Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor

Bengt Arve Waldemarsen Haugseth

Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
LER-1554-2 Undervisning
B. Haugseth
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP 1.062
ILP 1.075
LER-3050-1 Forelesning
B. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
A. Unhjem
     
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.043
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
H. Sollid
K-A. Sæther
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
LER-1554-2 Undervisning
B. Haugseth
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.062
LER-3050-1 Forelesning
B. Haugseth
M. Liset
A. Unhjem
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
ILP 1.075
LER-3050-1 Forelesning
B. Haugseth
M. Liset
M.L. Sundelin
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
LER-1554-2 Undervisning
B. Haugseth
 
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00
BLU-1002-2 Gruppe 1
Digital forelesning
B. Haugseth
       
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.075
BLU-1002-2 Gruppe 1
Gruppe 1
B. Haugseth
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 6
Uke
6
Mandag
08.02.2021
Tirsdag
09.02.2021
Onsdag
10.02.2021
Torsdag
11.02.2021
Fredag
12.02.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00
BLU-1002-2 Gruppe 3
Digital forelesning
B. Haugseth
   
09:00          
10:00          
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.075
BLU-1002-2 Gruppe 3
Gruppe 3
B. Haugseth
   
12:00        
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 SVHUM A3019
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00
BLU-1002-2 Gruppe 2
Forelesning (digital)
B. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
H. Sollid
K-A. Sæther
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.005
ILP 2.072
LER-3050-1 Forelesning
S. Boldermo
B. Haugseth
M. Liset
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
09:00      
10:00        
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.075
BLU-1002-2 Gruppe 2
Gruppe 2
B. Haugseth
     
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
ILP 1.043
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.057
Klikk for å vise/skjule alle
LER-3050-1 Forelesning
S. Boldermo
B. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
13:00      
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.005
ILP 2.072
LER-3050-1 Forelesning
S. Boldermo
B. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
15:00        
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning
B. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.047
ILP 1.058
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.003
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt
B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.007
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.005
ILP U1.003
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt
B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
 
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1002-2 Felles undervisning
Oppstart av arbeidskrav; Estetisk prosjekt
Oppstart av arbeidskrav

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63876039374?pwd=RWtKU2xHc05VaTlxeFNrS1ZBZDl3UT09

B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
 
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 9
Uke
9
Mandag
01.03.2021
Tirsdag
02.03.2021
Onsdag
03.03.2021
Torsdag
04.03.2021
Fredag
05.03.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.062
ILP 1.075
LER-3051-1 Forelesning
B. Haugseth
G.O. Pettersen
M. Volden
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.005
ILP 2.056
ILP U1.003
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt

Evaluering 12:30

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/69914558313?pwd=dUg3VkUwWEVSOXRXQnN1bm5CMCthZz09

B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
 
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP 1.047
ILP 1.058
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.003
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt
B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
     
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
LER-1554-2 Undervisning
B. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.043
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt
M. Dardanou
B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
 
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 10
Uke
10
Mandag
08.03.2021
Tirsdag
09.03.2021
Onsdag
10.03.2021
Torsdag
11.03.2021
Fredag
12.03.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
LER-1554-2 Undervisning
B. Haugseth
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
LER-1554-2 Undervisning
B. Haugseth
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.075
BLU-1002-2 Gruppe 1
Gruppe 1
B. Haugseth
   
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00
BLU-1002-2 Gruppe 1
Forelesning (digital)
B. Haugseth
       
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
H. Sollid
K-A. Sæther
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 14
Uke
14
Mandag
05.04.2021
Tirsdag
06.04.2021
Onsdag
07.04.2021
Torsdag
08.04.2021
Fredag
09.04.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00
BLU-1002-2 Gruppe 3
Forelesning (digital)
B. Haugseth
     
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
LER-1554-2 Undervisning
B. Haugseth
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.075
BLU-1002-2 Gruppe 3
Gruppe 3
B. Haugseth
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 15
Uke
15
Mandag
12.04.2021
Tirsdag
13.04.2021
Onsdag
14.04.2021
Torsdag
15.04.2021
Fredag
16.04.2021
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.075
BLU-1002-2 Gruppe 2
Gruppe 2
B. Haugseth
   
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00
BLU-1002-2 Gruppe 2
Forelesning (digital)
B. Haugseth
   
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
H. Sollid
K-A. Sæther
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-14:00
12:00-14:00 ILP 1.075
BOOKING- Booking EFR043
Opptak musikksal
B. Haugseth
12:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
LER-1554-2 Undervisning
B. Haugseth
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
LER-1554-2 Undervisning
B. Haugseth
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1002-2 Felles undervisning
Eksamensforberedelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68736446576?pwd=R05MWnNSM3NsekdvWWVmL2QzZy9qUT09

B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
   
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 KRAFT K1-1
LER-3051-1 Forelesning
I. Frenning
B. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
 
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1002-2 Felles undervisning
Eksamensforberedelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68736446576?pwd=R05MWnNSM3NsekdvWWVmL2QzZy9qUT09

B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
 
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
LER-1554-2 Undervisning
B. Haugseth
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 19
Uke
19
Mandag
10.05.2021
Tirsdag
11.05.2021
Onsdag
12.05.2021
Torsdag
13.05.2021
Fredag
14.05.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
H. Sollid
K-A. Sæther
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 21
Uke
21
Mandag
24.05.2021
Tirsdag
25.05.2021
Onsdag
26.05.2021
Torsdag
27.05.2021
Fredag
28.05.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Re-Komp BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 22
Uke
22
Mandag
31.05.2021
Tirsdag
01.06.2021
Onsdag
02.06.2021
Torsdag
03.06.2021
Fredag
04.06.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 23
Uke
23
Mandag
07.06.2021
Tirsdag
08.06.2021
Onsdag
09.06.2021
Torsdag
10.06.2021
Fredag
11.06.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.036
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
H. Sollid
K-A. Sæther
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
NB: Semester 2021 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 12, 13, 18, 20, 24, 25