Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Vivian Doris Haugen - Dosent

Vivian Doris Haugen

Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
23.08.2021
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1012-1 Forelesning V.D. Haugen
12:15-14:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 1 V.D. Haugen
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 2 V.D. Haugen
Tirsdag
24.08.2021
12:15-14:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 1 V.D. Haugen
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 2 V.D. Haugen
Onsdag
25.08.2021
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1012-1 Forelesning V.D. Haugen
12:15-14:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 1 V.D. Haugen
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 2 V.D. Haugen
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
30.08.2021
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1012-1 Forelesning V.D. Haugen
12:15-14:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 1 V.D. Haugen
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 2 V.D. Haugen
Tirsdag
31.08.2021
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1012-1 Forelesning V.D. Haugen
12:15-14:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 1 V.D. Haugen
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 2 V.D. Haugen
Onsdag
01.09.2021
12:15-14:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 1 V.D. Haugen
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 2 V.D. Haugen
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
20.09.2021
12:15-14:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 1 V.D. Haugen
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 2 V.D. Haugen
Tirsdag
21.09.2021
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1012-1 Forelesning V.D. Haugen
12:15-14:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 1 V.D. Haugen
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 2 V.D. Haugen
Onsdag
22.09.2021
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1012-1 Forelesning V.D. Haugen
12:15-14:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 1 V.D. Haugen
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 2 V.D. Haugen
Fredag
24.09.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
27.09.2021
12:15-14:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 1 V.D. Haugen
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 2 V.D. Haugen
Tirsdag
28.09.2021
12:15-14:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 1 V.D. Haugen
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 2 V.D. Haugen
Onsdag
29.09.2021
12:15-14:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 1 V.D. Haugen
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 2 V.D. Haugen
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
18.10.2021
12:15-14:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 1 V.D. Haugen
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 2 V.D. Haugen
Tirsdag
19.10.2021
12:15-14:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 1 V.D. Haugen
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 2 V.D. Haugen
Onsdag
20.10.2021
12:15-14:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 1 V.D. Haugen
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 2 V.D. Haugen
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 43
Uke 43
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
25.10.2021
12:15-14:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 1 V.D. Haugen
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 2 V.D. Haugen
Tirsdag
26.10.2021
12:15-14:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 1 V.D. Haugen
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 2 V.D. Haugen
Onsdag
27.10.2021
12:15-14:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 1 V.D. Haugen
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 2 V.D. Haugen
Fredag
29.10.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 45
Uke 45
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
08.11.2021
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1012-1 Forelesning V.D. Haugen
12:15-14:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 1 V.D. Haugen
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 2 V.D. Haugen
Tirsdag
09.11.2021
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1012-1 Forelesning V.D. Haugen
12:15-14:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 1 V.D. Haugen
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Seminargruppe 2 V.D. Haugen
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
26.11.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas