Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor

Bengt Arve Waldemarsen Haugseth

Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
15.01.2021
12:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
LER-1554-2 Undervisning B. Haugseth
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
18.01.2021
14:15-16:00 ILP 1.062
LER-3050-1 Forelesning B. Haugseth
M. Liset
A. Unhjem
Tirsdag
19.01.2021
10:15-14:00 ILP 1.062
ILP 1.075
LER-3050-1 Forelesning B. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
A. Unhjem
Torsdag
21.01.2021
12:15-14:00 ILP 1.043
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
H. Sollid
K-A. Sæther
Fredag
22.01.2021
12:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
LER-1554-2 Undervisning B. Haugseth
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
28.01.2021
08:15-12:00 ILP 1.062
ILP 1.075
LER-3050-1 Forelesning B. Haugseth
M. Liset
M.L. Sundelin
12:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
LER-1554-2 Undervisning B. Haugseth
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
01.02.2021
08:15-09:00 BLU-1002-2 Gruppe 1
Digital forelesning
B. Haugseth
12:15-15:00 ILP 1.075
BLU-1002-2 Gruppe 1
Gruppe 1
B. Haugseth
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
10.02.2021
08:15-09:00 BLU-1002-2 Gruppe 3
Digital forelesning
B. Haugseth
11:15-14:00 ILP 1.075
BLU-1002-2 Gruppe 3
Gruppe 3
B. Haugseth
Torsdag
11.02.2021
14:15-15:45 SVHUM A3019
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.02.2021
08:15-09:00 BLU-1002-2 Gruppe 2
Forelesning (digital)
B. Haugseth
11:15-14:00 ILP 1.075
BLU-1002-2 Gruppe 2
Gruppe 2
B. Haugseth
Tirsdag
16.02.2021
08:15-10:00 ILP 1.058
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
H. Sollid
K-A. Sæther
Torsdag
18.02.2021
14:15-15:45 BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Fredag
19.02.2021
08:15-12:00 ILP 2.005
ILP 2.072
LER-3050-1 Forelesning S. Boldermo
B. Haugseth
M. Liset
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
12:15-14:00 ILP 1.007
ILP 1.043
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.057
Klikk for å vise/skjule alle
LER-3050-1 Forelesning S. Boldermo
B. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
14:15-16:00 ILP 2.005
ILP 2.072
LER-3050-1 Forelesning S. Boldermo
B. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
23.02.2021
08:15-10:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning B. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1002-2 Felles undervisning
Oppstart av arbeidskrav; Estetisk prosjekt
Oppstart av arbeidskrav

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63876039374?pwd=RWtKU2xHc05VaTlxeFNrS1ZBZDl3UT09

B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Onsdag
24.02.2021
08:15-11:00 ILP 1.047
ILP 1.058
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.003
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt
B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Torsdag
25.02.2021
08:15-11:00 ILP 1.007
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.005
ILP U1.003
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt
B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
01.03.2021
08:15-10:00 ILP 1.062
ILP 1.075
LER-3051-1 Forelesning B. Haugseth
G.O. Pettersen
M. Volden
10:15-13:00 ILP 1.047
ILP 1.058
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.003
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt
B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Tirsdag
02.03.2021
12:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
LER-1554-2 Undervisning B. Haugseth
Onsdag
03.03.2021
12:15-16:00 ILP 1.043
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt
M. Dardanou
B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Torsdag
04.03.2021
08:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.005
ILP 2.056
ILP U1.003
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt

Evaluering 12:30

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/69914558313?pwd=dUg3VkUwWEVSOXRXQnN1bm5CMCthZz09

B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 10
Uke 10
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
12.03.2021
08:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
LER-1554-2 Undervisning B. Haugseth
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.03.2021
12:15-13:00 BLU-1002-2 Gruppe 1
Forelesning (digital)
B. Haugseth
Tirsdag
16.03.2021
10:15-12:00 ILP 1.075
BLU-1002-2 Gruppe 1
Gruppe 1
B. Haugseth
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
H. Sollid
K-A. Sæther
Fredag
19.03.2021
08:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
LER-1554-2 Undervisning B. Haugseth
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
06.04.2021
10:15-11:00 BLU-1002-2 Gruppe 3
Forelesning (digital)
B. Haugseth
14:15-16:00 ILP 1.075
BLU-1002-2 Gruppe 3
Gruppe 3
B. Haugseth
Fredag
09.04.2021
12:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
LER-1554-2 Undervisning B. Haugseth
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 15
Uke 15
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
13.04.2021
11:15-12:00 BLU-1002-2 Gruppe 2
Forelesning (digital)
B. Haugseth
12:15-14:00 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
H. Sollid
K-A. Sæther
Onsdag
14.04.2021
10:15-12:00 ILP 1.075
BLU-1002-2 Gruppe 2
Gruppe 2
B. Haugseth
Fredag
16.04.2021
12:00-14:00 ILP 1.075
BOOKING- Booking EFR043
Opptak musikksal
B. Haugseth
12:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
LER-1554-2 Undervisning B. Haugseth
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
23.04.2021
12:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
LER-1554-2 Undervisning B. Haugseth
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
27.04.2021
11:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1002-2 Felles undervisning
Eksamensforberedelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68736446576?pwd=R05MWnNSM3NsekdvWWVmL2QzZy9qUT09

B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Onsdag
28.04.2021
08:15-13:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1002-2 Felles undervisning
Eksamensforberedelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68736446576?pwd=R05MWnNSM3NsekdvWWVmL2QzZy9qUT09

B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Torsdag
29.04.2021
10:15-16:00 KRAFT K1-1
LER-3051-1 Forelesning I. Frenning
B. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
Fredag
30.04.2021
12:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
LER-1554-2 Undervisning B. Haugseth
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 19
Uke 19
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
11.05.2021
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
H. Sollid
K-A. Sæther
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 21
Uke 21
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
28.05.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Re-Komp BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 22
Uke 22
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
31.05.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie
Tirsdag
01.06.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Programdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 23
Uke 23
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
07.06.2021
12:15-16:00 ILP 1.036
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
H. Sollid
K-A. Sæther