Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Astrid Unhjem - Førsteamanuensis

Astrid Unhjem

Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
12.01.2021
10:15-14:00 TEO-H1 1.317
LER-3050-1 Forelesning G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
Onsdag
13.01.2021
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1051-2 Felles undervisning A. Unhjem
Torsdag
14.01.2021
08:15-12:00 TEO-H1 1.313
LER-3050-1 Forelesning S. Boldermo
A. Unhjem
14:15-15:45 LER-1602-2 Praksisforberedende møte L. Hjemgård Johansen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
G. Kalseth
S.T. Killengreen
H.E. Moe
K-A. Sæther
A. Unhjem
Fredag
15.01.2021
08:15-12:00 TEO-H1 1.313
LER-3050-1 Forelesning S. Boldermo
A. Unhjem
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
18.01.2021
10:15-12:00 ILP 1.043
LER-3050-1 Forelesning S. Boldermo
A. Unhjem
12:15-14:00 LER-2051-2 Forelesning S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
14:15-16:00 ILP 1.062
LER-3050-1 Forelesning B. Haugseth
M. Liset
A. Unhjem
Tirsdag
19.01.2021
08:15-10:00 LER-2051-2 Forelesning S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
10:15-14:00 ILP 1.062
ILP 1.075
LER-3050-1 Forelesning B. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
A. Unhjem
Onsdag
20.01.2021
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-3050-1 Forelesning S. Boldermo
A. Unhjem
12:15-16:00 ILP 1.058
LER-2051-2 5-10 NAT fag1/fordypning S.T. Killengreen
A. Unhjem
Torsdag
21.01.2021
08:15-12:00 ILP 2.051
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
12:15-14:00 ILP 1.059
LER-3050-1 Forelesning S. Boldermo
A. Unhjem
Fredag
22.01.2021
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
26.01.2021
14:15-15:30 LER-2600-2 Praksisforberedende møte O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
I.K. Jakobsen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
K-A. Sæther
A. Unhjem
V. Øie
Onsdag
27.01.2021
08:15-10:00 TEO-H1 1.317
LER-3050-1 Forelesning S. Boldermo
G.O. Pettersen
A. Unhjem
10:15-14:00 TEO-H5 5.202
LER-3050-1 Forelesning I. Frenning
A. Unhjem
Torsdag
28.01.2021
08:15-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Fredag
29.01.2021
10:15-12:00 KRAFT K1-13
LER-3050-1 Forelesning I. Frenning
A. Unhjem
12:15-16:00 ILP 2.006
LER-3050-1 Forelesning I. Frenning
A. Unhjem
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
01.02.2021
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-3050-1 Forelesning G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
Tirsdag
02.02.2021
14:15-16:00 ILP 1.042
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledningslag GLU
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
R.E. Jakhelln
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
08.02.2021
10:15-12:00 ILP 1.059
LER-3050-1 Forelesning G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.02.2021
10:15-14:00 ILP 1.059
LER-3050-1 Forelesning G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
14:15-16:00 ILP 2.005
LER-1051-2 Felles undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
L. Hjemgård Johansen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
A. Unhjem
Torsdag
18.02.2021
08:15-12:00 ILP 2.051
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
12:15-16:00 ILP U1.068
LER-1051-2 Felles undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
L. Hjemgård Johansen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
A. Unhjem
Fredag
19.02.2021
08:15-12:00 ILP 2.005
ILP 2.072
LER-3050-1 Forelesning S. Boldermo
B. Haugseth
M. Liset
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
12:15-14:00 ILP 1.007
ILP 1.043
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.057
Klikk for å vise/skjule alle
LER-3050-1 Forelesning S. Boldermo
B. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
14:15-16:00 ILP 2.005
ILP 2.072
LER-3050-1 Forelesning S. Boldermo
B. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
22.02.2021
10:15-12:00 ILP 1.059
LER-3050-1 Forelesning A. Unhjem
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-1051-2 Felles undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
L. Hjemgård Johansen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
A. Unhjem
Fredag
26.02.2021
12:15-16:00 ILP 2.056
LER-1051-2 Felles undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
L. Hjemgård Johansen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
A. Unhjem
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
02.03.2021
14:15-16:00 ILP 1.042
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledningslag GLU
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
R.E. Jakhelln
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
Torsdag
04.03.2021
14:15-15:45 LER-1602-2 Praksisforberedende møte
Evalueringsmøte
L. Hjemgård Johansen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
G. Kalseth
S.T. Killengreen
H.E. Moe
K-A. Sæther
A. Unhjem
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 10
Uke 10
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
08.03.2021
12:15-14:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning A. Unhjem
Tirsdag
09.03.2021
10:15-14:00 ILP U1.068
LER-3051-1 Forelesning G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
Torsdag
11.03.2021
08:15-16:00 ILP 1.042
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Fredag
12.03.2021
12:15-14:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
14:15-16:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.03.2021
08:15-10:00 LER-2051-2 Forelesning S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
Onsdag
17.03.2021
08:15-12:00 ILP 1.047
LER-2051-2 5-10 NAT fag1/fordypning S.T. Killengreen
A. Unhjem
Fredag
19.03.2021
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
22.03.2021
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-1001-2 Felles undervisning A. Unhjem
Tirsdag
23.03.2021
14:15-16:00 ILP 1.042
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledningslag GLU
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
R.E. Jakhelln
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
Onsdag
24.03.2021
12:15-16:00 ILP 2.066
LER-2051-2 5-10 NAT fag1/fordypning S.T. Killengreen
A. Unhjem
Torsdag
25.03.2021
14:15-15:30 LER-2600-2 Praksisforberedende møte
Evalueringsmøte
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
I.K. Jakobsen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
K-A. Sæther
A. Unhjem
V. Øie
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
06.04.2021
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1001-2 Felles undervisning A. Unhjem
Onsdag
07.04.2021
14:15-16:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
Fredag
09.04.2021
08:15-12:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning A. Unhjem
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 15
Uke 15
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
13.04.2021
14:15-16:00 ILP 1.042
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledningslag GLU
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
R.E. Jakhelln
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
19.04.2021
08:15-10:00 ILP 2.057
LER-3051-1 Forelesning G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
10:15-12:00 ILP 2.072
LER-1001-2 Felles undervisning A. Unhjem
Onsdag
21.04.2021
08:15-10:00 ILP 2.057
LER-3051-1 Forelesning G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
Torsdag
22.04.2021
08:15-12:00 ILP 2.051
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Fredag
23.04.2021
10:15-14:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning K-A. Sæther
A. Unhjem
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 18
Uke 18
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
05.05.2021
08:15-12:00 LER-2051-2 Forelesning S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
Torsdag
06.05.2021
08:15-12:00 LER-2051-2 Forelesning S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
Fredag
07.05.2021
08:15-12:00 LER-2051-2 Forelesning S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 21
Uke 21
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
27.05.2021
08:15-12:00 ILP 2.051
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 22
Uke 22
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
31.05.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 23
Uke 23
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
08.06.2021
14:15-16:00 ILP 2.005
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledningslag GLU
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
R.E. Jakhelln
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
Torsdag
10.06.2021
10:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Fredag
11.06.2021
10:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth