Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Ataur Rahman - Stipendiat

Ataur Rahman

Timeplan for Ataur Rahman - Stipendiat i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-307
NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 1 bioteknologi lektor
LAB 1
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-307
NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 1 bioteknologi lektor
LAB 2
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
09:00      
10:00      
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-307
NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 2 biomedisin biologi
LAB 1
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 3 akvamedisin
LAB 1
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-307
NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 2 biomedisin biologi
LAB 2
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 3 akvamedisin
LAB 2
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
13:00  
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Ataur Rahman - Stipendiat i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-307
NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 1 bioteknologi lektor
LAB 3
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-307
NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 1 bioteknologi lektor
LAB 4
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
09:00      
10:00      
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-307
NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 2 biomedisin biologi
LAB 3
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 3 akvamedisin
LAB 3
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-307
NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 2 biomedisin biologi
LAB 4
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 3 akvamedisin
LAB 4
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
13:00  
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Ataur Rahman - Stipendiat i uke 6
Uke
6
Mandag
08.02.2021
Tirsdag
09.02.2021
Onsdag
10.02.2021
Torsdag
11.02.2021
Fredag
12.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-307
NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 1 bioteknologi lektor
LAB 5
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-307
NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 1 bioteknologi lektor
LAB 6
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
09:00      
10:00      
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-307
NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 2 biomedisin biologi
LAB 5
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 3 akvamedisin
LAB 5
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-307
NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 2 biomedisin biologi
LAB 6
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 3 akvamedisin
LAB 6
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
13:00  
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Ataur Rahman - Stipendiat i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-307
NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 1 bioteknologi lektor
LAB 7
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-307
NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 1 bioteknologi lektor
LAB 8
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
09:00      
10:00      
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-307
NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 2 biomedisin biologi
LAB 7
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 3 akvamedisin
LAB 7
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-307
NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 2 biomedisin biologi
LAB 8
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 3 akvamedisin
LAB 8
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
13:00  
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Ataur Rahman - Stipendiat i uke 9
Uke
9
Mandag
01.03.2021
Tirsdag
02.03.2021
Onsdag
03.03.2021
Torsdag
04.03.2021
Fredag
05.03.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-307
NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 1 bioteknologi lektor
LAB 9
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-307
NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 1 bioteknologi lektor
LAB 10
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-307
NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 2 biomedisin biologi
LAB 9
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 3 akvamedisin
LAB 9
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-307
NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 2 biomedisin biologi
LAB 10
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 3 akvamedisin
LAB 10
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
13:00  
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Ataur Rahman - Stipendiat i uke 10
Uke
10
Mandag
08.03.2021
Tirsdag
09.03.2021
Onsdag
10.03.2021
Torsdag
11.03.2021
Fredag
12.03.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-307
NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 1 bioteknologi lektor
LAB 11
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-307
NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 1 bioteknologi lektor
LAB 12
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
09:00      
10:00      
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-307
NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 2 biomedisin biologi
LAB 11
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 3 akvamedisin
LAB 11
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-307
NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 2 biomedisin biologi
LAB 12
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 3 akvamedisin
LAB 12
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
13:00  
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Ataur Rahman - Stipendiat i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-307
NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 1 bioteknologi lektor
LAB 13
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-307
NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 1 bioteknologi lektor
LAB 14
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-307
NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 2 biomedisin biologi
LAB 13
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 3 akvamedisin
LAB 13
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-307
NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 2 biomedisin biologi
LAB 14
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-2601-1 Lab. gruppe 3 akvamedisin
LAB 14
H-M. Blencke
H. Dey
A.I. Elvheim
A. Rahman
C.S.M. Richard
13:00  
14:00  
15:00  
16:00