Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis

Yvonne Sørensen

Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 32
Uke
32
Mandag
09.08.2021
Tirsdag
10.08.2021
Onsdag
11.08.2021
Torsdag
12.08.2021
Fredag
13.08.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 ILP 1.006
ILP 1.007
BOOKING- Booking MBE076
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 1-7
S.A. Bjørkli-Eriksen
T.F. Eidissen
L. Hustad-Hoel
G. Kalseth
R. Larsen
M. Liset
H.C. Ryel
K-A. Sæther
Y. Sørensen
M. Wiik
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 33
Uke
33
Mandag
16.08.2021
Tirsdag
17.08.2021
Onsdag
18.08.2021
Torsdag
19.08.2021
Fredag
20.08.2021
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 1.042
BOOKING- Booking EFR043
Muntlig eksamen LER-1000 og LER-1002
Y. Sørensen
   
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 34
Uke
34
Mandag
23.08.2021
Tirsdag
24.08.2021
Onsdag
25.08.2021
Torsdag
26.08.2021
Fredag
27.08.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-1000-1 Seminargruppe A
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF
Y. Sørensen
     
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR
Y. Sørensen
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.006
LER-1000-1 Seminargruppe B
Y. Sørensen
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 36
Uke
36
Mandag
06.09.2021
Tirsdag
07.09.2021
Onsdag
08.09.2021
Torsdag
09.09.2021
Fredag
10.09.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1050-1 Sem. klasse 1-7 gr. A
Y. Sørensen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-1000-1 Seminargruppe B
Y. Sørensen
 
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-1050-1 Sem. klasse 5-10 gr. B MAT NOR
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1050-1 Sem. klasse 1-7 gr. B
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1050-1 Sem. klasse 5-10 gr. B MAT NOR
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1050-1 Sem. klasse 1-7 gr. B
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.005
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF
Y. Sørensen
11:00
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1050-1 Sem. klasse 1-7 gr. A
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-1000-1 Seminargruppe A
Y. Sørensen
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.058
LER-1050-1 Sem. klasse 5-10 gr. A ENG NAT SAMF
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.058
LER-1050-1 Sem. klasse 5-10 gr. A ENG NAT SAMF
Y. Sørensen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR
Y. Sørensen
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 37
Uke
37
Mandag
13.09.2021
Tirsdag
14.09.2021
Onsdag
15.09.2021
Torsdag
16.09.2021
Fredag
17.09.2021
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.005
LER-1000-1 Seminargruppe A
Y. Sørensen
     
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF
Y. Sørensen
11:00      
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR
Y. Sørensen
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.006
LER-1000-1 Seminargruppe B
Y. Sørensen
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 2.005
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-1000-1 Seminargruppe B
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF
Y. Sørensen
 
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP 1.043
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR
Y. Sørensen
 
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-1000-1 Seminargruppe A
Y. Sørensen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-1000-1 Seminargruppe A
Y. Sørensen
 
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.006
LER-1000-1 Seminargruppe B
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR
Y. Sørensen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR
Y. Sørensen
 
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 ILP 2.056
LER-1000-1 Seminargruppe B
Y. Sørensen
 
15:00    
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 ILP 2.056
LER-1000-1 Seminargruppe A
Y. Sørensen
 
16:00          
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 40
Uke
40
Mandag
04.10.2021
Tirsdag
05.10.2021
Onsdag
06.10.2021
Torsdag
07.10.2021
Fredag
08.10.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-1000-1 Seminargruppe A
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-1000-1 Seminargruppe B
Y. Sørensen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF
Y. Sørensen
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR
Y. Sørensen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-1000-1 Seminargruppe A
Y. Sørensen
 
11:00      
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR
Y. Sørensen
 
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.006
LER-1000-1 Seminargruppe B
Y. Sørensen
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 41
Uke
41
Mandag
11.10.2021
Tirsdag
12.10.2021
Onsdag
13.10.2021
Torsdag
14.10.2021
Fredag
15.10.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 2.005
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF
Y. Sørensen
   
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP 1.043
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR
Y. Sørensen
   
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR
Y. Sørensen
   
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1000-1 Seminargruppe A
Y. Sørensen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1000-1 Seminargruppe A
Y. Sørensen
 
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.006
LER-1000-1 Seminargruppe B
Y. Sørensen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 ILP 2.056
LER-1000-1 Seminargruppe B
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-1000-1 Seminargruppe B
Y. Sørensen
 
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 ILP 2.056
LER-1000-1 Seminargruppe A
Y. Sørensen
 
16:00          
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 42
Uke
42
Mandag
18.10.2021
Tirsdag
19.10.2021
Onsdag
20.10.2021
Torsdag
21.10.2021
Fredag
22.10.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.068
LER-1000-1 Seminargruppe B
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.068
LER-1000-1 Seminargruppe A
Y. Sørensen
 
09:00  
10:00  
11:00  
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 43
Uke
43
Mandag
25.10.2021
Tirsdag
26.10.2021
Onsdag
27.10.2021
Torsdag
28.10.2021
Fredag
29.10.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-1050-1 Sem. klasse 5-10 gr. A ENG NAT SAMF
R.T. Karstad
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1050-1 Sem. klasse 1-7 gr. A
R.T. Karstad
Y. Sørensen
 
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-1050-1 Forelesning
R.T. Karstad
Y. Sørensen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
LER-1050-1 Sem. klasse 5-10 gr. B MAT NOR
R.T. Karstad
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
LER-1050-1 Sem. klasse 1-7 gr. B
R.T. Karstad
Y. Sørensen
 
11:00    
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 44
Uke
44
Mandag
01.11.2021
Tirsdag
02.11.2021
Onsdag
03.11.2021
Torsdag
04.11.2021
Fredag
05.11.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-1050-1 Sem. klasse 1-7 gr. B
R.T. Karstad
Y. Sørensen
   
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.313
TEO-H1 1.323
TEO-H1 1.333
TEO-H1 1.413
LER-1000-1 Seminargruppe B
R. Johansen
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
LER-1050-1 Sem. klasse 5-10 gr. A ENG NAT SAMF
R.T. Karstad
Y. Sørensen
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.225
TEO-H1 1.229
TEO-H1 1.233
TEO-H1 1.258
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR
R. Johansen
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.313
TEO-H1 1.323
TEO-H1 1.333
TEO-H1 1.413
LER-1000-1 Seminargruppe A
R. Johansen
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-1050-1 Sem. klasse 5-10 gr. B MAT NOR
R.T. Karstad
Y. Sørensen
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.225
TEO-H1 1.229
TEO-H1 1.233
TEO-H1 1.258
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF
R. Johansen
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-1050-1 Sem. klasse 1-7 gr. A
R.T. Karstad
Y. Sørensen
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 45
Uke
45
Mandag
08.11.2021
Tirsdag
09.11.2021
Onsdag
10.11.2021
Torsdag
11.11.2021
Fredag
12.11.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-3000-1 Gruppe 2 5-10 NAT ENG
R. Johansen
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-3000-1 Gruppe 5 1-7 BEG NOR
R. Johansen
Y. Sørensen
 
09:00      
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
LER-3000-1 Gruppe 3 5-10 SAMF NOR
R. Johansen
Y. Sørensen
 
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
LER-3000-1 Gruppe 4 1-7 MAT ENG
R. Johansen
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-3000-1 Gruppe 1 5-10 MAT
R. Johansen
Y. Sørensen
 
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 46
Uke
46
Mandag
15.11.2021
Tirsdag
16.11.2021
Onsdag
17.11.2021
Torsdag
18.11.2021
Fredag
19.11.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-3000-1 Gruppe 4 1-7 MAT ENG
R. Johansen
Y. Sørensen
 
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.043
LER-1050-1 Sem. klasse 1-7 gr. A
R.T. Karstad
Y. Sørensen
       
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-1050-1 Sem. klasse 5-10 gr. A ENG NAT SAMF
R.T. Karstad
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.413
LER-3000-1 Gruppe 1 5-10 MAT
R. Johansen
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.047
LER-1050-1 Sem. klasse 5-10 gr. B MAT NOR
R.T. Karstad
Y. Sørensen
   
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.047
LER-1050-1 Sem. klasse 1-7 gr. B
R.T. Karstad
Y. Sørensen
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
NB: Semester 2021 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 35, 39, 48, 49, 50, 51, 52