Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Bente Anita Karlsen - Universitetslektor

Bente Anita Karlsen

Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP U1.080
LER-1401-1 Undervisning
digital synkron

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62409287458?pwd=UkRrMDh5MjZNb1JIMVRjT0w2UitCZz09

B.A. Karlsen
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.080
LER-1401-1 Undervisning
digital synkron

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65187688102?pwd=K1E5SHIyRDBpdnV6RFh1STJ0MC92dz09

B.A. Karlsen
 
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP U1.080
LER-1401-1 Undervisning
B.A. Karlsen
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.080
LER-1401-1 Undervisning

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64393276412?pwd=SXJjVC80Wko3bHpXZUlBS0U0MitSUT09

B.A. Karlsen
14:15-15:30
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
ILP 1.043
BLU-1004-2 Felles undervisning
Etterarbeid praksis
A.L. Bakke
E. Gamst-Nergård
B.A. Karlsen
T.K. Vårnes
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00
BLU-1002-2 Gruppe 3
Digital forelesning
B.A. Karlsen
       
11:00          
12:00          
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP U1.080
BLU-1002-2 Gruppe 3
Gruppe 3

Deler av undervisningen vil foregå ute. Vi møtes 13:15 utenfor Kraft hallen, ta med ei flaske med springvann. Kle dere etter værforhold!

B.A. Karlsen
       
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
08.02.2021
Tirsdag
09.02.2021
Onsdag
10.02.2021
Torsdag
11.02.2021
Fredag
12.02.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00
BLU-1002-2 Gruppe 2
Digital forelesning
B.A. Karlsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NARVIK_BL-E E1480
NARVIK_BL-E E1500
NARVIK_BL-E E1540
BLU-1012-2 Narvik
Estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
09:00        
10:00        
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP U1.080
BLU-1002-2 Gruppe 2
Gruppe 2

Deler av undervisningen vil foregå ute. Vi møtes 11:15 utenfor Kraft hallen, ta med ei flaske med springvann. Kle dere etter værforhold!

B.A. Karlsen
 
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.080
BLU-1012-2 Tromsø
Estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.080
BLU-1012-2 Tromsø
Estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NARVIK_BL-E E1480
NARVIK_BL-E E1500
NARVIK_BL-E E1540
BLU-1012-2 Narvik
Estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
 
13:00  
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 HARSTAD_HG1 ROM203
HARSTAD_HG5 113_ROM3
HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-1012-2 Harstad
Estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 HARSTAD_HG1 ROM203
HARSTAD_HG5 113_ROM3
HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-1012-2 Harstad
Estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BLU-1012-2 Finnsnes
Estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00
BLU-1002-2 Gruppe 1
Forelesning (digital)
B.A. Karlsen
09:00    
10:00    
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP U1.080
BLU-1002-2 Gruppe 1
Gruppe 1

Deler av undervisningen vil foregå ute. Vi møtes 11:15 utenfor Kraft hallen, ta med ei flaske med springvann. Kle dere etter værforhold!

B.A. Karlsen
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BLU-1012-2 Finnsnes
Estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
 
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.047
ILP 1.058
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.003
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt
B.A. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.007
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.005
ILP U1.003
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt
B.A. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
 
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1002-2 Felles undervisning
Oppstart av arbeidskrav; Estetisk prosjekt
Oppstart av arbeidskrav

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63876039374?pwd=RWtKU2xHc05VaTlxeFNrS1ZBZDl3UT09

B.A. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
 
11:00        
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
AVLYST
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
01.03.2021
Tirsdag
02.03.2021
Onsdag
03.03.2021
Torsdag
04.03.2021
Fredag
05.03.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.005
ILP 2.056
ILP U1.003
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt

Evaluering 12:30

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/69914558313?pwd=dUg3VkUwWEVSOXRXQnN1bm5CMCthZz09

B.A. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
 
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP 1.047
ILP 1.058
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.003
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt
B.A. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
     
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.043
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt
M. Dardanou
B.A. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
 
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
08.03.2021
Tirsdag
09.03.2021
Onsdag
10.03.2021
Torsdag
11.03.2021
Fredag
12.03.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1012-2 Tromsø
Synkront i Zoom
Estetisk prosjekt (ute)

Samme linkene

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1012-2 Narvik
Synkront i Zoom
Estetisk prosjekt (ute)

Samme linkene

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1012-2 Harstad
Synkront i Zoom
Estetisk prosjekt (ute)

Samme linkene

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1012-2 Finnsnes
Synkront i Zoom
Estetisk prosjekt (ute)

Samme linkene.

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
09:00  
10:00  
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP 2.072
BLU-1012-2 Tromsø
Synkront i Zoom
Estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
M. Dardanou
S. Johansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP 2.006
BLU-1012-2 Narvik
Synkront i Zoom
Estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
M. Dardanou
S. Johansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP 2.072
BLU-1012-2 Harstad
Synkront i Zoom
Estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
M. Dardanou
S. Johansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP 2.006
BLU-1012-2 Finnsnes
Synkront i Zoom
Estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-16:00
12:30-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.080
BLU-1012-2 Tromsø
Synkront i Zoom
Estetisk prosjekt

Drama-gruppene: https://uit.zoom.us/j/61939205485?pwd=SU5XeVhlVUU2VC9RNnhzOWlCaG9JUT09

Forming-gruppene: https://uit.zoom.us/j/67353825390?pwd=WGpCcVdnUXUvWXllRk5oVWRWeG85UT09

Musikk-gruppene: https://uit.zoom.us/j/61055438408?pwd=Q2ZsTWd4b2FRdWxPM1pmL0tUQUE3QT09

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-16:00
12:30-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.080
BLU-1012-2 Narvik
Synkront i Zoom
Estetisk prosjekt

Drama-gruppene: https://uit.zoom.us/j/61939205485?pwd=SU5XeVhlVUU2VC9RNnhzOWlCaG9JUT09

Forming-gruppene: https://uit.zoom.us/j/67353825390?pwd=WGpCcVdnUXUvWXllRk5oVWRWeG85UT09

Musikk-gruppene: https://uit.zoom.us/j/61055438408?pwd=Q2ZsTWd4b2FRdWxPM1pmL0tUQUE3QT09

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-16:00
12:30-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.080
BLU-1012-2 Harstad
Synkront i Zoom
Estetisk prosjekt

Drama-gruppene: https://uit.zoom.us/j/61939205485?pwd=SU5XeVhlVUU2VC9RNnhzOWlCaG9JUT09

Forming-gruppene: https://uit.zoom.us/j/67353825390?pwd=WGpCcVdnUXUvWXllRk5oVWRWeG85UT09

Musikk-gruppene: https://uit.zoom.us/j/61055438408?pwd=Q2ZsTWd4b2FRdWxPM1pmL0tUQUE3QT09

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-16:00
12:30-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.080
BLU-1012-2 Finnsnes
Synkront i Zoom
Estetisk prosjekt

Drama-gruppene: https://uit.zoom.us/j/61939205485?pwd=SU5XeVhlVUU2VC9RNnhzOWlCaG9JUT09

Forming-gruppene: https://uit.zoom.us/j/67353825390?pwd=WGpCcVdnUXUvWXllRk5oVWRWeG85UT09

Musikk-gruppene: https://uit.zoom.us/j/61055438408?pwd=Q2ZsTWd4b2FRdWxPM1pmL0tUQUE3QT09

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
 
13:00  
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.080
BLU-1002-2 Gruppe 3
Gruppe 3
B.A. Karlsen
     
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00
BLU-1002-2 Gruppe 3
Forelesning (digital)
B.A. Karlsen
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
22.03.2021
Tirsdag
23.03.2021
Onsdag
24.03.2021
Torsdag
25.03.2021
Fredag
26.03.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.080
BLU-1012-2 Narvik gr. 1
Pedagogisk ledelse

Les informasjon om uke 12 under kunngjøringer i Canvas, BLU-1012

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67353825390?pwd=WGpCcVdnUXUvWXllRk5oVWRWeG85UT09

B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.080
BLU-1012-2 Tromsø gr. 2
Pedagogisk ledelse

Les informasjon om uke 12 under kunngjøringer i Canvas, BLU-1012

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67353825390?pwd=WGpCcVdnUXUvWXllRk5oVWRWeG85UT09

B.A. Karlsen
     
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.080
BLU-1012-2 Narvik gr. 2
Pedagogisk ledelse

Les informasjon om uke 12 under kunngjøringer i Canvas, BLU-1012

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67353825390?pwd=WGpCcVdnUXUvWXllRk5oVWRWeG85UT09

B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.080
BLU-1012-2 Tromsø gr. 1
Pedagogisk ledelse

Les informasjon om uke 12 under kunngjøringer i Canvas, BLU-1012

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67353825390?pwd=WGpCcVdnUXUvWXllRk5oVWRWeG85UT09

B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.080
BLU-1012-2 Finnsnes gr. 1
Pedagogisk ledelse

Les informasjon om uke 12 under kunngjøringer i Canvas, BLU-1012

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67353825390?pwd=WGpCcVdnUXUvWXllRk5oVWRWeG85UT09

B.A. Karlsen
   
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.080
BLU-1012-2 Harstad gr. 1
Pedagogisk ledelse

Les informasjon om uke 12 under kunngjøringer i Canvas, BLU-1012

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67353825390?pwd=WGpCcVdnUXUvWXllRk5oVWRWeG85UT09

B.A. Karlsen
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.080
BLU-1012-2 Harstad gr. 2
Pedagogisk ledelse

Les informasjon om uke 12 under kunngjøringer i Canvas, BLU-1012

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67353825390?pwd=WGpCcVdnUXUvWXllRk5oVWRWeG85UT09

B.A. Karlsen
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
05.04.2021
Tirsdag
06.04.2021
Onsdag
07.04.2021
Torsdag
08.04.2021
Fredag
09.04.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Forelesning samlet kull
IKT/animasjon

Asynkron pedagogikk-forelesning 8.15-10.00 (finnes i Canvas).

Synkron undervisning i Zoom fra 10.15:

https://uit.zoom.us/j/69629914158?pwd=SzU5ZDZRUjhwLzJoa1hXZmZtS0tHZz09

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Forelesning samlet kull

https://uit.zoom.us/j/69629914158?pwd=SzU5ZDZRUjhwLzJoa1hXZmZtS0tHZz09

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Forelesning samlet kull

https://uit.zoom.us/j/69629914158?pwd=SzU5ZDZRUjhwLzJoa1hXZmZtS0tHZz09

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
 
09:00    
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.080
BLU-1002-2 Gruppe 2
Synkron på zoom
Gruppe 2

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67020353209?pwd=TVMrMDVlYlU4TVlUVXo2Q1BQUzh4dz09

B.A. Karlsen
   
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00
BLU-1002-2 Gruppe 2
Forelesning (digital)
B.A. Karlsen
   
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Forelesning samlet kull
Visning av animasjonsfilmer!

https://uit.zoom.us/j/69629914158?pwd=SzU5ZDZRUjhwLzJoa1hXZmZtS0tHZz09

T.H. Blixrud
M. Dardanou
S. Johansen
B.A. Karlsen
15:00        
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
12.04.2021
Tirsdag
13.04.2021
Onsdag
14.04.2021
Torsdag
15.04.2021
Fredag
16.04.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Harstad
Eksamensforberedelse

https://uit.zoom.us/j/65677330894?pwd=RGJSWUVONmthY1h5TTlaSFkzTG9pdz09

Meeting ID: 656 7733 0894
Password: BLUS2021

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Finnsnes
Eksamensforberedelse

https://uit.zoom.us/j/65677330894?pwd=RGJSWUVONmthY1h5TTlaSFkzTG9pdz09

Meeting ID: 656 7733 0894
Password: BLUS2021

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
   
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00
BLU-1002-2 Gruppe 1
Forelesning (digital)
B.A. Karlsen
   
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Harstad
Fortsettelse av eksamensforberedelsene
T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Finnsnes
Fortsettelse av eksamensforberedelsene
T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
   
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.080
BLU-1002-2 Gruppe 1
Gruppe 1

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67020353209

B.A. Karlsen
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Tromsø
Eksamensforberedelse
Eksamensforberedelser

https://uit.zoom.us/j/65677330894?pwd=RGJSWUVONmthY1h5TTlaSFkzTG9pdz09

Meeting ID: 656 7733 0894
Password: BLUS2021

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Narvik
Eksamensforberedelse
Eksamensforberedelser

https://uit.zoom.us/j/65677330894?pwd=RGJSWUVONmthY1h5TTlaSFkzTG9pdz09

Meeting ID: 656 7733 0894
Password: BLUS2021

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Tromsø
Fortsettelse av eksamensforberedelsene
Eksamensforberedelser
T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Narvik
Fortsettelse av eksamensforberedelsene
Eksamensforberedelser
T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
   
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1002-2 Felles undervisning
Eksamensforberedelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68736446576?pwd=R05MWnNSM3NsekdvWWVmL2QzZy9qUT09

B.A. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
   
09:00        
10:00        
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1002-2 Felles undervisning
Eksamensforberedelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68736446576?pwd=R05MWnNSM3NsekdvWWVmL2QzZy9qUT09

B.A. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
14:15-15:30
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
   
12:00      
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 21
Uke
21
Mandag
24.05.2021
Tirsdag
25.05.2021
Onsdag
26.05.2021
Torsdag
27.05.2021
Fredag
28.05.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Re-Komp BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
31.05.2021
Tirsdag
01.06.2021
Onsdag
02.06.2021
Torsdag
03.06.2021
Fredag
04.06.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00