Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Bjørn-Henrik Johannessen - Universitetslektor

Bjørn-Henrik Johannessen

Timeplan for Bjørn-Henrik Johannessen - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-1052-2 Forelesning

Zoomforelesning

O.G. Drageset
T.F. Eidissen
I. Frenning
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H4 4.262
LER-1252-1 Gruppe A Kull 2019
B-H. Johannessen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.043
LER-1052-2 Seminargr Samfunnsfag
B-H. Johannessen
 
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-1050-2 Forelesning

Zoomforelesning

S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
G.O. Pettersen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-1050-2 Seminar 5-10 SAMF
B-H. Johannessen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-1050-2 Seminar 5-10 SAMF
B-H. Johannessen
11:00  
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.007
LER-1252-1 Gruppe B Kull 2020
B-H. Johannessen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.058
LER-1251-1 Undervisning
B-H. Johannessen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.058
LER-1251-1 Undervisning
B-H. Johannessen
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
LER-1602-2 Praksisforberedende møte
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
G. Kalseth
S.T. Killengreen
H.E. Moe
K-A. Sæther
A. Unhjem
15:00    
16:00          
Timeplan for Bjørn-Henrik Johannessen - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-1050-2 Seminar 5-10 SAMF
B-H. Johannessen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.043
LER-1052-2 Seminargr Samfunnsfag
B-H. Johannessen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.043
LER-1252-1 Gruppe B Kull 2020
B-H. Johannessen
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
LER-1252-1 Forelesninger
B-H. Johannessen
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP 1.007
LER-1252-1 Gruppe A Kull 2019
B-H. Johannessen
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.056
LER-1251-1 Undervisning
B-H. Johannessen
14:15-15:30
LER-1651-2 Praksisforberedende møte
O.G. Drageset
B. Grønvik
J. Höper
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.047
LER-1051-2 Gruppe A Samfunnsfag
B-H. Johannessen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
12:15-16:00 ILP 2.072
LER-1251-1 Undervisning
B-H. Johannessen
13:00  
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Bjørn-Henrik Johannessen - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H4 4.262
LER-1252-1 Gruppe A Kull 2019
B-H. Johannessen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.043
LER-1052-2 Seminargr Samfunnsfag
B-H. Johannessen
 
09:00      
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.043
LER-1252-1 Gruppe B Kull 2020
B-H. Johannessen
     
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.047
LER-1252-1 Forelesninger
B-H. Johannessen
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Bjørn-Henrik Johannessen - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.068
LER-1051-2 Felles undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
A. Unhjem
 
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.005
LER-1051-2 Felles undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
A. Unhjem
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Bjørn-Henrik Johannessen - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.058
LER-1251-1 Undervisning
B-H. Johannessen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H4 4.262
LER-1252-1 Gruppe A Kull 2019
B-H. Johannessen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.006
LER-1050-2 Seminar 5-10 SAMF
B-H. Johannessen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.006
LER-1050-2 Seminar 5-10 SAMF
B-H. Johannessen
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP 1.047
LER-1251-1 Undervisning
B-H. Johannessen
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00
LER-1252-1 Forelesninger
B-H. Johannessen
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.006
LER-1050-2 Seminar 5-10 SAMF
B-H. Johannessen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.056
LER-1051-2 Felles undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
A. Unhjem
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-1051-2 Felles undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
A. Unhjem
 
15:00  
16:00          
Timeplan for Bjørn-Henrik Johannessen - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
01.03.2021
Tirsdag
02.03.2021
Onsdag
03.03.2021
Torsdag
04.03.2021
Fredag
05.03.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1052-2 Seminargr Samfunnsfag
B-H. Johannessen
 
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-1052-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
I. Frenning
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-1052-2 Seminargr Samfunnsfag
B-H. Johannessen
     
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.043
LER-1252-1 Gruppe B Kull 2020
B-H. Johannessen
       
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
LER-1602-2 Praksisforberedende møte
Evalueringsmøte
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
G. Kalseth
S.T. Killengreen
H.E. Moe
K-A. Sæther
A. Unhjem
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Bjørn-Henrik Johannessen - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
08.03.2021
Tirsdag
09.03.2021
Onsdag
10.03.2021
Torsdag
11.03.2021
Fredag
12.03.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-1052-2 Seminargr Samfunnsfag
B-H. Johannessen
 
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
LER-1651-2 Praksisforberedende møte
Evalueringsmøte
O.G. Drageset
B. Grønvik
J. Höper
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
Y. Sørensen
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Bjørn-Henrik Johannessen - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Bjørn-Henrik Johannessen - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
22.03.2021
Tirsdag
23.03.2021
Onsdag
24.03.2021
Torsdag
25.03.2021
Fredag
26.03.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.042
LER-1252-1 Gruppe A Kull 2019
B-H. Johannessen
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Bjørn-Henrik Johannessen - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H4 4.262
LER-1252-1 Gruppe A Kull 2019
B-H. Johannessen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.068
LER-1252-1 Gruppe B Kull 2020
B-H. Johannessen
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
LER-1252-1 Forelesninger
B-H. Johannessen
 
10:00      
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
LER-1251-1 Undervisning
B-H. Johannessen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.047
LER-1251-1 Undervisning
B-H. Johannessen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.006
LER-1251-1 Undervisning
B-H. Johannessen
L.I. Landsem
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Bjørn-Henrik Johannessen - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH U7.111
LER-1252-1 Forelesninger
B-H. Johannessen
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Bjørn-Henrik Johannessen - Universitetslektor i uke 18
Uke
18
Mandag
03.05.2021
Tirsdag
04.05.2021
Onsdag
05.05.2021
Torsdag
06.05.2021
Fredag
07.05.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.047
LER-1251-1 Undervisning
B-H. Johannessen
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.047
LER-1251-1 Undervisning
B-H. Johannessen
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Bjørn-Henrik Johannessen - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
31.05.2021
Tirsdag
01.06.2021
Onsdag
02.06.2021
Torsdag
03.06.2021
Fredag
04.06.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00