Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Astrid Unhjem - Førsteamanuensis

Astrid Unhjem

Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1051-2 Felles undervisning
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.313
LER-3050-1 Forelesning
S. Boldermo
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.313
LER-3050-1 Forelesning
S. Boldermo
A. Unhjem
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 TEO-H1 1.317
LER-3050-1 Forelesning
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
 
11:00    
12:00        
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
LER-1602-2 Praksisforberedende møte
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
G. Kalseth
S.T. Killengreen
H.E. Moe
K-A. Sæther
A. Unhjem
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-3050-1 Forelesning
S. Boldermo
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.051
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.043
LER-3050-1 Forelesning
S. Boldermo
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP 1.062
ILP 1.075
LER-3050-1 Forelesning
B.A. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
A. Unhjem
   
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.058
LER-2051-2 5-10 NAT fag1/fordypning
S.T. Killengreen
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.059
LER-3050-1 Forelesning
S. Boldermo
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.062
LER-3050-1 Forelesning
B.A. Haugseth
M. Liset
A. Unhjem
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.317
LER-3050-1 Forelesning
S. Boldermo
G.O. Pettersen
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 TEO-H5 5.202
LER-3050-1 Forelesning
I. Frenning
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 KRAFT K1-13
LER-3050-1 Forelesning
I. Frenning
A. Unhjem
11:00    
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.006
LER-3050-1 Forelesning
I. Frenning
A. Unhjem
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
LER-2600-2 Praksisforberedende møte
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
I.K. Jakobsen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
K-A. Sæther
A. Unhjem
V. Øie
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-3050-1 Forelesning
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
       
11:00        
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.042
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledningslag GLU
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
R.E. Jakhelln
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 6
Uke
6
Mandag
08.02.2021
Tirsdag
09.02.2021
Onsdag
10.02.2021
Torsdag
11.02.2021
Fredag
12.02.2021
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.059
LER-3050-1 Forelesning
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
       
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.051
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.005
ILP 2.072
LER-3050-1 Forelesning
S. Boldermo
B.A. Haugseth
M. Liset
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP 1.059
LER-3050-1 Forelesning
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
   
11:00    
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.068
LER-1051-2 Felles undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
ILP 1.043
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.057
Klikk for å vise/skjule alle
LER-3050-1 Forelesning
S. Boldermo
B.A. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.005
LER-1051-2 Felles undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
A. Unhjem
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.005
ILP 2.072
LER-3050-1 Forelesning
S. Boldermo
B.A. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
15:00    
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.059
LER-3050-1 Forelesning
A. Unhjem
       
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.056
LER-1051-2 Felles undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
A. Unhjem
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-1051-2 Felles undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
A. Unhjem
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 9
Uke
9
Mandag
01.03.2021
Tirsdag
02.03.2021
Onsdag
03.03.2021
Torsdag
04.03.2021
Fredag
05.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.042
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledningslag GLU
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
R.E. Jakhelln
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
LER-1602-2 Praksisforberedende møte
Evalueringsmøte
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
G. Kalseth
S.T. Killengreen
H.E. Moe
K-A. Sæther
A. Unhjem
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 10
Uke
10
Mandag
08.03.2021
Tirsdag
09.03.2021
Onsdag
10.03.2021
Torsdag
11.03.2021
Fredag
12.03.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.042
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP U1.068
LER-3051-1 Forelesning
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
   
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning
A. Unhjem
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
13:00  
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
15:00      
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.047
LER-2051-2 5-10 NAT fag1/fordypning
S.T. Killengreen
A. Unhjem
   
09:00      
10:00        
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 12
Uke
12
Mandag
22.03.2021
Tirsdag
23.03.2021
Onsdag
24.03.2021
Torsdag
25.03.2021
Fredag
26.03.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-1001-2 Felles undervisning
A. Unhjem
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.066
LER-2051-2 5-10 NAT fag1/fordypning
S.T. Killengreen
A. Unhjem
   
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.042
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledningslag GLU
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
R.E. Jakhelln
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
LER-2600-2 Praksisforberedende møte
Evalueringsmøte
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
I.K. Jakobsen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
K-A. Sæther
A. Unhjem
V. Øie
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 14
Uke
14
Mandag
05.04.2021
Tirsdag
06.04.2021
Onsdag
07.04.2021
Torsdag
08.04.2021
Fredag
09.04.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1001-2 Felles undervisning
A. Unhjem
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning
A. Unhjem
09:00      
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 15
Uke
15
Mandag
12.04.2021
Tirsdag
13.04.2021
Onsdag
14.04.2021
Torsdag
15.04.2021
Fredag
16.04.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.042
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledningslag GLU
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
R.E. Jakhelln
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.057
LER-3051-1 Forelesning
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.057
LER-3051-1 Forelesning
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.051
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
LER-1001-2 Felles undervisning
A. Unhjem
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning
K-A. Sæther
A. Unhjem
11:00    
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 18
Uke
18
Mandag
03.05.2021
Tirsdag
04.05.2021
Onsdag
05.05.2021
Torsdag
06.05.2021
Fredag
07.05.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
09:00    
10:00    
11:00    
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 21
Uke
21
Mandag
24.05.2021
Tirsdag
25.05.2021
Onsdag
26.05.2021
Torsdag
27.05.2021
Fredag
28.05.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.051
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 22
Uke
22
Mandag
31.05.2021
Tirsdag
01.06.2021
Onsdag
02.06.2021
Torsdag
03.06.2021
Fredag
04.06.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 23
Uke
23
Mandag
07.06.2021
Tirsdag
08.06.2021
Onsdag
09.06.2021
Torsdag
10.06.2021
Fredag
11.06.2021
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-16:00
10:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-16:00
10:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
11:00      
12:00      
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.005
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledningslag GLU
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
R.E. Jakhelln
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
 
15:00    
16:00