Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Bente Anita Karlsen - Universitetslektor

Bente Anita Karlsen

Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
13.01.2021
12:15-16:00 ILP U1.080
LER-1401-1 Undervisning
digital synkron

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65187688102?pwd=K1E5SHIyRDBpdnV6RFh1STJ0MC92dz09

B.A. Karlsen
Torsdag
14.01.2021
08:15-14:00 ILP U1.080
LER-1401-1 Undervisning
digital synkron

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62409287458?pwd=UkRrMDh5MjZNb1JIMVRjT0w2UitCZz09

B.A. Karlsen
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
19.01.2021
12:15-16:00 ILP U1.080
LER-1401-1 Undervisning

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64393276412?pwd=SXJjVC80Wko3bHpXZUlBS0U0MitSUT09

B.A. Karlsen
14:15-15:30 BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Torsdag
21.01.2021
08:15-14:00 ILP U1.080
LER-1401-1 Undervisning B.A. Karlsen
Fredag
22.01.2021
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
01.02.2021
10:15-11:00 BLU-1002-2 Gruppe 3
Digital forelesning
B.A. Karlsen
13:15-16:00 ILP U1.080
BLU-1002-2 Gruppe 3
Gruppe 3

Deler av undervisningen vil foregå ute. Vi møtes 13:15 utenfor Kraft hallen, ta med ei flaske med springvann. Kle dere etter værforhold!

B.A. Karlsen
Tirsdag
02.02.2021
08:15-10:00 ILP 1.042
ILP 1.043
BLU-1004-2 Felles undervisning
Etterarbeid praksis
A.L. Bakke
E. Gamst-Nergård
B.A. Karlsen
T.K. Vårnes
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
08.02.2021
12:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.080
BLU-1012-2 Tromsø
Estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Tirsdag
09.02.2021
12:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.080
BLU-1012-2 Tromsø
Estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Onsdag
10.02.2021
08:15-09:00 BLU-1002-2 Gruppe 2
Digital forelesning
B.A. Karlsen
11:15-14:00 ILP U1.080
BLU-1002-2 Gruppe 2
Gruppe 2

Deler av undervisningen vil foregå ute. Vi møtes 11:15 utenfor Kraft hallen, ta med ei flaske med springvann. Kle dere etter værforhold!

B.A. Karlsen
Torsdag
11.02.2021
12:15-16:00 NARVIK_BL-E E1480
NARVIK_BL-E E1500
NARVIK_BL-E E1540
BLU-1012-2 Narvik
Estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Fredag
12.02.2021
08:15-12:00 NARVIK_BL-E E1480
NARVIK_BL-E E1500
NARVIK_BL-E E1540
BLU-1012-2 Narvik
Estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.02.2021
08:15-12:00 HARSTAD_HG1 ROM203
HARSTAD_HG5 113_ROM3
HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-1012-2 Harstad
Estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Tirsdag
16.02.2021
08:15-12:00 HARSTAD_HG1 ROM203
HARSTAD_HG5 113_ROM3
HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-1012-2 Harstad
Estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Onsdag
17.02.2021
08:15-12:00 BLU-1012-2 Finnsnes
Estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
12:15-16:00 BLU-1012-2 Finnsnes
Estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Torsdag
18.02.2021
14:15-15:45 BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Fredag
19.02.2021
08:15-09:00 BLU-1002-2 Gruppe 1
Forelesning (digital)
B.A. Karlsen
11:15-14:00 ILP U1.080
BLU-1002-2 Gruppe 1
Gruppe 1

Deler av undervisningen vil foregå ute. Vi møtes 11:15 utenfor Kraft hallen, ta med ei flaske med springvann. Kle dere etter værforhold!

B.A. Karlsen
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
23.02.2021
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1002-2 Felles undervisning
Oppstart av arbeidskrav; Estetisk prosjekt
Oppstart av arbeidskrav

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63876039374?pwd=RWtKU2xHc05VaTlxeFNrS1ZBZDl3UT09

B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
14:15-15:30 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
AVLYST
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Onsdag
24.02.2021
08:15-11:00 ILP 1.047
ILP 1.058
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.003
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt
B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Torsdag
25.02.2021
08:15-11:00 ILP 1.007
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.005
ILP U1.003
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt
B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
01.03.2021
10:15-13:00 ILP 1.047
ILP 1.058
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.003
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt
B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Onsdag
03.03.2021
12:15-16:00 ILP 1.043
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt
M. Dardanou
B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Torsdag
04.03.2021
08:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.005
ILP 2.056
ILP U1.003
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt

Evaluering 12:30

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/69914558313?pwd=dUg3VkUwWEVSOXRXQnN1bm5CMCthZz09

B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 10
Uke 10
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
08.03.2021
12:30-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.080
BLU-1012-2 Tromsø
Synkront i Zoom
Estetisk prosjekt

Drama-gruppene: https://uit.zoom.us/j/61939205485?pwd=SU5XeVhlVUU2VC9RNnhzOWlCaG9JUT09

Forming-gruppene: https://uit.zoom.us/j/67353825390?pwd=WGpCcVdnUXUvWXllRk5oVWRWeG85UT09

Musikk-gruppene: https://uit.zoom.us/j/61055438408?pwd=Q2ZsTWd4b2FRdWxPM1pmL0tUQUE3QT09

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Tirsdag
09.03.2021
08:15-11:00 BLU-1012-2 Tromsø
Synkront i Zoom
Estetisk prosjekt (ute)

Samme linkene

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
11:15-12:00 ILP 2.072
BLU-1012-2 Tromsø
Synkront i Zoom
Estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
M. Dardanou
S. Johansen
B.A. Karlsen
12:30-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.080
BLU-1012-2 Narvik
Synkront i Zoom
Estetisk prosjekt

Drama-gruppene: https://uit.zoom.us/j/61939205485?pwd=SU5XeVhlVUU2VC9RNnhzOWlCaG9JUT09

Forming-gruppene: https://uit.zoom.us/j/67353825390?pwd=WGpCcVdnUXUvWXllRk5oVWRWeG85UT09

Musikk-gruppene: https://uit.zoom.us/j/61055438408?pwd=Q2ZsTWd4b2FRdWxPM1pmL0tUQUE3QT09

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Onsdag
10.03.2021
08:15-11:00 BLU-1012-2 Narvik
Synkront i Zoom
Estetisk prosjekt (ute)

Samme linkene

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
11:15-12:00 ILP 2.006
BLU-1012-2 Narvik
Synkront i Zoom
Estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
M. Dardanou
S. Johansen
B.A. Karlsen
12:30-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.080
BLU-1012-2 Harstad
Synkront i Zoom
Estetisk prosjekt

Drama-gruppene: https://uit.zoom.us/j/61939205485?pwd=SU5XeVhlVUU2VC9RNnhzOWlCaG9JUT09

Forming-gruppene: https://uit.zoom.us/j/67353825390?pwd=WGpCcVdnUXUvWXllRk5oVWRWeG85UT09

Musikk-gruppene: https://uit.zoom.us/j/61055438408?pwd=Q2ZsTWd4b2FRdWxPM1pmL0tUQUE3QT09

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Torsdag
11.03.2021
08:15-11:00 BLU-1012-2 Harstad
Synkront i Zoom
Estetisk prosjekt (ute)

Samme linkene

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
11:15-12:00 ILP 2.072
BLU-1012-2 Harstad
Synkront i Zoom
Estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
M. Dardanou
S. Johansen
B.A. Karlsen
12:30-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.080
BLU-1012-2 Finnsnes
Synkront i Zoom
Estetisk prosjekt

Drama-gruppene: https://uit.zoom.us/j/61939205485?pwd=SU5XeVhlVUU2VC9RNnhzOWlCaG9JUT09

Forming-gruppene: https://uit.zoom.us/j/67353825390?pwd=WGpCcVdnUXUvWXllRk5oVWRWeG85UT09

Musikk-gruppene: https://uit.zoom.us/j/61055438408?pwd=Q2ZsTWd4b2FRdWxPM1pmL0tUQUE3QT09

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Fredag
12.03.2021
08:15-11:00 BLU-1012-2 Finnsnes
Synkront i Zoom
Estetisk prosjekt (ute)

Samme linkene.

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
11:15-12:00 ILP 2.006
BLU-1012-2 Finnsnes
Synkront i Zoom
Estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.03.2021
14:15-15:00 BLU-1002-2 Gruppe 3
Forelesning (digital)
B.A. Karlsen
Tirsdag
16.03.2021
10:15-12:00 ILP U1.080
BLU-1002-2 Gruppe 3
Gruppe 3
B.A. Karlsen
Fredag
19.03.2021
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
22.03.2021
08:15-10:00 ILP U1.080
BLU-1012-2 Narvik gr. 1
Pedagogisk ledelse

Les informasjon om uke 12 under kunngjøringer i Canvas, BLU-1012

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67353825390?pwd=WGpCcVdnUXUvWXllRk5oVWRWeG85UT09

B.A. Karlsen
10:15-12:00 ILP U1.080
BLU-1012-2 Narvik gr. 2
Pedagogisk ledelse

Les informasjon om uke 12 under kunngjøringer i Canvas, BLU-1012

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67353825390?pwd=WGpCcVdnUXUvWXllRk5oVWRWeG85UT09

B.A. Karlsen
12:15-14:00 ILP U1.080
BLU-1012-2 Harstad gr. 1
Pedagogisk ledelse

Les informasjon om uke 12 under kunngjøringer i Canvas, BLU-1012

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67353825390?pwd=WGpCcVdnUXUvWXllRk5oVWRWeG85UT09

B.A. Karlsen
14:15-16:00 ILP U1.080
BLU-1012-2 Harstad gr. 2
Pedagogisk ledelse

Les informasjon om uke 12 under kunngjøringer i Canvas, BLU-1012

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67353825390?pwd=WGpCcVdnUXUvWXllRk5oVWRWeG85UT09

B.A. Karlsen
Tirsdag
23.03.2021
08:15-10:00 ILP U1.080
BLU-1012-2 Tromsø gr. 2
Pedagogisk ledelse

Les informasjon om uke 12 under kunngjøringer i Canvas, BLU-1012

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67353825390?pwd=WGpCcVdnUXUvWXllRk5oVWRWeG85UT09

B.A. Karlsen
10:15-12:00 ILP U1.080
BLU-1012-2 Tromsø gr. 1
Pedagogisk ledelse

Les informasjon om uke 12 under kunngjøringer i Canvas, BLU-1012

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67353825390?pwd=WGpCcVdnUXUvWXllRk5oVWRWeG85UT09

B.A. Karlsen
Onsdag
24.03.2021
10:15-12:00 ILP U1.080
BLU-1012-2 Finnsnes gr. 1
Pedagogisk ledelse

Les informasjon om uke 12 under kunngjøringer i Canvas, BLU-1012

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67353825390?pwd=WGpCcVdnUXUvWXllRk5oVWRWeG85UT09

B.A. Karlsen
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
06.04.2021
08:15-13:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Forelesning samlet kull
IKT/animasjon

Asynkron pedagogikk-forelesning 8.15-10.00 (finnes i Canvas).

Synkron undervisning i Zoom fra 10.15:

https://uit.zoom.us/j/69629914158?pwd=SzU5ZDZRUjhwLzJoa1hXZmZtS0tHZz09

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
13:15-14:00 BLU-1002-2 Gruppe 2
Forelesning (digital)
B.A. Karlsen
14:15-15:30 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Onsdag
07.04.2021
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Forelesning samlet kull

https://uit.zoom.us/j/69629914158?pwd=SzU5ZDZRUjhwLzJoa1hXZmZtS0tHZz09

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
12:15-14:00 ILP U1.080
BLU-1002-2 Gruppe 2
Synkron på zoom
Gruppe 2

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67020353209?pwd=TVMrMDVlYlU4TVlUVXo2Q1BQUzh4dz09

B.A. Karlsen
Torsdag
08.04.2021
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Forelesning samlet kull

https://uit.zoom.us/j/69629914158?pwd=SzU5ZDZRUjhwLzJoa1hXZmZtS0tHZz09

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Fredag
09.04.2021
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Forelesning samlet kull
Visning av animasjonsfilmer!

https://uit.zoom.us/j/69629914158?pwd=SzU5ZDZRUjhwLzJoa1hXZmZtS0tHZz09

T.H. Blixrud
M. Dardanou
S. Johansen
B.A. Karlsen
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 15
Uke 15
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
12.04.2021
08:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Harstad
Eksamensforberedelse

https://uit.zoom.us/j/65677330894?pwd=RGJSWUVONmthY1h5TTlaSFkzTG9pdz09

Meeting ID: 656 7733 0894
Password: BLUS2021

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
12:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Harstad
Fortsettelse av eksamensforberedelsene
T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Tirsdag
13.04.2021
10:15-11:00 BLU-1002-2 Gruppe 1
Forelesning (digital)
B.A. Karlsen
14:15-16:00 ILP U1.080
BLU-1002-2 Gruppe 1
Gruppe 1

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67020353209

B.A. Karlsen
Onsdag
14.04.2021
08:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Finnsnes
Eksamensforberedelse

https://uit.zoom.us/j/65677330894?pwd=RGJSWUVONmthY1h5TTlaSFkzTG9pdz09

Meeting ID: 656 7733 0894
Password: BLUS2021

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
12:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Finnsnes
Fortsettelse av eksamensforberedelsene
T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
19.04.2021
08:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Tromsø
Eksamensforberedelse
Eksamensforberedelser

https://uit.zoom.us/j/65677330894?pwd=RGJSWUVONmthY1h5TTlaSFkzTG9pdz09

Meeting ID: 656 7733 0894
Password: BLUS2021

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
12:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Tromsø
Fortsettelse av eksamensforberedelsene
Eksamensforberedelser
T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Onsdag
21.04.2021
08:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Narvik
Eksamensforberedelse
Eksamensforberedelser

https://uit.zoom.us/j/65677330894?pwd=RGJSWUVONmthY1h5TTlaSFkzTG9pdz09

Meeting ID: 656 7733 0894
Password: BLUS2021

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
12:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Narvik
Fortsettelse av eksamensforberedelsene
Eksamensforberedelser
T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
27.04.2021
11:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1002-2 Felles undervisning
Eksamensforberedelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68736446576?pwd=R05MWnNSM3NsekdvWWVmL2QzZy9qUT09

B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
14:15-15:30 BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Onsdag
28.04.2021
08:15-13:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1002-2 Felles undervisning
Eksamensforberedelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68736446576?pwd=R05MWnNSM3NsekdvWWVmL2QzZy9qUT09

B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 21
Uke 21
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
28.05.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Re-Komp BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 22
Uke 22
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
31.05.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie
Tirsdag
01.06.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Programdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas