Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Torstein Unstad - Universitetslektor

Torstein Unstad

Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
23.08.2021
Tirsdag
24.08.2021
Onsdag
25.08.2021
Torsdag
26.08.2021
Fredag
27.08.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Onsdag uke 34
M. Dardanou
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.051
ILP 2.057
BLU-2013-1 Forelesning
Torsdag uke 34
M. Dardanou
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Fredag uke 34
M. Dardanou
T. Unstad
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 ILP 2.051
ILP 2.057
BLU-2013-1 Forelesning
Tirsdag uke 34
M. Dardanou
T. Unstad
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Mandag uke 34
M. Dardanou
M.H. Jenssen
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
BLU-2013-1 Forelesning
Fredag uke 34
M. Dardanou
T. Unstad
11:00
12:00  
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.043
BLU-2013-1 Forelesning
Onsdag uke 34
M. Dardanou
T. Unstad
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
13.09.2021
Tirsdag
14.09.2021
Onsdag
15.09.2021
Torsdag
16.09.2021
Fredag
17.09.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.006
BLU-2013-1 Forelesning
Onsdag uke 37
M. Dardanou
T. Unstad
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.042
BLU-2013-1 Forelesning
Fredag uke 37
M. Dardanou
T. Unstad
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 1.006
ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Tirsdag uke 37
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 ILP 2.051
ILP 2.057
BLU-2013-1 Forelesning
Torsdag uke 37
M. Dardanou
T. Unstad
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Mandag uke 37
M.H. Jenssen
T. Unstad
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Onsdag uke 37
M. Dardanou
T. Unstad
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.042
ILP 1.043
BLU-2013-1 Forelesning
Tirsdag uke 37
T. Unstad
 
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Onsdag uke 37
M. Dardanou
T. Unstad
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
27.09.2021
Tirsdag
28.09.2021
Onsdag
29.09.2021
Torsdag
30.09.2021
Fredag
01.10.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.051
ILP 2.057
BLU-2013-1 Forelesning
Torsdag uke 39
M. Dardanou
T. Unstad
 
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 ILP 2.051
ILP 2.057
BLU-2013-1 Forelesning
Tirsdag uke 39
B.A. Karlsen
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Onsdag uke 39
B.A. Karlsen
T. Unstad
 
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Mandag uke 39
M.H. Jenssen
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Fredag uke 39
M. Dardanou
T. Unstad
11:00
12:00
13:00
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
18.10.2021
Tirsdag
19.10.2021
Onsdag
20.10.2021
Torsdag
21.10.2021
Fredag
22.10.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Onsdag uke 42
M.H. Jenssen
B.A. Karlsen
T. Unstad
   
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Mandag uke 42
M. Dardanou
M.H. Jenssen
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 ILP 2.051
ILP 2.057
BLU-2013-1 Forelesning
Tirsdag uke 42
B.A. Karlsen
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Torsdag uke 42
M. Dardanou
T. Unstad
 
10:00  
11:00  
12:00    
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Onsdag uke 42
M.H. Jenssen
B.A. Karlsen
T. Unstad
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
25.10.2021
Tirsdag
26.10.2021
Onsdag
27.10.2021
Torsdag
28.10.2021
Fredag
29.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
15.11.2021
Tirsdag
16.11.2021
Onsdag
17.11.2021
Torsdag
18.11.2021
Fredag
19.11.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Fredag uke 46
M. Dardanou
T. Unstad
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 ILP 1.043
BLU-2013-1 Forelesning
Tirsdag uke 46
M. Dardanou
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Onsdag uke 46
M. Dardanou
M.H. Jenssen
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 1.006
BLU-2013-1 Forelesning
Torsdag uke 46
M. Dardanou
T. Unstad
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Mandag uke 46
M. Dardanou
T. Unstad
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Tirsdag uke 46
M. Dardanou
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Torsdag uke 46
M. Dardanou
T. Unstad
 
13:00  
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
06.12.2021
Tirsdag
07.12.2021
Onsdag
08.12.2021
Torsdag
09.12.2021
Fredag
10.12.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 50
Uke
50
Mandag
13.12.2021
Tirsdag
14.12.2021
Onsdag
15.12.2021
Torsdag
16.12.2021
Fredag
17.12.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP U1.068
BOOKING- Booking EFR043
Gruppeeksamen
T. Unstad
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.047
ILP 1.058
BOOKING- Booking EFR043
Fremføring
T. Unstad
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
NB: Semester 2021 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 40, 41, 44, 45, 48, 51, 52