Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Anne Lise Bakke - Universitetslektor

Anne Lise Bakke

Uke 3
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-16:00 - 22.01.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Rom:
ILP 1.005
Uke 5
Mandag
10:15-12:00 - 01.02.2021
Gruppe 2
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP 2.005
12:15-15:00 - 01.02.2021
Gruppe 2
Lærer:
A.L. Bakke
Tirsdag
08:15-10:00 - 02.02.2021
Felles undervisning
Etterarbeid praksis
Onsdag
08:15-13:30 - 03.02.2021
Gruppe 1
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP 2.005
Torsdag
08:15-10:00 - 04.02.2021
Gruppe 3
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
UB 132
10:15-13:00 - 04.02.2021
Gruppe 3
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
MH U6.SAUD
Fredag
Uke 6
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 7
Mandag
10:00-15:30 - 15.02.2021
Gruppe 2
Lærer:
A.L. Bakke
Tirsdag
Onsdag
08:15-12:00 - 17.02.2021
Gruppe 1
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
MH U6.SAUD
12:00-13:30 - 17.02.2021
Gruppe 1
Lærer:
A.L. Bakke
Torsdag
09:00-14:30 - 18.02.2021
Gruppe 3
Lærer:
A.L. Bakke
Fredag
Uke 8
Mandag
Tirsdag
Onsdag
11:15-13:00 - 24.02.2021
Felles undervisning
Digital forelesning
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
Torsdag
Fredag
08:15-11:00 - 26.02.2021
Gruppe B
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP 2.005
12:15-15:00 - 26.02.2021
Gruppe A
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP U1.068
Uke 9
Mandag
12:15-17:00 - 01.03.2021
Gruppe 2
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP 1.005
Tirsdag
Onsdag
08:15-13:00 - 03.03.2021
Gruppe 1
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP 2.072
Torsdag
08:15-13:00 - 04.03.2021
Gruppe 3
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
MH U6.SAUD
Fredag
Uke 10
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-11:00 - 10.03.2021
Gruppe B
arbeidskrav 4 Join Zoom Meeting https://uit.zoom.us/j/69622770952?pwd=eDR0YWtBM2hoUzdxa1VqVWVmUk1kUT09 Meeting ID: 696 2277 0952 Password: 619440
Fremlegg arbeidskrav

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/69622770952?pwd=eDR0YWtBM2hoUzdxa1VqVWVmUk1kUT09

Meeting ID: 696 2277 0952
Password: 619440

Rom:
ILP 2.005
12:15-15:00 - 10.03.2021
Gruppe A
Arbeidskrav 4 Join Zoom Meeting https://uit.zoom.us/j/61777788050?pwd=NDVvK2RZMGxTVGhTd1NTclFaYjdUZz09 Meeting ID: 617 7778 8050 Password: 683806
Fremlegg arbeidskrav

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61777788050?pwd=NDVvK2RZMGxTVGhTd1NTclFaYjdUZz09

Meeting ID: 617 7778 8050
Password: 683806

Rom:
ILP 1.006
Torsdag
Fredag
Uke 11
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-16:00 - 19.03.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Rom:
ILP 1.005
Uke 12
Mandag
Tirsdag
08:15-16:00 - 23.03.2021
Forelesninger
Rom:
Onsdag
08:15-16:00 - 24.03.2021
Forelesninger
Rom:
Torsdag
08:15-16:00 - 25.03.2021
Forelesninger
Rom:
Fredag
Uke 15
Mandag
08:15-13:00 - 12.04.2021
Gruppe 2
Gruppe 2 Dialogkonferanse
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP 2.005
Tirsdag
11:15-12:00 - 13.04.2021
Gruppe 3
Gruppe 3 Dialogkonferanse
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP 2.072
12:15-16:00 - 13.04.2021
Gruppe 3
Gruppe 3 Dialogkonferanse
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP 1.059
Onsdag
08:15-13:00 - 14.04.2021
Gruppe 1
Gruppe 1 Dialogkonferanse
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP 2.072
14:15-16:00 - 14.04.2021
Felles undervisning
Digital forelesning
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
Torsdag
10:15-13:00 - 15.04.2021
Gruppe B
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP U1.068
Fredag
08:15-11:00 - 16.04.2021
Gruppe A
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP U1.068
Uke 17
Mandag
08:15-11:00 - 26.04.2021
Gruppe 1
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP 2.005
Tirsdag
08:15-13:00 - 27.04.2021
Gruppe 2
Lærer:
A.L. Bakke
Onsdag
08:15-13:00 - 28.04.2021
Gruppe 3
Lærer:
A.L. Bakke
Torsdag
Fredag
Uke 21
Mandag
Tirsdag
08:15-16:00 - 25.05.2021
Forelesninger
Rom:
Onsdag
08:15-16:00 - 26.05.2021
Forelesninger
Rom:
Torsdag
08:15-16:00 - 27.05.2021
Forelesninger
Rom:
Fredag
Uke 22
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag