Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Anne Lise Bakke - Universitetslektor

Anne Lise Bakke

Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
ILP 1.043
BLU-1004-2 Felles undervisning
Etterarbeid praksis
A.L. Bakke
E. Gamst-Nergård
B.A. Karlsen
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:30
08:15-13:30 ILP 2.005
BLU-2010-1 Gruppe 1
A.L. Bakke
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 UB 132
BLU-2010-1 Gruppe 3
A.L. Bakke
 
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.005
BLU-2010-1 Gruppe 2
A.L. Bakke
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MH U6.SAUD
BLU-2010-1 Gruppe 3
A.L. Bakke
 
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 FARM F1.101
BLU-2010-1 Gruppe 2
A.L. Bakke
   
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
08.02.2021
Tirsdag
09.02.2021
Onsdag
10.02.2021
Torsdag
11.02.2021
Fredag
12.02.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 SVHUM A3019
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MH U6.SAUD
BLU-2010-1 Gruppe 1
A.L. Bakke
   
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-14:30
09:00-14:30 TEO-H4 4.213
BLU-2010-1 Gruppe 3
A.L. Bakke
 
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-15:30
10:00-15:30 MH U6.A6AUD6
BLU-2010-1 Gruppe 2
A.L. Bakke
   
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-13:30
12:00-13:30 MH2 U.08.316
BLU-2010-1 Gruppe 1
A.L. Bakke
 
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.005
BLU-1004-2 Gruppe B
A.L. Bakke
09:00        
10:00        
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00
BLU-1004-2 Felles undervisning
Digital forelesning
A.L. Bakke
   
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP U1.068
BLU-1004-2 Gruppe A
A.L. Bakke
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
01.03.2021
Tirsdag
02.03.2021
Onsdag
03.03.2021
Torsdag
04.03.2021
Fredag
05.03.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 ILP 2.072
BLU-2010-1 Gruppe 1
A.L. Bakke
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 MH U6.SAUD
BLU-2010-1 Gruppe 3
A.L. Bakke
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-17:00
12:15-17:00 ILP 1.005
BLU-2010-1 Gruppe 2
A.L. Bakke
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00        
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
08.03.2021
Tirsdag
09.03.2021
Onsdag
10.03.2021
Torsdag
11.03.2021
Fredag
12.03.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.005
BLU-1004-2 Gruppe B
arbeidskrav 4 Join Zoom Meeting https://uit.zoom.us/j/69622770952?pwd=eDR0YWtBM2hoUzdxa1VqVWVmUk1kUT09 Meeting ID: 696 2277 0952 Password: 619440
Fremlegg arbeidskrav

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/69622770952?pwd=eDR0YWtBM2hoUzdxa1VqVWVmUk1kUT09

Meeting ID: 696 2277 0952
Password: 619440

A.L. Bakke
E. Gamst-Nergård
   
09:00        
10:00        
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.006
BLU-1004-2 Gruppe A
Arbeidskrav 4 Join Zoom Meeting https://uit.zoom.us/j/61777788050?pwd=NDVvK2RZMGxTVGhTd1NTclFaYjdUZz09 Meeting ID: 617 7778 8050 Password: 683806
Fremlegg arbeidskrav

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61777788050?pwd=NDVvK2RZMGxTVGhTd1NTclFaYjdUZz09

Meeting ID: 617 7778 8050
Password: 683806

A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
   
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
22.03.2021
Tirsdag
23.03.2021
Onsdag
24.03.2021
Torsdag
25.03.2021
Fredag
26.03.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-2 Forelesninger
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-2 Forelesninger
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-2 Forelesninger
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
 
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
12.04.2021
Tirsdag
13.04.2021
Onsdag
14.04.2021
Torsdag
15.04.2021
Fredag
16.04.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 ILP 2.005
BLU-2010-1 Gruppe 2
Gruppe 2 Dialogkonferanse
A.L. Bakke
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 ILP 2.072
BLU-2010-1 Gruppe 1
Gruppe 1 Dialogkonferanse
A.L. Bakke
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.068
BLU-1004-2 Gruppe A
A.L. Bakke
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP U1.068
BLU-1004-2 Gruppe B
A.L. Bakke
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP 2.072
BLU-2010-1 Gruppe 3
Gruppe 3 Dialogkonferanse
A.L. Bakke
 
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.059
BLU-2010-1 Gruppe 3
Gruppe 3 Dialogkonferanse
A.L. Bakke
 
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1004-2 Felles undervisning
Digital forelesning
A.L. Bakke
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.005
BLU-2010-1 Gruppe 1
A.L. Bakke
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 TEO-H1 1.425
BLU-2010-1 Gruppe 2
A.L. Bakke
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 MH U6.A6AUD6
BLU-2010-1 Gruppe 3
A.L. Bakke
   
09:00    
10:00    
11:00      
12:00      
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 21
Uke
21
Mandag
24.05.2021
Tirsdag
25.05.2021
Onsdag
26.05.2021
Torsdag
27.05.2021
Fredag
28.05.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-2 Forelesninger
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-2 Forelesninger
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-2 Forelesninger
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Re-Komp BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
09:00  
10:00  
11:00  
12:00  
13:00  
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
31.05.2021
Tirsdag
01.06.2021
Onsdag
02.06.2021
Torsdag
03.06.2021
Fredag
04.06.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00