Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis

Yvonne Sørensen

Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 32
Uke 32
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
12.08.2021
08:15-15:00 ILP 1.006
ILP 1.007
BOOKING- Booking MBE076
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 1-7
S.A. Bjørkli-Eriksen
T.F. Eidissen
L. Hustad-Hoel
G. Kalseth
R. Larsen
M. Liset
H.C. Ryel
K-A. Sæther
Y. Sørensen
M. Wiik
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 33
Uke 33
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
18.08.2021
09:15-12:00 ILP 1.042
BOOKING- Booking EFR043
Muntlig eksamen LER-1000 og LER-1002
Y. Sørensen
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
23.08.2021
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-1000-1 Seminargruppe A Y. Sørensen
14:15-16:00 ILP 2.006
LER-1000-1 Seminargruppe B Y. Sørensen
Tirsdag
24.08.2021
08:15-10:00 ILP 2.005
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF Y. Sørensen
10:15-12:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR Y. Sørensen
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 36
Uke 36
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
06.09.2021
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-1050-1 Sem. klasse 5-10 gr. B MAT NOR Y. Sørensen
14:15-16:00 ILP 1.058
LER-1050-1 Sem. klasse 5-10 gr. A ENG NAT SAMF Y. Sørensen
Tirsdag
07.09.2021
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1050-1 Sem. klasse 1-7 gr. A Y. Sørensen
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1050-1 Sem. klasse 1-7 gr. B Y. Sørensen
14:15-16:00 ILP 1.058
LER-1050-1 Sem. klasse 5-10 gr. A ENG NAT SAMF Y. Sørensen
Onsdag
08.09.2021
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1050-1 Sem. klasse 5-10 gr. B MAT NOR Y. Sørensen
Torsdag
09.09.2021
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-1000-1 Seminargruppe B Y. Sørensen
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1050-1 Sem. klasse 1-7 gr. B Y. Sørensen
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1050-1 Sem. klasse 1-7 gr. A Y. Sørensen
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR Y. Sørensen
Fredag
10.09.2021
10:15-12:00 ILP 2.005
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF Y. Sørensen
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-1000-1 Seminargruppe A Y. Sørensen
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
13.09.2021
10:15-12:00 ILP 2.005
LER-1000-1 Seminargruppe A Y. Sørensen
14:15-16:00 ILP 2.006
LER-1000-1 Seminargruppe B Y. Sørensen
Fredag
17.09.2021
10:15-12:00 ILP 2.072
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF Y. Sørensen
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR Y. Sørensen
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
20.09.2021
08:15-09:00 ILP 2.005
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF Y. Sørensen
09:15-10:00 ILP 1.043
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR Y. Sørensen
12:15-14:00 ILP 2.006
LER-1000-1 Seminargruppe B Y. Sørensen
Tirsdag
21.09.2021
08:15-10:00 ILP 2.005
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF Y. Sørensen
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-1000-1 Seminargruppe A Y. Sørensen
12:15-14:00 ILP 1.007
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR Y. Sørensen
Onsdag
22.09.2021
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-1000-1 Seminargruppe B Y. Sørensen
14:15-15:00 ILP 2.056
LER-1000-1 Seminargruppe B Y. Sørensen
15:15-16:00 ILP 2.056
LER-1000-1 Seminargruppe A Y. Sørensen
Torsdag
23.09.2021
08:15-10:00 ILP 2.005
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF Y. Sørensen
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-1000-1 Seminargruppe A Y. Sørensen
12:15-14:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR Y. Sørensen
Fredag
24.09.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 40
Uke 40
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
04.10.2021
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-1000-1 Seminargruppe A Y. Sørensen
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR Y. Sørensen
14:15-16:00 ILP 2.006
LER-1000-1 Seminargruppe B Y. Sørensen
Tirsdag
05.10.2021
08:15-10:00 ILP 2.005
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF Y. Sørensen
Onsdag
06.10.2021
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-1000-1 Seminargruppe B Y. Sørensen
Torsdag
07.10.2021
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-1000-1 Seminargruppe A Y. Sørensen
12:15-14:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR Y. Sørensen
Fredag
08.10.2021
08:15-10:00 ILP 2.005
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF Y. Sørensen
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
11.10.2021
08:15-09:00 ILP 2.005
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF Y. Sørensen
09:15-10:00 ILP 1.043
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR Y. Sørensen
12:15-14:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF Y. Sørensen
14:15-16:00 ILP 2.006
LER-1000-1 Seminargruppe B Y. Sørensen
Tirsdag
12.10.2021
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR Y. Sørensen
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1000-1 Seminargruppe A Y. Sørensen
Onsdag
13.10.2021
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF Y. Sørensen
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR Y. Sørensen
14:15-15:00 ILP 2.056
LER-1000-1 Seminargruppe B Y. Sørensen
15:15-16:00 ILP 2.056
LER-1000-1 Seminargruppe A Y. Sørensen
Torsdag
14.10.2021
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1000-1 Seminargruppe A Y. Sørensen
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-1000-1 Seminargruppe B Y. Sørensen
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
18.10.2021
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF Y. Sørensen
Tirsdag
19.10.2021
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR Y. Sørensen
Onsdag
20.10.2021
08:15-12:00 ILP U1.068
LER-1000-1 Seminargruppe B Y. Sørensen
Torsdag
21.10.2021
08:15-12:00 ILP U1.068
LER-1000-1 Seminargruppe A Y. Sørensen
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 43
Uke 43
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
25.10.2021
10:15-12:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-1050-1 Forelesning R.T. Karstad
Y. Sørensen
Onsdag
27.10.2021
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-1050-1 Sem. klasse 5-10 gr. A ENG NAT SAMF R.T. Karstad
Y. Sørensen
10:15-12:00 ILP 1.006
LER-1050-1 Sem. klasse 5-10 gr. B MAT NOR R.T. Karstad
Y. Sørensen
Torsdag
28.10.2021
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1050-1 Sem. klasse 1-7 gr. A R.T. Karstad
Y. Sørensen
10:15-12:00 ILP 1.006
LER-1050-1 Sem. klasse 1-7 gr. B R.T. Karstad
Y. Sørensen
Fredag
29.10.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 44
Uke 44
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
01.11.2021
12:15-14:00 TEO-H1 1.225
TEO-H1 1.229
TEO-H1 1.233
TEO-H1 1.258
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR R. Johansen
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
14:15-16:00 TEO-H1 1.225
TEO-H1 1.229
TEO-H1 1.233
TEO-H1 1.258
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF R. Johansen
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
Onsdag
03.11.2021
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-1050-1 Sem. klasse 1-7 gr. B R.T. Karstad
Y. Sørensen
10:15-12:00 TEO-H1 1.313
TEO-H1 1.323
TEO-H1 1.333
TEO-H1 1.413
LER-1000-1 Seminargruppe B R. Johansen
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
12:15-14:00 TEO-H1 1.313
TEO-H1 1.323
TEO-H1 1.333
TEO-H1 1.413
LER-1000-1 Seminargruppe A R. Johansen
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-1050-1 Sem. klasse 1-7 gr. A R.T. Karstad
Y. Sørensen
Fredag
05.11.2021
10:15-12:00 ILP 1.047
LER-1050-1 Sem. klasse 5-10 gr. A ENG NAT SAMF R.T. Karstad
Y. Sørensen
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-1050-1 Sem. klasse 5-10 gr. B MAT NOR R.T. Karstad
Y. Sørensen
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 45
Uke 45
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
10.11.2021
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-3000-1 Gruppe 2 5-10 NAT ENG R. Johansen
Y. Sørensen
12:15-14:00 ILP 1.006
LER-3000-1 Gruppe 4 1-7 MAT ENG R. Johansen
Y. Sørensen
Torsdag
11.11.2021
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-3000-1 Gruppe 5 1-7 BEG NOR R. Johansen
Y. Sørensen
10:15-12:00 ILP 1.006
LER-3000-1 Gruppe 3 5-10 SAMF NOR R. Johansen
Y. Sørensen
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-3000-1 Gruppe 1 5-10 MAT R. Johansen
Y. Sørensen
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.11.2021
10:15-12:00 ILP 1.043
LER-1050-1 Sem. klasse 1-7 gr. A R.T. Karstad
Y. Sørensen
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-1050-1 Sem. klasse 5-10 gr. A ENG NAT SAMF R.T. Karstad
Y. Sørensen
14:15-16:00 ILP 1.047
LER-1050-1 Sem. klasse 1-7 gr. B R.T. Karstad
Y. Sørensen
Tirsdag
16.11.2021
12:15-14:00 TEO-H1 1.413
LER-3000-1 Gruppe 1 5-10 MAT R. Johansen
Y. Sørensen
Onsdag
17.11.2021
12:15-14:00 ILP 1.047
LER-1050-1 Sem. klasse 5-10 gr. B MAT NOR R.T. Karstad
Y. Sørensen
Torsdag
18.11.2021
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-3000-1 Gruppe 4 1-7 MAT ENG R. Johansen
Y. Sørensen
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
26.11.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas