Timeplan 2021 Vår - lærer Christine Gawinski - Stipendiat
Uke 3
Mandag
Tirsdag
09:15-13:00 - 19.01.2021
Laboratorium gr. 3 m/BIO-2601
Lab: Mollusca (Digital)
Lab: Mollusca (Digital)
Rom:
Onsdag
12:15-14:00 - 20.01.2021
Lab. gr. 1 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Protozoa (Digital)
Lab: Protozoa (Digital)
Rom:
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 22.01.2021
Koll. gr. 2 velges av B-BIO og lektor m/MAT-1004
Kollokvie: Protozoa (i Zoom)
Kollokvie: Protozoa (i Zoom)
Rom:
Uke 4
Mandag
Tirsdag
13:15-16:00 - 26.01.2021
Lab gr. 3 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Porifera, Cnidaria
Lab: Porifera, Cnidaria
13:15-16:00 - 26.01.2021
Lab gr. 4 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab:Porifera, Cnidaria
Lab:Porifera, Cnidaria
Onsdag
08:15-12:00 - 27.01.2021
Laboratorium gr. 4 m/BIO-2601
Lab: Cnidaria
Lab: Cnidaria
08:15-12:00 - 27.01.2021
Laboratorium gr. 3 m/BIO-2601
Lab: Cnidaria
Lab: Cnidaria
13:15-16:00 - 27.01.2021
Lab. gr. 2 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Porifera, Cnidaria
Lab: Porifera, Cnidaria
13:15-16:00 - 27.01.2021
Lab. gr. 1 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Porifera, Cnidaria
Lab: Porifera, Cnidaria
Torsdag
12:15-16:00 - 28.01.2021
Laboratorium gr. 1 m/BIO-2010 BIO-2516
Lab: Cnidaria
Lab: Cnidaria
12:15-16:00 - 28.01.2021
Laboratorium gr. 2 m/BIO-2010 BIO-2516
Lab: Cnidaria
Lab: Cnidaria
Fredag
Uke 5
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:15-16:00 - 03.02.2021
Laboratorium gr. 4 m/BIO-2601
Lab: Arthropoda
Lab: Arthropoda
12:15-16:00 - 03.02.2021
Laboratorium gr. 3 m/BIO-2601
Lab: Arthropoda
Lab: Arthropoda
Torsdag
12:15-16:00 - 04.02.2021
Laboratorium gr. 2 m/BIO-2010 BIO-2516
Lab: Arthropoda
Lab: Arthropoda
12:15-16:00 - 04.02.2021
Laboratorium gr. 1 m/BIO-2010 BIO-2516
Lab: Arthropoda
Lab: Arthropoda
Fredag
10:15-12:00 - 05.02.2021
Koll.gr. 3 velges av B-BIO og lektor m/KJE-1005
Kollokvie: Plathyhelmintes, Nematoda
Kollokvie: Plathyhelmintes, Nematoda
Rom:
Uke 6
Mandag
Tirsdag
10:15-13:00 - 09.02.2021
Lab. gr. 1 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Mollusca
Lab: Mollusca
10:15-13:00 - 09.02.2021
Lab. gr. 2 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Mollusca
Lab: Mollusca
Onsdag
Torsdag
08:15-11:00 - 11.02.2021
Lab gr. 3 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Mollusca
Lab: Mollusca
08:15-11:00 - 11.02.2021
Lab gr. 4 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Mollusca
Lab: Mollusca
Fredag
13:15-16:00 - 12.02.2021
Lab gr. 5 velges av B-BIO og lektor m/MAT-1004
Lab: Molusca
Lab: Molusca
13:15-16:00 - 12.02.2021
Lab gr. 6 velges av B-BIO og lektor m/KJE-1005
Lab: Mollusca
Lab: Mollusca
Uke 7
Mandag
Tirsdag
08:15-11:00 - 16.02.2021
Lab. gr. 2 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Annelida
Lab: Annelida
08:15-11:00 - 16.02.2021
Lab. gr. 1 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Annelida
Lab: Annelida
12:15-14:00 - 16.02.2021
Koll.gr. 3 velges av B-BIO og lektor m/KJE-1005
Kollokvie: Mollusca
Kollokvie: Mollusca
14:15-16:00 - 16.02.2021
Koll. gr. 2 velges av B-BIO og lektor m/MAT-1004
Kollokvie: Mollusca
Kollokvie: Mollusca
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 19.02.2021
Koll. gr. 1 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Kollokvie: Mollusca
Kollokvie: Mollusca
13:15-16:00 - 19.02.2021
Lab gr. 6 velges av B-BIO og lektor m/KJE-1005
Lab: Annelida
Lab: Annelida
13:15-16:00 - 19.02.2021
Lab gr. 5 velges av B-BIO og lektor m/MAT-1004
Lab: Annelida
Lab: Annelida
Uke 8
Mandag
16:15-19:00 - 22.02.2021
Lab. gr. 1 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Crustacea
Lab: Crustacea
16:15-19:00 - 22.02.2021
Lab. gr. 2 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Crustacea
Lab: Crustacea
Tirsdag
16:15-19:00 - 23.02.2021
Lab gr. 4 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Crustacea
Lab: Crustacea
16:15-19:00 - 23.02.2021
Lab gr. 3 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Crustacea
Lab: Crustacea
Onsdag
16:15-19:00 - 24.02.2021
Lab gr. 5 velges av B-BIO og lektor m/MAT-1004
Lab: Crustacea
Lab: Crustacea
16:15-19:00 - 24.02.2021
Lab gr. 6 velges av B-BIO og lektor m/KJE-1005
Lab: Crustacea
Lab: Crustacea
Torsdag
09:15-12:00 - 25.02.2021
Lab gr. 4 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Annelida
Lab: Annelida
09:15-12:00 - 25.02.2021
Lab gr. 3 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Annelida
Lab: Annelida
Fredag
Uke 10
Mandag
14:15-16:00 - 08.03.2021
Koll. gr. 2 velges av B-BIO og lektor m/MAT-1004
Kollokvie: Annelida
Kollokvie: Annelida
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 10.03.2021
Koll. gr. 1 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Kollokvie: Annelida
Kollokvie: Annelida
Torsdag
10:15-12:00 - 11.03.2021
Koll.gr. 3 velges av B-BIO og lektor m/KJE-1005
Kollokvie: Annelida
Kollokvie: Annelida
Fredag
Uke 17
Mandag
08:15-16:00 - 26.04.2021
Ekskursjon
Fjæreekskursjon
Fjæreekskursjon
Rom:
Tirsdag
Onsdag
08:15-20:15 - 28.04.2021
Undervisningstokt gr 3. m/BIO-2010 og BIO-2516
Rom:
Torsdag
Fredag