Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Tove Hilde Ågnes Utsi - Førsteamanuensis

Tove Hilde Ågnes Utsi

Timeplan for Tove Hilde Ågnes Utsi - Førsteamanuensis i uke 34
Uke
34
Mandag
23.08.2021
Tirsdag
24.08.2021
Onsdag
25.08.2021
Torsdag
26.08.2021
Fredag
27.08.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2005-1 Forelesninger
FOR: Forelesning: Introduksjon

 Opptak+live
A. Rikardsen
T.A. Utsi
     
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2005-1 Forelesninger
FOR: Forelesning: Øksosytemtjenester og Botaniske ressurser

 Opptak+live
T.A. Utsi
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Tove Hilde Ågnes Utsi - Førsteamanuensis i uke 35
Uke
35
Mandag
30.08.2021
Tirsdag
31.08.2021
Onsdag
01.09.2021
Torsdag
02.09.2021
Fredag
03.09.2021
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2005-1 Forelesninger
FOR: Forelesning: Botaniske ressurser.

 Opptak+live
T.A. Utsi
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BIO-2005-1 Forelesninger
FOR: Forelesning: Botaniske ressruser
T.A. Utsi
     
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BIO-2005-1 Feltekskursjon felles
T.A. Utsi
       
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Tove Hilde Ågnes Utsi - Førsteamanuensis i uke 40
Uke
40
Mandag
04.10.2021
Tirsdag
05.10.2021
Onsdag
06.10.2021
Torsdag
07.10.2021
Fredag
08.10.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-23:45
08:00-23:45
BIO-2005-1 Feltekskursjon felles
EKSKUR: Ekskusjon ferskvann, vilt og botanikk Alta
O.P. Laksforsmo Vindstad
A. Rikardsen
E.B. Thorstad
T.A. Utsi
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-23:45
08:00-23:45
BIO-2005-1 Feltekskursjon felles
EKSKUR: Ekskusjon ferskvann, vilt og botanikk Alta
O.P. Laksforsmo Vindstad
A. Rikardsen
E.B. Thorstad
T.A. Utsi
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-23:45
08:00-23:45
BIO-2005-1 Feltekskursjon felles
EKSKUR: Ekskusjon ferskvann, vilt og botanikk Alta
O.P. Laksforsmo Vindstad
A. Rikardsen
E.B. Thorstad
T.A. Utsi
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-23:45
08:00-23:45
BIO-2005-1 Feltekskursjon felles
EKSKUR: Ekskusjon ferskvann, vilt og botanikk Alta
O.P. Laksforsmo Vindstad
A. Rikardsen
E.B. Thorstad
T.A. Utsi
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-23:45
08:00-23:45
BIO-2005-1 Feltekskursjon felles
EKSKUR: Ekskusjon ferskvann, vilt og botanikk Alta
O.P. Laksforsmo Vindstad
A. Rikardsen
E.B. Thorstad
T.A. Utsi
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
Timeplan for Tove Hilde Ågnes Utsi - Førsteamanuensis i uke 45
Uke
45
Mandag
08.11.2021
Tirsdag
09.11.2021
Onsdag
10.11.2021
Torsdag
11.11.2021
Fredag
12.11.2021
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:15
10:15-16:15 UB 132
BIO-2005-1 Seminargruppe 1
Studentforedrag + oppsummering
O.P. Laksforsmo Vindstad
T. Pedersen
A. Rikardsen
T.A. Utsi
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Tove Hilde Ågnes Utsi - Førsteamanuensis i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00
BOOKING- Booking MMJ022
Fagdag AMB Undervisning
S. Bourgeon
K.A. Bråthen
K. Campbell
E. Cooper
D. Ehrich
L. Folkow
I. Folstad
G. Grenier
U. Grote
G. Gusarova
R.A. Ims
L. Jaakola
K. Karppinen
R. Knudsen
K. Krause
U.O. Lindstrøm
J. Mellard
M. Molis
J. Nahrgang
E.M. Nilssen
F. Norrbin
T. Pedersen
S. Peruzzi
A. Rikardsen
T. Rämä
A. Stien
M.M. Svenning
M. Tryland
T.A. Utsi
P.F. Wassmann
A. West
S. Wood
N. Yoccoz
   
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Tove Hilde Ågnes Utsi - Førsteamanuensis i uke 49
Uke
49
Mandag
06.12.2021
Tirsdag
07.12.2021
Onsdag
08.12.2021
Torsdag
09.12.2021
Fredag
10.12.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00