Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Steinar Thorvaldsen - Professor

Steinar Thorvaldsen

Timeplan for Steinar Thorvaldsen - Professor i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
31.08.2021
12:15-16:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-3500-1 Forelesning M. Bartnæs
H. Brox
H.R. Folkenborg
P.Ø. Haavold
T. Leming
A.H. Lødemel
H.C. Pedersen
J.N. Roksvold
S. Thorvaldsen
Timeplan for Steinar Thorvaldsen - Professor i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
24.09.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Steinar Thorvaldsen - Professor i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
29.09.2021
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledning GLU
A. Andersson
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
A.M. Simensen
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
V. Øie
Timeplan for Steinar Thorvaldsen - Professor i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
20.10.2021
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledning GLU
A. Andersson
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
A.M. Simensen
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
V. Øie
Timeplan for Steinar Thorvaldsen - Professor i uke 43
Uke 43
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
29.10.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Steinar Thorvaldsen - Professor i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
24.11.2021
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledning GLU
A. Andersson
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
A.M. Simensen
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
V. Øie
Fredag
26.11.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas