Timeplan 2021 Vår - lærer Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor
Bengt Arve Waldemarsen Haugseth
Uke 2
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-16:00 - 15.01.2021
Undervisning
Uke 3
Mandag
14:15-16:00 - 18.01.2021
Forelesning
Tirsdag
10:15-14:00 - 19.01.2021
Forelesning
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 21.01.2021
Booking BLS022
Forskningsgruppe TEDNET
Forskningsgruppe TEDNET
Fredag
12:15-16:00 - 22.01.2021
Undervisning
Uke 4
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 28.01.2021
Forelesning
12:15-16:00 - 28.01.2021
Undervisning
Fredag
Uke 5
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 6
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 11.02.2021
Booking BLS022
Møtetid BLU
Møtetid BLU
Lærer:
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Fredag
Uke 7
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 16.02.2021
Booking BLS022
Forskningsgruppe TEDNET
Forskningsgruppe TEDNET
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 18.02.2021
Booking BLS022
Møtetid BLU
Møtetid BLU
Lærer:
A.L. Bakke
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
S. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.L. Bakke
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
S. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
08:15-12:00 - 19.02.2021
Forelesning
12:15-14:00 - 19.02.2021
Forelesning
14:15-16:00 - 19.02.2021
Forelesning
Uke 8
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 23.02.2021
Forelesning
10:15-12:00 - 23.02.2021
Felles undervisning
Oppstart av arbeidskrav; Estetisk prosjekt
Oppstart av arbeidskrav
Oppstart av arbeidskrav; Estetisk prosjekt
Oppstart av arbeidskrav
Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63876039374?pwd=RWtKU2xHc05VaTlxeFNrS1ZBZDl3UT09
Onsdag
08:15-11:00 - 24.02.2021
Felles undervisning
Estetisk prosjekt
Estetisk prosjekt
Torsdag
08:15-11:00 - 25.02.2021
Felles undervisning
Estetisk prosjekt
Estetisk prosjekt
Fredag
Uke 9
Mandag
08:15-10:00 - 01.03.2021
Forelesning
10:15-13:00 - 01.03.2021
Felles undervisning
Estetisk prosjekt
Estetisk prosjekt
Tirsdag
12:15-16:00 - 02.03.2021
Undervisning
Onsdag
12:15-16:00 - 03.03.2021
Felles undervisning
Estetisk prosjekt
Estetisk prosjekt
Torsdag
08:15-16:00 - 04.03.2021
Felles undervisning
Estetisk prosjekt
Estetisk prosjekt
Evaluering 12:30
Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/69914558313?pwd=dUg3VkUwWEVSOXRXQnN1bm5CMCthZz09
Fredag
Uke 10
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-12:00 - 12.03.2021
Undervisning
Uke 11
Mandag
Tirsdag
14:15-16:00 - 16.03.2021
Booking BLS022
Forskningsgruppe TEDNET
Forskningsgruppe TEDNET
Lærer:
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
H. Sollid
K-A. Sæther
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
H. Sollid
K-A. Sæther
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-12:00 - 19.03.2021
Undervisning
Uke 14
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-16:00 - 09.04.2021
Undervisning
Uke 15
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 13.04.2021
Booking BLS022
Forskningsgruppe TEDNET
Forskningsgruppe TEDNET
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-16:00 - 16.04.2021
Undervisning
Uke 16
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-16:00 - 23.04.2021
Undervisning
Uke 17
Mandag
Tirsdag
11:15-16:00 - 27.04.2021
Felles undervisning
Eksamensforberedelse
Eksamensforberedelse
Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68736446576?pwd=R05MWnNSM3NsekdvWWVmL2QzZy9qUT09
Onsdag
08:15-13:00 - 28.04.2021
Felles undervisning
Eksamensforberedelse
Eksamensforberedelse
Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68736446576?pwd=R05MWnNSM3NsekdvWWVmL2QzZy9qUT09
Torsdag
10:15-16:00 - 29.04.2021
Forelesning
Fredag
12:15-16:00 - 30.04.2021
Undervisning
Uke 19
Mandag
Tirsdag
14:15-16:00 - 11.05.2021
Booking BLS022
Forskningsgruppe TEDNET
Forskningsgruppe TEDNET
Lærer:
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
H. Sollid
K-A. Sæther
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
H. Sollid
K-A. Sæther
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 21
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-16:00 - 28.05.2021
Booking BLS022
Re-Komp BLU
Re-Komp BLU
Lærer:
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Uke 22
Mandag
08:15-16:00 - 31.05.2021
Booking BLS022
Programdag GLU
Programdag GLU
Lærer:
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie
Rom:
Tirsdag
08:15-16:00 - 01.06.2021
Booking BLS022
Programdag BLU
Programdag BLU
Lærer:
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 23
Mandag
12:15-16:00 - 07.06.2021
Booking BLS022
Forskningsgruppe TEDNET
Forskningsgruppe TEDNET
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
NB:
Semester 2021 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 12, 13, 18, 20, 24, 25