Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis

Siw Turid Killengreen

Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 33
Uke 33
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
16.08.2021
13:15-15:00 ILP 2.005
BLU-1005-1 Forelesning
Biologisk mangfold i skogen og fjæra
S.T. Killengreen
Fredag
20.08.2021
08:15-14:00 BLU-1005-1 Forelesning
Bli-kjent-tur (ute)
S.T. Killengreen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A. Wara
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
24.08.2021
08:15-12:00 BLU-1005-1 Forelesning
Ekskursjon til fjæra, orientering og lek
S.T. Killengreen
T.K. Vårnes
A. Wara
Torsdag
26.08.2021
12:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
LAB-TEd Tromsø
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Fredag
27.08.2021
08:15-12:00 ILP 1.059
LER-3500-1 Gruppe 1 M. Bartnæs
H. Brox
P.Ø. Haavold
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.C. Pedersen
J.N. Roksvold
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
13.09.2021
08:15-09:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-2051-1 Felles undervisning S-E. Andreassen
A. Birkeland
I. Frenning
B. Grønvik
M.N. Hansen
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
R. Johansen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
A.H. Lødemel
J. Oskarsson
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
14:15-16:00 ILP 1.059
LER-2302-1 Forelesning
Cellebiologi og genetikk. Det blir lagt ut et nettskjema som må besvares før forelesningen

Oppdag naturen kap 3

 Video genetikk og arv

S.T. Killengreen
Onsdag
15.09.2021
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-2051-1 Felles undervisning S-E. Andreassen
A. Birkeland
I. Frenning
B. Grønvik
M.N. Hansen
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
R. Johansen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
A.H. Lødemel
J. Oskarsson
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
12:15-14:00 ILP 2.065
LER-2302-1 Gruppe A
Elevaktive læringsformer Labforsøk DNA, begrepslæring

Oppdag naturen kap. 3

Video genetikk og arv

S.T. Killengreen
Torsdag
16.09.2021
12:15-14:00 ILP 2.065
LER-2302-1 Gruppe B
Elevaktive læringsformer Labforsøk DNA, begrepslæring

Oppdag naturen kap 3

Video genetikk og arv

S.T. Killengreen
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
20.09.2021
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-2051-1 Felles undervisning S-E. Andreassen
A. Birkeland
I. Frenning
B. Grønvik
M.N. Hansen
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
R. Johansen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
A.H. Lødemel
J. Oskarsson
A.R. Steele
A. Unhjem
Tirsdag
21.09.2021
08:15-12:00 ILP 1.047
LER-2051-1 NAT fag1 S.T. Killengreen
A. Unhjem
Onsdag
22.09.2021
08:15-10:00 ILP 1.059
LER-2302-1 Forelesning
Genredigering, GMO og CRISPR

https://www.bioteknologiradet.no/temaer/genredigering-crispr/temaside-genredigeringcrispr/

https://www.bioteknologiradet.no/temaer/genmodifiserte-planter-og-mat/

Se videoen som ligger på Canvas (30 minutter) og svar på netteskjemaet

S.T. Killengreen
Torsdag
23.09.2021
12:15-14:00 ILP 2.065
LER-2302-1 Gruppe B
Evolusjon

Oppdag naturen kap 11

S.T. Killengreen
Fredag
24.09.2021
11:15-13:00 ILP 2.065
LER-2302-1 Gruppe A
Evolusjon

Oppdag naturen kap 11

S.T. Killengreen
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
27.09.2021
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-2051-1 Felles undervisning S-E. Andreassen
A. Birkeland
I. Frenning
B. Grønvik
M.N. Hansen
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
R. Johansen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
A.H. Lødemel
J. Oskarsson
A.R. Steele
A. Unhjem
14:15-16:00 ILP 1.059
LER-2302-1 Forelesning
Natur-vitenskapens egenart, arbeids- og tenkemåter.

Intelligent design

Seksuell seleksjon

S.T. Killengreen
Onsdag
29.09.2021
12:15-14:00 ILP 2.065
LER-2302-1 Gruppe A
Klimaendringer

Verda og vi kap 6

S.T. Killengreen
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledning GLU
A. Andersson
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
A.M. Simensen
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
V. Øie
Torsdag
30.09.2021
12:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
LAB-TEd Tromsø
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Fredag
01.10.2021
12:15-14:00 ILP 2.065
ILP 2.071
LER-2302-1 Gruppe B
Klimaendringer

Verda og vi kap 6

S.T. Killengreen
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
14.10.2021
12:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
LAB-TEd Tromsø
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
20.10.2021
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledning GLU
A. Andersson
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
A.M. Simensen
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
V. Øie
Torsdag
21.10.2021
12:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
LAB-TEd Tromsø
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 43
Uke 43
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
28.10.2021
12:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
LAB-TEd Tromsø
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Fredag
29.10.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.11.2021
14:15-16:00 ILP 1.059
LER-2302-1 Forelesning
Kronikkgrupper 2 "Lys i trappen" og 6 "Tangsprell": Undervisning for medstudenter

Vi setter av denne økta for deres undervisning (kronikkgrupper 2 "Lys i trappen" og 6 "Tangsprell") for deres medstudenter (hvor dere presenterer den utforskende aktiviteten fra deres naturfagdidaktiske kronikk).

S.T. Killengreen
Torsdag
18.11.2021
09:15-11:00 ILP 2.065
ILP 2.071
LER-2302-1 Gruppe A
Kronikkgrupper 3 "Måling av lungevolum" og 4 "Vann på en tikrone": Undervisning for medstudenter

Vi setter av denne økta for deres undervisning (kronikkgrupper 3 "Måling av lungevolum" og 4 "Vann på en tikrone") for deres medstudenter (hvor dere presenterer den utforskende aktiviteten fra deres naturfagdidaktiske kronikk).

S.T. Killengreen
12:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
LAB-TEd Tromsø
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Fredag
19.11.2021
12:15-14:00 ILP 2.065
ILP 2.071
LER-2302-1 Gruppe B
Kronikkgrupper 1 "Påstand om vindmøller" og 5 "Heksemel": Undervisning for medstudenter

Vi setter av denne økta for deres undervisning (kronikkgrupper 1 "Påstand om vindmøller" og 5 "Heksemel") for deres medstudenter (hvor dere presenterer den utforskende aktiviteten fra deres naturfagdidaktiske kronikk).

S.T. Killengreen
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
22.11.2021
14:15-16:00 ILP 1.059
LER-2302-1 Forelesning
Repetisjon

Repeter vanskelige tema.

Vi setter av denne økta for repetisjonsspørsmål.

S.T. Killengreen
Onsdag
24.11.2021
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledning GLU
A. Andersson
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
A.M. Simensen
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
V. Øie
Torsdag
25.11.2021
12:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
LAB-TEd Tromsø
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Fredag
26.11.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 50
Uke 50
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
16.12.2021
12:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
LAB-TEd Tromsø
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth