Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Shona Hiedi Wood - Førsteamanuensis

Shona Hiedi Wood

Timeplan for Shona Hiedi Wood - Førsteamanuensis i uke 36
Uke
36
Mandag
06.09.2021
Tirsdag
07.09.2021
Onsdag
08.09.2021
Torsdag
09.09.2021
Fredag
10.09.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 AB 3-108
BIO-3014-1 Lecture
FOR: Welcome and introduction to chronobiology
D. Hazlerigg
S.H. Wood
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Shona Hiedi Wood - Førsteamanuensis i uke 44
Uke
44
Mandag
01.11.2021
Tirsdag
02.11.2021
Onsdag
03.11.2021
Torsdag
04.11.2021
Fredag
05.11.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 AB 3-108
BIO-3014-1 Lecture
Circadian basis of seasonal timing (formalisms of photoperiodism)
S.H. Wood
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Shona Hiedi Wood - Førsteamanuensis i uke 45
Uke
45
Mandag
08.11.2021
Tirsdag
09.11.2021
Onsdag
10.11.2021
Torsdag
11.11.2021
Fredag
12.11.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 AB 3-108
BIO-3014-1 Lecture
Photoneuroendocrine pathways, thyroid hormone and circannual rhythms
S.H. Wood
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Shona Hiedi Wood - Førsteamanuensis i uke 46
Uke
46
Mandag
15.11.2021
Tirsdag
16.11.2021
Onsdag
17.11.2021
Torsdag
18.11.2021
Fredag
19.11.2021
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:15
10:15-16:15 AB 3-108
BIO-3014-1 Colloquium
KOL: Student-lead research symposium on the adaptive value of clocks
D. Appenroth
D. Hazlerigg
F.A.S. Markussen
V.J. Melum
N. Tyler
A.C. West
S.H. Wood
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Shona Hiedi Wood - Førsteamanuensis i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00
BOOKING Booking MMJ022
Fagdag AMB Undervisning
S. Bourgeon
K.A. Bråthen
K. Campbell
E. Cooper
D. Ehrich
L. Folkow
I. Folstad
G.I.A. Grenier
U. Grote
G. Gusarova
R.A. Ims
L. Jaakola
K. Karppinen
R. Knudsen
K. Krause
U. Lindstrøm
J.P. Mellard
M. Molis
J. Nahrgang
E.M. Nilssen
F. Norrbin
T. Pedersen
S. Peruzzi
A. Rikardsen
T. Rämä
A. Stien
M.M. Svenning
M. Tryland
T.A. Utsi
P.F. Wassmann
A.C. West
S.H. Wood
N. Yoccoz
   
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00