Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis

Annelise Brox Larsen

Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe JUL
L. Castor
C. Falke
L.T. Fredriksen
A.B. Larsen
M.J. Niemi
J. Parks
 
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.051
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe JUL
L. Castor
C. Falke
L.T. Fredriksen
A.B. Larsen
M.J. Niemi
J. Parks
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 1.059
LER-2152-2 Forelesning
T.E. Holmbukt
A.B. Larsen
M. Son
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe JUL
L. Castor
C. Falke
L.T. Fredriksen
A.B. Larsen
M.J. Niemi
J. Parks
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe JUL
L. Castor
C. Falke
L.T. Fredriksen
A.B. Larsen
M.J. Niemi
J. Parks
 
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 6
Uke
6
Mandag
08.02.2021
Tirsdag
09.02.2021
Onsdag
10.02.2021
Torsdag
11.02.2021
Fredag
12.02.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe JUL
L. Castor
C. Falke
L.T. Fredriksen
A.B. Larsen
M.J. Niemi
J. Parks
 
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking KLA021
Forskningsgruppe RITE
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
C. Dale
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
A.B. Larsen
M. Son
G.W. Vedeler
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.051
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe JUL
L. Castor
C. Falke
L.T. Fredriksen
A.B. Larsen
M.J. Niemi
J. Parks
 
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe JUL
L. Castor
C. Falke
L.T. Fredriksen
A.B. Larsen
M.J. Niemi
J. Parks
 
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 9
Uke
9
Mandag
01.03.2021
Tirsdag
02.03.2021
Onsdag
03.03.2021
Torsdag
04.03.2021
Fredag
05.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe JUL
L. Castor
C. Falke
L.T. Fredriksen
A.B. Larsen
M.J. Niemi
J. Parks
 
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 10
Uke
10
Mandag
08.03.2021
Tirsdag
09.03.2021
Onsdag
10.03.2021
Torsdag
11.03.2021
Fredag
12.03.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.042
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe JUL
L. Castor
C. Falke
L.T. Fredriksen
A.B. Larsen
M.J. Niemi
J. Parks
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BOOKING- Booking KLA021
Forskningsgruppe RITE
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
C. Dale
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
A.B. Larsen
M. Son
G.W. Vedeler
     
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe JUL
L. Castor
C. Falke
L.T. Fredriksen
A.B. Larsen
M.J. Niemi
J. Parks
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 12
Uke
12
Mandag
22.03.2021
Tirsdag
23.03.2021
Onsdag
24.03.2021
Torsdag
25.03.2021
Fredag
26.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe JUL
L. Castor
C. Falke
L.T. Fredriksen
A.B. Larsen
M.J. Niemi
J. Parks
 
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 14
Uke
14
Mandag
05.04.2021
Tirsdag
06.04.2021
Onsdag
07.04.2021
Torsdag
08.04.2021
Fredag
09.04.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe JUL
L. Castor
C. Falke
L.T. Fredriksen
A.B. Larsen
M.J. Niemi
J. Parks
 
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 15
Uke
15
Mandag
12.04.2021
Tirsdag
13.04.2021
Onsdag
14.04.2021
Torsdag
15.04.2021
Fredag
16.04.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BOOKING- Booking KLA021
Forskningsgruppe RITE
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
C. Dale
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
A.B. Larsen
M. Son
G.W. Vedeler
       
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe JUL
L. Castor
C. Falke
L.T. Fredriksen
A.B. Larsen
M.J. Niemi
J. Parks
 
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.051
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe JUL
L. Castor
C. Falke
L.T. Fredriksen
A.B. Larsen
M.J. Niemi
J. Parks
 
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe JUL
L. Castor
C. Falke
L.T. Fredriksen
A.B. Larsen
M.J. Niemi
J. Parks
 
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 18
Uke
18
Mandag
03.05.2021
Tirsdag
04.05.2021
Onsdag
05.05.2021
Torsdag
06.05.2021
Fredag
07.05.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe JUL
L. Castor
C. Falke
L.T. Fredriksen
A.B. Larsen
M.J. Niemi
J. Parks
 
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 20
Uke
20
Mandag
17.05.2021
Tirsdag
18.05.2021
Onsdag
19.05.2021
Torsdag
20.05.2021
Fredag
21.05.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe JUL
L. Castor
C. Falke
L.T. Fredriksen
A.B. Larsen
M.J. Niemi
J. Parks
 
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 21
Uke
21
Mandag
24.05.2021
Tirsdag
25.05.2021
Onsdag
26.05.2021
Torsdag
27.05.2021
Fredag
28.05.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.051
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe JUL
L. Castor
C. Falke
L.T. Fredriksen
A.B. Larsen
M.J. Niemi
J. Parks
 
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 22
Uke
22
Mandag
31.05.2021
Tirsdag
01.06.2021
Onsdag
02.06.2021
Torsdag
03.06.2021
Fredag
04.06.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
14:15-16:00
BOOKING- Booking KLA021
Forskningsgruppe RITE
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
C. Dale
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
A.B. Larsen
M. Son
G.W. Vedeler
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe JUL
L. Castor
C. Falke
L.T. Fredriksen
A.B. Larsen
M.J. Niemi
J. Parks
 
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 23
Uke
23
Mandag
07.06.2021
Tirsdag
08.06.2021
Onsdag
09.06.2021
Torsdag
10.06.2021
Fredag
11.06.2021
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-16:00
10:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe JUL
L. Castor
C. Falke
L.T. Fredriksen
A.B. Larsen
M.J. Niemi
J. Parks
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-16:00
10:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 24
Uke
24
Mandag
14.06.2021
Tirsdag
15.06.2021
Onsdag
16.06.2021
Torsdag
17.06.2021
Fredag
18.06.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe JUL
L. Castor
C. Falke
L.T. Fredriksen
A.B. Larsen
M.J. Niemi
J. Parks
 
14:00        
15:00          
16:00