Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor

Eirin Gamst-Nergård

Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 ILP 1.059
BLU-2010-1 Gruppe 2
E. Gamst-Nergård
     
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-14:30
09:15-14:30 TEO-H4 4.213
BLU-2010-1 Gruppe 3
E. Gamst-Nergård
   
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-15:00
10:15-15:00 ILP 2.072
BLU-2010-1 Gruppe 1
E. Gamst-Nergård
   
11:00    
12:00    
13:00      
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
ILP 1.043
BLU-1004-2 Felles undervisning
Etterarbeid praksis
A.L. Bakke
E. Gamst-Nergård
B.A. Karlsen
T.K. Vårnes
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-15:00
10:15-15:00 ILP 1.005
BLU-2010-1 Gruppe 1
E. Gamst-Nergård
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH U6.SAUD
BLU-2010-1 Gruppe 2
E. Gamst-Nergård
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-15:00
10:15-15:00 ILP 1.005
BLU-2010-1 Gruppe 3
E. Gamst-Nergård
   
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MH2 U.08.316
BLU-2010-1 Gruppe 2
E. Gamst-Nergård
   
13:00    
14:00    
15:00          
16:00          
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
08.02.2021
Tirsdag
09.02.2021
Onsdag
10.02.2021
Torsdag
11.02.2021
Fredag
12.02.2021
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1004-2 Felles undervisning
Digital undervisning, asynkron. Forelesninga er delt i Canvas BLU-1004 under moduler
Digital forelesning
E. Gamst-Nergård
 
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 SVHUM A3019
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1004-2 Felles undervisning
Forelesning om læring.
Digital forelesning

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64006922920?pwd=ZXBUNGxESVc5Y2M2b2JnT2tOc1hxdz09

Meeting ID: 640 0692 2920
Password: 603293

E. Gamst-Nergård
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.043
BLU-1004-2 Gruppe A
NB! Oppstart kl. 08.30
E. Gamst-Nergård
 
09:00      
10:00        
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1004-2 Gruppe B
E. Gamst-Nergård
 
12:00        
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
AVLYST
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
01.03.2021
Tirsdag
02.03.2021
Onsdag
03.03.2021
Torsdag
04.03.2021
Fredag
05.03.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 ILP 2.072
BLU-2010-1 Gruppe 1
NB! kl. 10.00 -12.00 Join Zoom Meeting https://uit.zoom.us/j/65907595909?pwd=Szd6aVpoOTVIRDdCWUdOakdOK3RsZz09 Meeting ID: 659 0759 5909 Password: 568349

lenke til digital undervisning i Zoom

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65907595909?pwd=Szd6aVpoOTVIRDdCWUdOakdOK3RsZz09

Meeting ID: 659 0759 5909
Password: 568349

E. Gamst-Nergård
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-10:30
08:30-10:30 ILP 1.059
BLU-2010-1 Gruppe 2
NB! kl. 08.30-10.30 Join Zoom Meeting https://uit.zoom.us/j/65394233401?pwd=WGlkZ01oVUJVUDVZMVRkWjg1Tm05UT09 Meeting ID: 653 9423 3401 Password: 035856

Lenke til digital undervisning i Zoom:

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65394233401?pwd=WGlkZ01oVUJVUDVZMVRkWjg1Tm05UT09

Meeting ID: 653 9423 3401
Password: 035856

E. Gamst-Nergård
     
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:30-14:15
10:30-14:15 SVHUM A3019
SVHUM C1004
SVHUM C1006
SVHUM E1004
SVHUM E2004
BLU-2010-1 Gruppe 2
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
     
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BLU-2010-1 Gruppe 3
NB. kl. 11.15-13.15 Join Zoom Meeting https://uit.zoom.us/j/66360609117?pwd=anFDV3NvYnR1WGxMODBTNkhaUUpLdz09 Meeting ID: 663 6060 9117 Password: 983445

Lenke til digital undervisning i Zoom:

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66360609117?pwd=anFDV3NvYnR1WGxMODBTNkhaUUpLdz09

Meeting ID: 663 6060 9117
Password: 983445

E. Gamst-Nergård
   
12:00    
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
08.03.2021
Tirsdag
09.03.2021
Onsdag
10.03.2021
Torsdag
11.03.2021
Fredag
12.03.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.005
BLU-1004-2 Gruppe B
arbeidskrav 4 Join Zoom Meeting https://uit.zoom.us/j/69622770952?pwd=eDR0YWtBM2hoUzdxa1VqVWVmUk1kUT09 Meeting ID: 696 2277 0952 Password: 619440
Fremlegg arbeidskrav

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/69622770952?pwd=eDR0YWtBM2hoUzdxa1VqVWVmUk1kUT09

Meeting ID: 696 2277 0952
Password: 619440

A.L. Bakke
E. Gamst-Nergård
   
09:00        
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1004-2 Felles undervisning
Join Zoom Meeting https://uit.zoom.us/j/67128403283?pwd=QjBlS09FOUxLMUJ2ZHQwZWplb1MzQT09 Meeting ID: 671 2840 3283 Password: 852867
Digital forelesning

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67128403283?pwd=QjBlS09FOUxLMUJ2ZHQwZWplb1MzQT09

Meeting ID: 671 2840 3283
Password: 852867

Rammeplan for barnehagen 2017

Kvalitet i barnehagen

E. Gamst-Nergård
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.068
BLU-1004-2 Gruppe B
Studentstyrt seminar, jobbe med spørreundersøkelse på nett
E. Gamst-Nergård
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1004-2 Felles undervisning
Digital forelesning, tema: Omsorgssvikt
Digital forelesning

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63483552642?pwd=K0UyUEFMTkdwdThBUzNNSlB3Uk5sZz09

Meeting ID: 634 8355 2642
Password: 094313

E. Gamst-Nergård
     
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1004-2 Gruppe A
Studentstyrt seminar, jobbe med spørreundersøkelse på nett
E. Gamst-Nergård
 
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
05.04.2021
Tirsdag
06.04.2021
Onsdag
07.04.2021
Torsdag
08.04.2021
Fredag
09.04.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
12.04.2021
Tirsdag
13.04.2021
Onsdag
14.04.2021
Torsdag
15.04.2021
Fredag
16.04.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 ILP 2.005
BLU-2010-1 Gruppe 2
E. Gamst-Nergård
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 ILP 2.005
BLU-2010-1 Gruppe 3
E. Gamst-Nergård
   
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-15:00
10:15-15:00 ILP 2.072
BLU-2010-1 Gruppe 1
E. Gamst-Nergård
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 HARSTAD_HG5 112_ROM2
BLU-1014-2 Harstad gr. 1
Gruppe-intervju
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 HARSTAD_HG5 112_ROM2
BLU-1014-2 Harstad gr. 2
Gruppe-intervju
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
12:00    
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 NARVIK_BL-E E1540
BLU-1014-2 Narvik gr. 2
Gruppe-intervju
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 1.007
BLU-1014-2 Tromsø gr. 2
Gruppe-intervju
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
 
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 NARVIK_BL-E E1540
BLU-1014-2 Narvik gr. 1
Gruppe-intervju
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
     
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP 1.007
BLU-1014-2 Tromsø gr. 1
Gruppe-intervju
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
 
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1004-2 Felles undervisning
Eksamensforberedelse, Digital. NB! oppstart kl 08.30
Digital forelesning

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61771872386?pwd=cHE4M1VaazR0b0ZjWDU2bVhnblNNUT09

Meeting ID: 617 7187 2386
Password: 118024

E. Gamst-Nergård
       
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1004-2 Gruppe B
eksamensforberedelse Gruppe B

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66833229132?pwd=V3BOeWx4VmIwWSt5N1l5TzBEcFhiZz09

Meeting ID: 668 3322 9132
Password: 772268

E. Gamst-Nergård
 
10:00        
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.007
BLU-1004-2 Gruppe A

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/69613008668?pwd=Z25OZ0c4U0syTXA3Q2FBQzlxNnl0dz09

Meeting ID: 696 1300 8668
Password: 737121

E. Gamst-Nergård
     
12:00        
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 21
Uke
21
Mandag
24.05.2021
Tirsdag
25.05.2021
Onsdag
26.05.2021
Torsdag
27.05.2021
Fredag
28.05.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Re-Komp BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
31.05.2021
Tirsdag
01.06.2021
Onsdag
02.06.2021
Torsdag
03.06.2021
Fredag
04.06.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00