Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor

Thilde Kleppe Vårnes

Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 32
Uke
32
Mandag
09.08.2021
Tirsdag
10.08.2021
Onsdag
11.08.2021
Torsdag
12.08.2021
Fredag
13.08.2021
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00
BLU-1015-1 Felles forelesning
Ekskursjon til fjæra

Møtes i Telegrafbukta. Husk støvler og kamera/mobil med kamera!

S. Misund
C.H. Moen
A.B. Sortland
T.K. Vårnes
A. Wara
 
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00
BLU-1014-1 Tromsø gr. 1
Tur

Turen foregår gruppevis Kirkenes/Tromsø

Kl. 10.15-13.00 Kirkenes

Kl. 13.15-16.00 Tromsø

P.E. Bartnæs
M.H. Jenssen
S. Misund
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A. Wara
13:00-15:30 VIRTUELT _ZOOM
BOOKING- Booking MBE076
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 5-10 (KRØ, MAT, KH, KRLE)
F.S. Larsen
H.E. Moe
O.K. Straum
T.K. Vårnes
11:00      
12:00        
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 ILP 1.043
ILP 1.047
VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-1 Felles forelesning
Introduksjon til emnet (zoom)

Zoom

M.H. Jenssen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A. Wara
   
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-1 Felles forelesning
Fysisk aktivitet og kroppslig lek (zoom)

Zoom

T.K. Vårnes
   
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 TEO-H1 1.820-AUD1
BOOKING- Booking MBE076
Orienteringsmøte for bachelor i barnehagelærer (B-BLU-S)
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
H. Habbestad
A.A. Johansen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
 
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
16.08.2021
Tirsdag
17.08.2021
Onsdag
18.08.2021
Torsdag
19.08.2021
Fredag
20.08.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00
BLU-1005-1 Forelesning
Bli-kjent-tur (ute)
S.T. Killengreen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A. Wara
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP 2.072
BLU-1005-1 Forelesning
Introduksjon til emnet
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A. Wara
     
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
BLU-1005-1 Forelesning
Fysisk aktivitet og kroppslig lek
T.K. Vårnes
     
11:00      
12:00        
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:30
13:00-15:30 VIRTUELT _ZOOM
BOOKING- Booking MBE076
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 5-10
H. Brox
B. Grønvik
B. Haugseth
G. Heim
J. Höper
B-H. Johannessen
K. Killie
F.S. Larsen
H.E. Moe
O.K. Straum
T.K. Vårnes
     
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
23.08.2021
Tirsdag
24.08.2021
Onsdag
25.08.2021
Torsdag
26.08.2021
Fredag
27.08.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BLU-1005-1 Forelesning
Ekskursjon til fjæra, orientering og lek
S.T. Killengreen
T.K. Vårnes
A. Wara
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.005
BLU-1005-1 Forelesning
Barns motoriske utvikling og sanser
T.K. Vårnes
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
30.08.2021
Tirsdag
31.08.2021
Onsdag
01.09.2021
Torsdag
02.09.2021
Fredag
03.09.2021
00:00  
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-16:00
00:00-16:00
LER-1352-1 Felles undervisning
Overnattingstur
I. Frenning
L. Hjemgård Johansen
T.K. Vårnes
   
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-16:00
00:00-16:00 KRAFT K0-UTE
LER-2351-1 Undervisning
L. Hjemgård Johansen
T.K. Vårnes
01:00      
02:00      
03:00      
04:00      
05:00      
06:00      
07:00      
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-23:59
08:00-23:59
LER-1352-1 Felles undervisning
Overnattingstur
I. Frenning
L. Hjemgård Johansen
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-1354-1 Undervisning
Velkommen og intro til emnet LER 1354

ILP-bygget: Undervisning (2.051)

T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-23:59
08:00-23:59 KRAFT K0-UTE
LER-2351-1 Undervisning
L. Hjemgård Johansen
T.K. Vårnes
09:00
10:00  
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT K0-UTE
LER-1354-1 Seminar
T.K. Vårnes
13:00
14:00  
15:00  
16:00      
17:00      
18:00      
19:00      
20:00      
21:00      
22:00      
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
06.09.2021
Tirsdag
07.09.2021
Onsdag
08.09.2021
Torsdag
09.09.2021
Fredag
10.09.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 KRAFT K0-UTE
LER-1354-1 Seminar
Orientering (2) oppmøte ved Kraft
T.K. Vårnes
 
09:00        
10:00          
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1015-1 Kirkenes
Forberedelse av observasjon i gymsal (Kirkenes)

Zoom

T.K. Vårnes
 
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.005
LER-1354-1 Undervisning
Innføring i arbeidskrav PDO

ILP-bygget: Auditorium Pedagogen (1.005)

T.K. Vårnes
     
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 KRAFT K0-UTE
LER-1354-1 Undervisning
Dagstur høst - oppmøte hovedinngang ILP 12.30
L. Hjemgård Johansen
T.K. Vårnes
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1015-1 Kirkenes
Barns fysiske utvikling (Kirkenes)

Zoom

T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1015-1 Kirkenes
Barns motoriske utvikling og sanser (Kirkenes)

Zoom

T.K. Vårnes
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1015-1 Kirkenes
Observasjon og utdeling av arbeidskrav (Kirkenes)

Zoom

T.K. Vårnes
15:00  
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
13.09.2021
Tirsdag
14.09.2021
Onsdag
15.09.2021
Torsdag
16.09.2021
Fredag
17.09.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1015-1 Tromsø
Observering og utdeling av arbeidskrav (Tromsø)

Zoom

T.K. Vårnes
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 2.006
BLU-1005-1 Forelesning
09.00 Krafthallen - forberedelse av observasjon
Forberedelse av observasjon i gymsal
T.K. Vårnes
09:00        
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 KRAFT 202
BLU-1005-1 Forelesning
Observasjon i gymsal
C.H. Moen
T.K. Vårnes
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1015-1 Tromsø
Barns fysiske utvikling (Tromsø)

Zoom

T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT K0-UTE
LER-1354-1 Seminar
Orientering - Student PDO
T.K. Vårnes
   
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 KRAFT K1-1
LER-2351-1 Undervisning
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1015-1 Tromsø
Barns motoriske utvikling og sanser (Tromsø)

Zoom

T.K. Vårnes
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.058
ILP U1.031
LER-2351-1 Undervisning
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 KRAFT K0-UTE
LER-1354-1 Seminar
Orientering - Student PDO
T.K. Vårnes
09:00      
10:00        
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT K1-1
LER-2351-1 Undervisning
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT K0-UTE
LER-1354-1 Seminar
Orientering (3)
T.K. Vårnes
   
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
27.09.2021
Tirsdag
28.09.2021
Onsdag
29.09.2021
Torsdag
30.09.2021
Fredag
01.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT K1-1
LER-2351-1 Undervisning
T.K. Vårnes
     
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:30-15:00
13:30-15:00 TROMSØBAD 166-23
LER-1354-1 Seminar
Svømming (1)
L. Hjemgård Johansen
T.K. Vårnes
   
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.047
LER-2351-1 Undervisning
T.K. Vårnes
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
04.10.2021
Tirsdag
05.10.2021
Onsdag
06.10.2021
Torsdag
07.10.2021
Fredag
08.10.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.047
LER-2351-1 Undervisning
T.K. Vårnes
   
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00
BLU-1015-1 Kirkenes 1
Observasjon av barn gr.1 (Kirkenes)
T.K. Vårnes
10:00        
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT K1-1
LER-2351-1 Undervisning
T.K. Vårnes
     
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:30-15:00
13:30-15:00 TROMSØBAD 166-23
LER-1354-1 Seminar
Svømming (2)
L. Hjemgård Johansen
T.K. Vårnes
   
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1015-1 Kirkenes
Kroppslig lek og sanser - ute (Kirkenes)
T.K. Vårnes
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
11.10.2021
Tirsdag
12.10.2021
Onsdag
13.10.2021
Torsdag
14.10.2021
Fredag
15.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-13:30
12:00-13:30 TROMSØBAD 166-23
LER-1354-1 Seminar
Svømming (3)
Engelsk, naturfag og samfunnsfag
L. Hjemgård Johansen
T.K. Vårnes
   
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:30-15:00
13:30-15:00 TROMSØBAD 166-23
LER-1354-1 Seminar
Svømming (3)
Matematikk og norsk
L. Hjemgård Johansen
T.K. Vårnes
   
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
18.10.2021
Tirsdag
19.10.2021
Onsdag
20.10.2021
Torsdag
21.10.2021
Fredag
22.10.2021
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30 TROMSØBAD 166-21
LER-1354-1 Seminar
Svømming (4)
Engelsk, naturfag og samfunnsfag
L. Hjemgård Johansen
T.K. Vårnes
 
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:30-12:00
10:30-12:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1354-1 Seminar
Svømming (4)
Matematikk og norsk
L. Hjemgård Johansen
T.K. Vårnes
 
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-13:30
12:00-13:30 TROMSØBAD 166-23
LER-1354-1 Seminar
Svømming - student PDO
Engelsk, naturfag og samfunnsfag
T.K. Vårnes
   
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:30-15:00
13:30-15:00 TROMSØBAD 166-23
LER-1354-1 Seminar
Svømming - student PDO
Matematikk og norsk
T.K. Vårnes
   
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
25.10.2021
Tirsdag
26.10.2021
Onsdag
27.10.2021
Torsdag
28.10.2021
Fredag
29.10.2021
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30 TROMSØBAD 166-21
LER-1354-1 Seminar
Svømming (5)
Engelsk, naturfag og samfunnsfag
L. Hjemgård Johansen
T.K. Vårnes
 
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:30-12:00
10:30-12:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1354-1 Seminar
Svømming (5)
Matematikk og norsk
L. Hjemgård Johansen
T.K. Vårnes
 
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-13:30
12:00-13:30 TROMSØBAD 166-23
LER-1354-1 Seminar
Svømming - student PDO
Engelsk, naturfag og samfunnsfag
T.K. Vårnes
   
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:30-15:00
13:30-15:00 TROMSØBAD 166-23
LER-1354-1 Seminar
Svømming - student PDO
Matematikk og norsk
T.K. Vårnes
 
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
01.11.2021
Tirsdag
02.11.2021
Onsdag
03.11.2021
Torsdag
04.11.2021
Fredag
05.11.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT K1-1
LER-2351-1 Undervisning
T.K. Vårnes
     
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.047
LER-2351-1 Undervisning
L. Hjemgård Johansen
T.K. Vårnes
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
08.11.2021
Tirsdag
09.11.2021
Onsdag
10.11.2021
Torsdag
11.11.2021
Fredag
12.11.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 KRAFT K1-1
LER-2351-1 Undervisning
T.K. Vårnes
 
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-1 Felles forelesning
Førstehjelp (zoom)

Asynkron forelesning - læringsopplegg i Canvas

C.H. Moen
T.K. Vårnes
 
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT K1-1
LER-2351-1 Undervisning
T.K. Vårnes
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
15.11.2021
Tirsdag
16.11.2021
Onsdag
17.11.2021
Torsdag
18.11.2021
Fredag
19.11.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 KRAFT K1-5
BLU-1015-1 Tromsø gr. 2A
Førstehjelp - praktisk
C.H. Moen
T.K. Vårnes
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 KRAFT 202
BLU-1015-1 Kirkenes 1
Førstehjelp - praktisk
C.H. Moen
T.K. Vårnes
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 KRAFT 036-1
BLU-1015-1 Tromsø gr. 2B
Førstehjelp - praktisk
C.H. Moen
T.K. Vårnes
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 KRAFT 036-1
BLU-1015-1 Kirkenes 2
Førstehjelp - praktisk
C.H. Moen
T.K. Vårnes
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 KRAFT 036-1
BLU-1015-1 Tromsø gr. 1A
Førstehjelp - praktisk
C.H. Moen
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 KRAFT 036-1
BLU-1015-1 Tromsø gr. 1B
Førstehjelp - praktisk
C.H. Moen
T.K. Vårnes
 
12:00      
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
BLU-1005-1 Seminargr. 1
Mørketidsaktivitet
T.K. Vårnes
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.056
LER-2351-1 Undervisning
L. Hjemgård Johansen
T.K. Vårnes
     
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30 TROMSØBAD 166-21
LER-1354-1 Seminar
Svømming - livredningsprøven
Engelsk, naturfag og samfunnsfag
L. Hjemgård Johansen
T.K. Vårnes
 
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
BLU-1005-1 Seminargr. 2
Mørketidsaktiviteter
T.K. Vårnes
A. Wara
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:30-12:00
10:30-12:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1354-1 Seminar
Svømming - livredningsprøven
Matematikk og norsk
L. Hjemgård Johansen
T.K. Vårnes
 
11:00    
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT K1-1
LER-2351-1 Undervisning
T.K. Vårnes
 
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 KRAFT K1-1
LER-1354-1 Seminar
T.K. Vårnes
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
29.11.2021
Tirsdag
30.11.2021
Onsdag
01.12.2021
Torsdag
02.12.2021
Fredag
03.12.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-1354-1 Undervisning
Evaluering av høsten

Rom 1.006 på ILP-bygget

T.K. Vårnes
       
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
06.12.2021
Tirsdag
07.12.2021
Onsdag
08.12.2021
Torsdag
09.12.2021
Fredag
10.12.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
NB: Semester 2021 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 50, 51, 52