Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis

Yvonne Sørensen

Uke 32
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-15:00 - 12.08.2021
Booking MBE076
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 1-7
Fredag
Uke 33
Mandag
Tirsdag
Onsdag
09:15-12:00 - 18.08.2021
Booking EFR043
Muntlig eksamen LER-1000 og LER-1002
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 1.042
Torsdag
Fredag
Uke 34
Mandag
08:15-10:00 - 23.08.2021
Seminargruppe A
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 1.042
14:15-16:00 - 23.08.2021
Seminargruppe B
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.006
Tirsdag
08:15-10:00 - 24.08.2021
Klasse A ENG NAT SAMF
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.005
10:15-12:00 - 24.08.2021
Klasse B MAT NOR
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.006
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 36
Mandag
10:15-12:00 - 06.09.2021
Sem. klasse 5-10 gr. B MAT NOR
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP U1.068
14:15-16:00 - 06.09.2021
Sem. klasse 5-10 gr. A ENG NAT SAMF
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 1.058
Tirsdag
08:15-10:00 - 07.09.2021
Sem. klasse 1-7 gr. A
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP U1.068
10:15-12:00 - 07.09.2021
Sem. klasse 1-7 gr. B
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.056
14:15-16:00 - 07.09.2021
Sem. klasse 5-10 gr. A ENG NAT SAMF
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 1.058
Onsdag
10:15-12:00 - 08.09.2021
Sem. klasse 5-10 gr. B MAT NOR
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.056
Torsdag
08:15-10:00 - 09.09.2021
Seminargruppe B
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 1.042
10:15-12:00 - 09.09.2021
Sem. klasse 1-7 gr. B
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.056
12:15-14:00 - 09.09.2021
Sem. klasse 1-7 gr. A
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.056
14:15-16:00 - 09.09.2021
Klasse B MAT NOR
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP U1.068
Fredag
10:15-12:00 - 10.09.2021
Klasse A ENG NAT SAMF
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.005
12:15-14:00 - 10.09.2021
Seminargruppe A
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP U1.068
Uke 37
Mandag
10:15-12:00 - 13.09.2021
Seminargruppe A
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.005
14:15-16:00 - 13.09.2021
Seminargruppe B
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.006
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
10:15-12:00 - 17.09.2021
Klasse A ENG NAT SAMF
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.072
12:15-14:00 - 17.09.2021
Klasse B MAT NOR
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 1.042
Uke 38
Mandag
08:15-09:00 - 20.09.2021
Klasse A ENG NAT SAMF
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.005
09:15-10:00 - 20.09.2021
Klasse B MAT NOR
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 1.043
12:15-14:00 - 20.09.2021
Seminargruppe B
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.006
Tirsdag
08:15-10:00 - 21.09.2021
Klasse A ENG NAT SAMF
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.005
10:15-12:00 - 21.09.2021
Seminargruppe A
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 1.042
12:15-14:00 - 21.09.2021
Klasse B MAT NOR
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 1.007
Onsdag
08:15-10:00 - 22.09.2021
Seminargruppe B
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 1.042
14:15-15:00 - 22.09.2021
Seminargruppe B
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.056
15:15-16:00 - 22.09.2021
Seminargruppe A
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.056
Torsdag
08:15-10:00 - 23.09.2021
Klasse A ENG NAT SAMF
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.005
10:15-12:00 - 23.09.2021
Seminargruppe A
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP U1.068
12:15-14:00 - 23.09.2021
Klasse B MAT NOR
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.006
Fredag
13:00-16:00 - 24.09.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Uke 40
Mandag
08:15-10:00 - 04.10.2021
Seminargruppe A
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 1.042
10:15-12:00 - 04.10.2021
Klasse B MAT NOR
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP U1.068
14:15-16:00 - 04.10.2021
Seminargruppe B
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.006
Tirsdag
08:15-10:00 - 05.10.2021
Klasse A ENG NAT SAMF
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.005
Onsdag
08:15-10:00 - 06.10.2021
Seminargruppe B
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 1.042
Torsdag
10:15-12:00 - 07.10.2021
Seminargruppe A
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP U1.068
12:15-14:00 - 07.10.2021
Klasse B MAT NOR
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.006
Fredag
08:15-10:00 - 08.10.2021
Klasse A ENG NAT SAMF
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.005
Uke 41
Mandag
08:15-09:00 - 11.10.2021
Klasse A ENG NAT SAMF
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.005
09:15-10:00 - 11.10.2021
Klasse B MAT NOR
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 1.043
12:15-14:00 - 11.10.2021
Klasse A ENG NAT SAMF
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.006
14:15-16:00 - 11.10.2021
Seminargruppe B
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.006
Tirsdag
08:15-10:00 - 12.10.2021
Klasse B MAT NOR
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 1.007
12:15-14:00 - 12.10.2021
Seminargruppe A
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.056
Onsdag
08:15-10:00 - 13.10.2021
Klasse A ENG NAT SAMF
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.072
10:15-12:00 - 13.10.2021
Klasse B MAT NOR
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 1.042
14:15-15:00 - 13.10.2021
Seminargruppe B
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.056
15:15-16:00 - 13.10.2021
Seminargruppe A
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.056
Torsdag
12:15-14:00 - 14.10.2021
Seminargruppe A
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.056
14:15-16:00 - 14.10.2021
Seminargruppe B
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.056
Fredag
Uke 42
Mandag
08:15-12:00 - 18.10.2021
Klasse A ENG NAT SAMF
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.006
Tirsdag
08:15-12:00 - 19.10.2021
Klasse B MAT NOR
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP 2.006
Onsdag
08:15-12:00 - 20.10.2021
Seminargruppe B
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP U1.068
Torsdag
08:15-12:00 - 21.10.2021
Seminargruppe A
Lærer:
Y. Sørensen
Rom:
ILP U1.068
Fredag
Uke 43
Mandag
10:15-12:00 - 25.10.2021
Forelesning
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 27.10.2021
Sem. klasse 5-10 gr. A ENG NAT SAMF
Rom:
ILP 1.006
10:15-12:00 - 27.10.2021
Sem. klasse 5-10 gr. B MAT NOR
Rom:
ILP 1.006
Torsdag
08:15-10:00 - 28.10.2021
Sem. klasse 1-7 gr. A
Rom:
ILP 2.056
10:15-12:00 - 28.10.2021
Sem. klasse 1-7 gr. B
Rom:
ILP 1.006
Fredag
13:00-16:00 - 29.10.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Uke 44
Mandag
12:15-14:00 - 01.11.2021
Klasse B MAT NOR
14:15-16:00 - 01.11.2021
Klasse A ENG NAT SAMF
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 03.11.2021
Sem. klasse 1-7 gr. B
Rom:
ILP 1.007
10:15-12:00 - 03.11.2021
Seminargruppe B
12:15-14:00 - 03.11.2021
Seminargruppe A
14:15-16:00 - 03.11.2021
Sem. klasse 1-7 gr. A
Rom:
ILP U1.068
Torsdag
Fredag
10:15-12:00 - 05.11.2021
Sem. klasse 5-10 gr. A ENG NAT SAMF
Rom:
ILP 1.047
12:15-14:00 - 05.11.2021
Sem. klasse 5-10 gr. B MAT NOR
Rom:
ILP U1.068
Uke 45
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 10.11.2021
Gruppe 2 5-10 NAT ENG
Rom:
ILP 1.058
12:15-14:00 - 10.11.2021
Gruppe 4 1-7 MAT ENG
Rom:
ILP 1.006
Torsdag
08:15-10:00 - 11.11.2021
Gruppe 5 1-7 BEG NOR
Rom:
ILP 1.006
10:15-12:00 - 11.11.2021
Gruppe 3 5-10 SAMF NOR
Rom:
ILP 1.006
12:15-14:00 - 11.11.2021
Gruppe 1 5-10 MAT
Rom:
ILP 1.058
Fredag
Uke 46
Mandag
10:15-12:00 - 15.11.2021
Sem. klasse 1-7 gr. A
Rom:
ILP 1.043
12:15-14:00 - 15.11.2021
Sem. klasse 5-10 gr. A ENG NAT SAMF
Rom:
ILP 1.058
14:15-16:00 - 15.11.2021
Sem. klasse 1-7 gr. B
Rom:
ILP 1.047
Tirsdag
12:15-14:00 - 16.11.2021
Gruppe 1 5-10 MAT
Onsdag
12:15-14:00 - 17.11.2021
Sem. klasse 5-10 gr. B MAT NOR
Rom:
ILP 1.047
Torsdag
08:15-10:00 - 18.11.2021
Gruppe 4 1-7 MAT ENG
Rom:
ILP 2.056
Fredag
Uke 47
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-16:00 - 26.11.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas