Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Cecilie Harr Moen - Universitetslektor

Cecilie Harr Moen

Uke 2
Mandag
Tirsdag
08:15-11:00 - 12.01.2021
Booking ANG035
Oppfølging praksis C.H. Moen (1)
Lærer:
C.H. Moen
Rom:
12:15-15:00 - 12.01.2021
Felles undervisning
Oppgave knyttet til solotur
Ute for alle

https://uit.instructure.com/courses/20779/assignments/48982

Rom:
Onsdag
12:15-16:00 - 13.01.2021
Booking ANG035
Oppfølging praksis C.H. Moen (2)
Lærer:
C.H. Moen
Rom:
Torsdag
10:15-12:00 - 14.01.2021
Fellesundervisning
Digital synkron undervisning, zoom

Topic: LK20. https://uit.zoom.us/j/63622865811?pwd=SzhBN0p1QTNZZEw5QzVzd0hGNjB3Zz09

Lærer:
C.H. Moen
Rom:
ILP 1.042
12:15-14:00 - 14.01.2021
Felles undervisning
Naturverdier og miljøbevissthet
Forelesning (digital)

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62750881729?pwd=OXRaWUk4VHZqbDJwSWt1czVBUG00QT09

Meeting ID: 627 5088 1729
Password: BLU2021

Lærer:
C.H. Moen
Rom:
Fredag
Uke 3
Mandag
08:15-10:00 - 18.01.2021
Fellesundervisning
Vurdering og observasjon. Digital synkron i zoom

Topic: Vurdering og observasjon
https://uit.zoom.us/j/66729270980?pwd=bkRUSldLNnJlbWxmOXp3QjFQeWZ4dz09

Lærer:
C.H. Moen
Rom:
ILP 1.042
Tirsdag
08:15-11:00 - 19.01.2021
Booking ANG035
Oppfølging praksis C.H. Moen (1)
Lærer:
C.H. Moen
Rom:
Onsdag
08:15-10:00 - 20.01.2021
Felles undervisning
Turplanlegging
Forelesning (digital)

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/69334614473?pwd=U1g2ZDduNHpkdmQwQmgxUnpYUUQ5UT09

Meeting ID: 693 3461 4473
Password: BLU2021

Lærer:
C.H. Moen
Rom:
10:15-12:00 - 20.01.2021
Fellesundervisning
12:15-16:00 - 20.01.2021
Booking ANG035
Oppfølging praksis C.H. Moen (2)
Lærer:
C.H. Moen
Rom:
Torsdag
08:15-16:00 - 21.01.2021
Fellesundervisning
Fredag
12:15-16:00 - 22.01.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Rom:
ILP 1.005
Uke 4
Mandag
12:15-15:00 - 25.01.2021
Gruppe 2
Turdag ute 3 timer
Lærer:
C.H. Moen
Rom:
Tirsdag
12:15-15:00 - 26.01.2021
Gruppe 1
Turdag ute 3 timer
Lærer:
C.H. Moen
Rom:
Onsdag
12:15-14:00 - 27.01.2021
Kull 2018
Tromsø klatresenter
Lærer:
C.H. Moen
Rom:
Torsdag
Fredag
Uke 5
Mandag
08:15-10:00 - 01.02.2021
Felles undervisning
Folkehelse og livsmestring i natur

Topic: BLU 1211 - folkehelse og livsmestring
Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67925324272?pwd=Y1JYUE1XbDQwOE9heHNQaXAvUGJDQT09

Meeting ID: 679 2532 4272
Password: 315129

Rom:
10:15-12:00 - 01.02.2021
Felles undervisning
Mat med fokus på helse og bærekraft

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67174733395?pwd=Qk5HQUFSRnhKS3RaNVdOZUF5aHBLQT09

Meeting ID: 671 7473 3395
Password: BLU2021

Rom:
14:15-16:00 - 01.02.2021
Gruppe 1
Knuter og stikk for naturlekeplass

Ha med eget tau til å knyte knuter og stikk

Rom:
ILP 2.005
Tirsdag
14:15-16:00 - 02.02.2021
Gruppe 2
Knuter og stikk for naturlekeplass

Ha med eget tau til å knyte knuter og stikk

Rom:
ILP 2.005
Onsdag
08:15-10:00 - 03.02.2021
Gruppe 2
Vinteraktiviteter for helse og mestring - ute

Klær etter vær

Rom:
10:15-12:00 - 03.02.2021
Gruppe 1
Vinteraktiviteter for helse og mestring - ute

Klær etter vær

Rom:
12:15-14:00 - 03.02.2021
Gruppe A
14:15-16:00 - 03.02.2021
Gruppe B
Torsdag
Fredag
Uke 6
Mandag
10:15-12:00 - 08.02.2021
Gruppe 2
Fremlegg arbeidskrav 1 - Digital bildebok

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64217154552?pwd=RW15b2hXZGs1dXRlRnpOb3B6NXRzQT09

Meeting ID: 642 1715 4552
Password: BLU2021

10:15-12:00 - 08.02.2021
Gruppe 1
Fremlegg arbeidskrav 1 - Digital bildebok

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66663548532?pwd=eUFuTjdYMVdIVUN0cXJTSUUyN2FVUT09

Meeting ID: 666 6354 8532
Password: 772453

Tirsdag
10:15-12:00 - 09.02.2021
Gruppe B
Lærer:
C.H. Moen
Rom:
ILP 1.006
12:15-14:00 - 09.02.2021
Gruppe A
Lærer:
C.H. Moen
Rom:
ILP 1.006
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 7
Mandag
Tirsdag
14:15-16:00 - 16.02.2021
Felles undervisning
Planlegge skidag og utlevere arbeidskrav 3 og 4
Forelesning (digital)

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68897098070?pwd=blUxZFYrSWZBZkk2M2laWHMrS3ZLZz09

Meeting ID: 688 9709 8070
Password: BLU2021

Rom:
Onsdag
11:15-13:00 - 17.02.2021
Kull 2019
Tromsø klatresenter
Lærer:
C.H. Moen
Rom:
Torsdag
Fredag
09:15-14:00 - 19.02.2021
Harstad
Ski og vinteraktiviteter UTE
Uteundervisning
Rom:
14:15-16:00 - 19.02.2021
Felles undervisning
Praksisforberedende møte med Ole Martin Kanck
Forelesning (digital)

https://uit.zoom.us/j/63560607510

Rom:
Uke 8
Mandag
13:15-16:00 - 22.02.2021
Forelesning
Førstehjelpskurs (Digitalt)
Lærer:
C.H. Moen
Rom:
Tirsdag
08:15-12:00 - 23.02.2021
Fellesundervisning
Rom:
ILP U1.068
13:15-16:00 - 23.02.2021
Gruppe BY
Lærer:
C.H. Moen
Rom:
KRAFT 036
Onsdag
13:15-16:00 - 24.02.2021
Gruppe AX
Lærer:
C.H. Moen
Rom:
KRAFT 036
Torsdag
13:15-16:00 - 25.02.2021
Gruppe BX
Lærer:
C.H. Moen
Rom:
KRAFT 202
Fredag
11:15-14:00 - 26.02.2021
Gruppe AY
Lærer:
C.H. Moen
Rom:
KRAFT K1-1
Uke 9
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 02.03.2021
Gruppe B
Lærer:
C.H. Moen
Rom:
14:15-16:00 - 02.03.2021
Gruppe A
Lærer:
C.H. Moen
Rom:
Onsdag
12:15-14:00 - 03.03.2021
Gruppe B
Lærer:
C.H. Moen
Rom:
14:15-16:00 - 03.03.2021
Gruppe A
Lærer:
C.H. Moen
Rom:
Torsdag
12:15-14:00 - 04.03.2021
Gruppe A
Lærer:
C.H. Moen
Rom:
Fredag
12:15-14:00 - 05.03.2021
Gruppe B
Lærer:
C.H. Moen
Rom:
14:15-16:00 - 05.03.2021
Gruppe A
Lærer:
C.H. Moen
Rom:
Uke 10
Mandag
Tirsdag
08:15-11:00 - 09.03.2021
Harstad gr. 1
Førstehjelp praktisk utgår. Tas igjen seinere i studiet. Bruk tiden på teoretisk modul i Canvas.
Førstehjelpskurs

Den praktiske økten utgår, og tas igjen ved neste mulighet i løpet av studiet. Jobb grundig med den teoretiske digitale video - delen + de 2 testene i canvas.

Lærer:
C.H. Moen
12:30-15:15 - 09.03.2021
Harstad gr. 2
Den praktiske økten utgår, og tas igjen ved neste mulighet i løpet av studiet.
Førstehjelpkurs

Den praktiske økten utgår, og tas igjen ved neste mulighet i løpet av studiet.

Lærer:
C.H. Moen
Onsdag
08:15-11:00 - 10.03.2021
Finnsnes gr. 1
Førstehjelpskurs

Den praktiske økten utgår, og tas igjen ved neste mulighet i løpet av studiet.

Lærer:
C.H. Moen
12:30-15:15 - 10.03.2021
Finnsnes gr. 2
Førstehjelpskurs

Den praktiske økten utgår, og tas igjen ved neste mulighet i løpet av studiet.

Lærer:
C.H. Moen
Torsdag
Fredag
Uke 11
Mandag
Tirsdag
13:15-14:00 - 16.03.2021
Forelesning
Digitalt - planlegging av vinteraktiviteter
Rom:
Onsdag
08:15-12:00 - 17.03.2021
Gruppe B
Vinter og skiaktiviteter - ute
Rom:
13:15-16:00 - 17.03.2021
Fellesundervisning
Torsdag
08:15-10:00 - 18.03.2021
Fellesundervisning
Lærer:
C.H. Moen
Rom:
10:15-14:00 - 18.03.2021
Gruppe A
Vinter og skiaktiviteter - ute
Rom:
ILP U1.068
Fredag
12:15-16:00 - 19.03.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Rom:
ILP 1.005
Uke 12
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 24.03.2021
Fellesundervisning
Lærer:
C.H. Moen
Rom:
ILP 2.056
13:15-14:00 - 24.03.2021
Harstad
Utdeling arbeidskrav 3

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/69584392099?pwd=dXVPYjZHZzVJWmsxT2F0RXNQVnA4Zz09

Meeting ID: 695 8439 2099
Password: BLUS2021

14:15-16:00 - 24.03.2021
Fellesundervisning
Lærer:
C.H. Moen
Rom:
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 26.03.2021
Fellesundervisning
Lærer:
C.H. Moen
Rom:
ILP 2.056
Uke 14
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 07.04.2021
Fellesundervisning
13:15-15:00 - 07.04.2021
Felles undervisning
Turplanlegging, vær og snø

https://uit.zoom.us/j/66948240533?pwd=RWlXcVNOSGIvVGZYdXFjSkg5bjlwUT09

Meeting ID: 669 4824 0533
Password: 040723

Torsdag
08:15-14:00 - 08.04.2021
Gruppe B
14:15-16:00 - 08.04.2021
Fellesundervisning
Digital - Turplanlegging for skileik

LER 1353. Turplanlegging for skidag
Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62579972311?pwd=UGEyQVgrRG1KNVE3QXFoL1pIcXRhdz09

Meeting ID: 625 7997 2311
Password: 671568

Lærer:
C.H. Moen
Fredag
10:15-12:00 - 09.04.2021
Fellesundervisning
Rom:
ILP 2.072
Uke 15
Mandag
09:15-12:00 - 12.04.2021
Gruppe 1
Rom:
12:15-15:00 - 12.04.2021
Gruppe 2
Rom:
Tirsdag
08:15-14:00 - 13.04.2021
Harstad
Våren i barnehagen
Forelesning og seminar

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68107087341?pwd=OGlwdDNkM2xnSlZLNGFUMlNzSUxZZz09

Meeting ID: 681 0708 7341
Password: 024663

Lærer:
C.H. Moen
A. Wara
Onsdag
08:15-12:00 - 14.04.2021
Harstad
Arbeidskrav 3
Fremlegg av arbeidskrav

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/69548841380?pwd=SlJJTlh4WEVjVWJxSTdSbk1lQVUxUT09

Meeting ID: 695 4884 1380
Password: 669572

Lærer:
C.H. Moen
A. Wara
Torsdag
10:15-12:00 - 15.04.2021
Undervisning

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62317129231?pwd=MWJkMGk1Y3p3eGtHOGRtMVorcmRYQT09

Meeting ID: 623 1712 9231
Password: 391286

14:15-16:00 - 15.04.2021
Fellesundervisning
Rom:
ILP 2.056
Fredag
Uke 16
Mandag
10:15-14:00 - 19.04.2021
Undervisning

https://uit.zoom.us/j/61151978541?pwd=WGJLVUhyTlVJN1RHYkhrcjZwdG1adz09

Tirsdag
09:00-15:00 - 20.04.2021
Fellesundervisning
Rom:
Onsdag
13:15-16:00 - 21.04.2021
Fellesundervisning
Rom:
ILP 1.007
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 23.04.2021
Fellesundervisning

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/69227884428?pwd=MXVVTzA2RDdVQWlCdUpzYy9aY2RFZz09

Meeting ID: 692 2788 4428
Password: 591782

Lærer:
C.H. Moen
Uke 17
Mandag
11:15-12:00 - 26.04.2021
Felles undervisning
Planlegge naturlekeplassen
Forelesning (digital)

Cecilie Harr Moen is inviting you to a scheduled Zoom meeting.Topic: Naturlekeplassen introduksjon

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61473355343?pwd=YS84bnpLNTF1dUQvNXNSblg0ZUgxdz09

Meeting ID: 614 7335 5343
Password: 999928

Tirsdag
08:15-12:00 - 27.04.2021
Gruppe 1
Naturlekeplassen
Rom:
Onsdag
08:15-12:00 - 28.04.2021
Gruppe 2
Naturlekeplassen
Rom:
12:15-16:00 - 28.04.2021
Felles undervisning
Gjennomføre arbeidskrav 4. PDO kurs for assistenter
Rom:
Torsdag
10:15-12:00 - 29.04.2021
Gruppe A
12:15-14:00 - 29.04.2021
Gruppe B
Fredag
08:15-11:00 - 30.04.2021
Forelesning
Eksamensforberedelse (digital)
Rom:
Uke 21
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 22
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag