Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor

Thomas Frantzen Eidissen

Timeplan for Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor i uke 32
Uke 32
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
12.08.2021
08:15-15:00 ILP 1.006
ILP 1.007
BOOKING- Booking MBE076
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 1-7
S.A. Bjørkli-Eriksen
T.F. Eidissen
L. Hustad-Hoel
G. Kalseth
R. Larsen
M. Liset
H.C. Ryel
K-A. Sæther
Y. Sørensen
M. Wiik
Timeplan for Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
24.08.2021
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-1203-1 Gruppe A T.F. Eidissen
10:15-12:00 ILP 1.006
LER-1203-1 Gruppe B T.F. Eidissen
Timeplan for Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor i uke 36
Uke 36
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
08.09.2021
12:15-16:00 ILP 2.056
LER-1203-1 Gruppe B T.F. Eidissen
Torsdag
09.09.2021
08:15-12:00 SVHUM C1006
LER-1203-1 Gruppe A T.F. Eidissen
14:15-15:00 ILP 2.056
LER-1203-1 Gruppe B T.F. Eidissen
M. Volden
Fredag
10.09.2021
14:15-15:00 ILP 2.005
LER-1203-1 Gruppe B T.F. Eidissen
H.C. Ryel
Timeplan for Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
15.09.2021
10:15-12:00 ILP 2.006
LER-1203-1 Gruppe B T.F. Eidissen
14:15-16:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A T.F. Eidissen
Torsdag
16.09.2021
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B T.F. Eidissen
10:15-12:00 ILP 2.072
LER-1203-1 Gruppe A T.F. Eidissen
Fredag
17.09.2021
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe A T.F. Eidissen
12:15-14:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B T.F. Eidissen
Timeplan for Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
20.09.2021
12:15-14:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A T.F. Eidissen
14:15-16:00 ILP 1.042
LER-1203-1 Gruppe B T.F. Eidissen
Torsdag
23.09.2021
10:15-12:00 ILP 1.043
LER-1203-1 Gruppe B T.F. Eidissen
12:15-14:00 ILP 1.043
LER-1203-1 Gruppe A T.F. Eidissen
Fredag
24.09.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
28.09.2021
08:15-11:00 ILP 2.006
LER-1204-1 Felles undervisning T.F. Eidissen
Onsdag
29.09.2021
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledning GLU
A. Andersson
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
A.M. Simensen
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
V. Øie
Torsdag
30.09.2021
12:15-16:00 ILP 1.042
LER-3500-1 Fagdidaktisk master O.G. Drageset
T.F. Eidissen
M.N. Hansen
Fredag
01.10.2021
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-1204-1 Gruppe A Kull 2020 T.F. Eidissen
08:15-12:00 TEO-H5 5.302
LER-3500-1 Fagdidaktisk master O.G. Drageset
T.F. Eidissen
M.N. Hansen
12:15-16:00 ILP 1.047
LER-3500-1 Fagdidaktisk master O.G. Drageset
T.F. Eidissen
M.N. Hansen
Timeplan for Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor i uke 40
Uke 40
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
05.10.2021
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1203-1 Gruppe A T.F. Eidissen
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B T.F. Eidissen
Fredag
08.10.2021
12:15-13:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe A T.F. Eidissen
H.C. Ryel
13:15-14:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe B T.F. Eidissen
H.C. Ryel
Timeplan for Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
11.10.2021
13:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
LER-1204-1 Felles undervisning T.F. Eidissen
O.J. Wang
Fredag
15.10.2021
14:15-15:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B T.F. Eidissen
H.C. Ryel
15:15-16:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A T.F. Eidissen
H.C. Ryel
Timeplan for Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
18.10.2021
12:15-14:00 ILP 2.006
LER-1203-1 Gruppe B T.F. Eidissen
Onsdag
20.10.2021
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledning GLU
A. Andersson
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
A.M. Simensen
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
V. Øie
Torsdag
21.10.2021
12:15-16:00 ILP 1.047
LER-3500-1 Fagdidaktisk master O.G. Drageset
T.F. Eidissen
M.N. Hansen
Fredag
22.10.2021
08:15-12:00 ILP 1.047
LER-3500-1 Fagdidaktisk master O.G. Drageset
T.F. Eidissen
M.N. Hansen
12:15-16:00 ILP 1.047
LER-3500-1 Fagdidaktisk master O.G. Drageset
T.F. Eidissen
M.N. Hansen
Timeplan for Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor i uke 43
Uke 43
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
25.10.2021
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A T.F. Eidissen
14:15-16:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B T.F. Eidissen
Tirsdag
26.10.2021
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe A T.F. Eidissen
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B T.F. Eidissen
Onsdag
27.10.2021
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-1203-1 Gruppe A T.F. Eidissen
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-1203-1 Gruppe B T.F. Eidissen
Fredag
29.10.2021
12:15-13:00 ILP 2.056
LER-1203-1 Gruppe A T.F. Eidissen
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.11.2021
08:15-10:00 ILP 1.047
LER-1203-1 Gruppe A T.F. Eidissen
10:15-12:00 ILP 1.047
LER-1203-1 Gruppe B T.F. Eidissen
Tirsdag
16.11.2021
13:15-16:00 ILP 1.042
LER-1203-1 Gruppe A T.F. Eidissen
H.C. Ryel
Onsdag
17.11.2021
08:15-11:00 ILP 1.006
LER-1203-1 Gruppe B T.F. Eidissen
H.C. Ryel
Torsdag
18.11.2021
10:15-12:00 ILP 1.047
LER-1203-1 Gruppe B T.F. Eidissen
12:15-14:00 ILP 1.047
LER-1203-1 Gruppe A T.F. Eidissen
14:15-15:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A T.F. Eidissen
Timeplan for Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
24.11.2021
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledning GLU
A. Andersson
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
A.M. Simensen
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
V. Øie
Torsdag
25.11.2021
12:15-16:00 ILP 1.058
LER-3500-1 Fagdidaktisk master O.G. Drageset
T.F. Eidissen
M.N. Hansen
Fredag
26.11.2021
08:15-12:00 ILP 2.005
LER-3500-1 Fagdidaktisk master O.G. Drageset
T.F. Eidissen
M.N. Hansen
12:15-16:00 ILP 1.042
LER-3500-1 Fagdidaktisk master O.G. Drageset
T.F. Eidissen
M.N. Hansen
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor i uke 48
Uke 48
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
29.11.2021
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A T.F. Eidissen
H.C. Ryel
Tirsdag
30.11.2021
08:15-12:00 ILP 1.006
LER-1203-1 Gruppe A T.F. Eidissen
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
M. Volden
Onsdag
01.12.2021
08:15-16:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe A T.F. Eidissen
Fredag
03.12.2021
10:15-16:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A T.F. Eidissen
H.C. Ryel
Timeplan for Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor i uke 49
Uke 49
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
06.12.2021
08:15-16:00 ILP 1.047
ILP 1.058
LER-1203-1 Eksamen T.F. Eidissen
H.C. Ryel
Tirsdag
07.12.2021
08:15-16:00 ILP 1.006
ILP 2.056
LER-1203-1 Eksamen T.F. Eidissen
H.C. Ryel
Onsdag
08.12.2021
08:15-16:00 ILP 1.058
ILP 2.056
LER-1203-1 Eksamen T.F. Eidissen
H.C. Ryel