Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Teppo Rämä - Førsteamanuensis

Teppo Rämä

Timeplan for Teppo Rämä - Førsteamanuensis i uke 33
Uke
33
Mandag
16.08.2021
Tirsdag
17.08.2021
Onsdag
18.08.2021
Torsdag
19.08.2021
Fredag
20.08.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-1105-1 Forelesninger
FOR: Introduksjon
K. Karppinen
T. Rämä
M.M. Svenning
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Teppo Rämä - Førsteamanuensis i uke 35
Uke
35
Mandag
30.08.2021
Tirsdag
31.08.2021
Onsdag
01.09.2021
Torsdag
02.09.2021
Fredag
03.09.2021
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
BIO-2606-1 Forelesning
Mikrobiell diversitet
5
T. Rämä
   
10:00        
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-111
BIO-2606-1 Forelesning
Dyrking av mikroorganismer
4
T. Rämä
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Teppo Rämä - Førsteamanuensis i uke 36
Uke
36
Mandag
06.09.2021
Tirsdag
07.09.2021
Onsdag
08.09.2021
Torsdag
09.09.2021
Fredag
10.09.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-1105-1 Forelesninger
FOR: Biodiversitet: Eukaryoter
T. Rämä
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Teppo Rämä - Førsteamanuensis i uke 39
Uke
39
Mandag
27.09.2021
Tirsdag
28.09.2021
Onsdag
29.09.2021
Torsdag
30.09.2021
Fredag
01.10.2021
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BIO-1105-1 Kollokvium
KOL: Kollokvium Digital: Biodiversitet

Biodiversitet

K.A. Bråthen
I. Folstad
G.W. Hennig
A. Liaimer
M.M.F. Ranvik
T. Rämä
     
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00
BIO-1105-1 Kollokvium
KOL: Kollokvium Digital: Biodiversitet

Biodiversitet

G.W. Hennig
K. Karppinen
M.M.F. Ranvik
T. Rämä
M.M. Svenning
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 UB 244
BIO-1105-1 Kollokvium
KOL: Kollokvium Gruppe 1 (Biomedisin, Bioteknologi og lektor): Biodiversitet

Biodiversitet

K.A. Bråthen
G.W. Hennig
M.M.F. Ranvik
T. Rämä
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 UB 244
BIO-1105-1 Kollokvium
KOL: Kollokvium Gruppe 2 (Biologi og enkeltemner): Biodiversitet

Biodiversitet

K.A. Bråthen
G.W. Hennig
M.M.F. Ranvik
T. Rämä
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Teppo Rämä - Førsteamanuensis i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00
BOOKING Booking MMJ022
Fagdag AMB Undervisning
S. Bourgeon
K.A. Bråthen
K. Campbell
E. Cooper
D. Ehrich
L. Folkow
I. Folstad
G.I.A. Grenier
U. Grote
G. Gusarova
R.A. Ims
L. Jaakola
K. Karppinen
R. Knudsen
K. Krause
U. Lindstrøm
J.P. Mellard
M. Molis
J. Nahrgang
E.M. Nilssen
F. Norrbin
T. Pedersen
S. Peruzzi
A. Rikardsen
T. Rämä
A. Stien
M.M. Svenning
M. Tryland
T.A. Utsi
P.F. Wassmann
A.C. West
S.H. Wood
N. Yoccoz
   
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00