Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Felix Christian Geisler - Universitetslektor

Felix Christian Geisler

Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.071
LER-3300-1 Undervisning
F. Geisler
J. Höper
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.072
LER-1302-1 Felles undervisning
Hverdagsforestillinger

Les fil https://research.ncl.ac.uk/fasmed/disseminationactivity/8.%20Every%20day%20concepts%20of%20scientific%20phenomena,%20misconceptions.pdf. Den legges også ut i Canvas.

https://uit.zoom.us/j/65280970729

F. Geisler
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.071
LER-3300-1 Undervisning

https://uit.zoom.us/j/61616032504

F. Geisler
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.071
LER-3301-1 Undervisning

https://uit.zoom.us/j/61704886077

F. Geisler
09:00  
10:00  
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.071
LER-3300-1 Undervisning

https://uit.zoom.us/j/68135879072

F. Geisler
       
09:00        
10:00        
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 2.071
LER-3301-1 Undervisning

https://uit.zoom.us/j/69781952133

F. Geisler
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 2.071
LER-1301-1 Felles undervisning
Hverdagsforestillinger

Les fil https://research.ncl.ac.uk/fasmed/disseminationactivity/8.%20Every%20day%20concepts%20of%20scientific%20phenomena,%20misconceptions.pdf. Den legges også ut i Canvas.

https://uit.zoom.us/j/68238044269

F. Geisler
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 2.071
LER-1301-1 Felles undervisning
Fysikkdidaktikk: Læring gjennom utforskende arbeidsmåter

Les kap. 13 "Læring gjennom utforskende arbeidsmåter" i boka "Fysikkdidaktikk", lenke og kopi legges ut i Canvas. Les også kap. 10 "Hva er god fysikkundervisning?" og 11 "Eksperimenter i fysikkundervisningen".

Leseoppdrag: Relater det å lære gjennom utforskende arbeidsmåter til konseptet av ulike "frihetsgrader" i eksperimentelt arbeid i fysikk.

I timen kommer vi til å diskutere teksten og knytte det til et praktisk eksempel på utforskende arbeidsmåter i fysikk.

F. Geisler
14:00  
15:00      
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.071
LER-3300-1 Undervisning
F. Geisler
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.006
LER-1302-1 Felles undervisning
Fysikkdidaktikk: Læring gjennom utforskende arbeidsmåter

Les kap. 13 "Læring gjennom utforskende arbeidsmåter" i boka "Fysikkdidaktikk", lenke og kopi legges ut i Canvas. Les også kap. 10 "Hva er god fysikkundervisning?" og 11 "Eksperimenter i fysikkundervisningen".

Leseoppdrag: Relater det å lære gjennom utforskende arbeidsmåter til konseptet av ulike "frihetsgrader" i eksperimentelt arbeid i fysikk.

I timen kommer vi til å diskutere teksten og knytte det til et praktisk eksempel på utforskende arbeidsmåter i fysikk.

F. Geisler
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.071
LER-3301-1 Undervisning
F. Geisler
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.071
LER-1302-1 Gruppe B
Bølger: Bølgebevegelse/Refleksjon og brytning av bølger/Lyd

Les kap. 16.1 - 16.3 i boka "Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole", kopi legges ut i Canvas.

F. Geisler
09:00  
10:00    
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 2.071
LER-1302-1 Gruppe A
Bølger: Bølgebevegelse/Refleksjon og brytning av bølger/Lyd

Les kap. 16.1 - 16.3 i boka "Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole", kopi legges ut i Canvas.

F. Geisler
   
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.071
LER-3300-1 Undervisning
F. Geisler
       
09:00        
10:00        
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 2.071
LER-3301-1 Undervisning
F. Geisler
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.071
LER-1302-1 Gruppe B
Bølger: Forsøk

I denne økta kommer dere til å gjennomføre et forsøk om bølger. Rapporten leveres via Canvas i uke 9 (Frist: 04.03.21, kl. 23:59).

F. Geisler
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.071
LER-1301-1 Felles undervisning
Bølger: Interferens/Interferens med lys

Les resten av kap. 16 (fra og med kap. 16.4) i boka Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole, kopi legges ut i Canvas.

F. Geisler
 
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 ILP 2.006
LER-1302-1 Felles undervisning
Bølger: Interferens/Interferens med lys

Les resten av kap. 16 (fra og med kap. 16.4) i boka Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole, kopi legges ut i Canvas.

F. Geisler
   
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP 2.071
LER-1302-1 Gruppe A
Bølger: Forsøk

I denne økta kommer dere til å gjennomføre et forsøk om bølger. Rapporten leveres via Canvas i uke 9 (Frist: 04.03.21, kl. 23:59).

F. Geisler
 
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 2.071
LER-1301-1 Felles undervisning
Bølger: Bølgebevegelse/Refleksjon og brytning av bølger/Lyd

Les kap. 16.1 - 16.3 i boka "Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole", kopi legges ut i Canvas.

F. Geisler
   
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
01.03.2021
Tirsdag
02.03.2021
Onsdag
03.03.2021
Torsdag
04.03.2021
Fredag
05.03.2021
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-15:00
10:15-15:00 ILP 2.071
VID-6063-1 Undervisning
F. Geisler
   
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.071
VID-6063-1 Undervisning
F. Geisler
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.071
VID-6063-1 Undervisning
F. Geisler
   
13:00    
14:00    
15:00      
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
08.03.2021
Tirsdag
09.03.2021
Onsdag
10.03.2021
Torsdag
11.03.2021
Fredag
12.03.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.006
LER-1302-1 Felles undervisning
Astrofysikk: Solsystemet

Les kap. 5 (s. 202 - 216) i boka Fysikk for lærere, kopi legges ut i Canvas.

F. Geisler
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.006
LER-1302-1 Felles undervisning
Astrofysikk: En himmel full av stjerner/Undervisning om astrofysikk

Les kap. 5 (s. 216 - 222) og resten av kap. 5 (fra og med s. 244) i boka Fysikk for lærere, kopi legges ut i Canvas.

En observasjonsoppgave i astrofysikk formuleres i denne økta. Rapporten leveres via Canvas i uke 17 (Frist: 29.04.21, kl. 23:59).

F. Geisler
   
09:00      
10:00      
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
05.04.2021
Tirsdag
06.04.2021
Onsdag
07.04.2021
Torsdag
08.04.2021
Fredag
09.04.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.006
LER-1302-1 Felles undervisning
Bevegelse: Enheter og konstanter/Posisjon og forflytning/Fart/Akselerasjon/Bevegelsesligningene ved konstant akselerasjon

Les kap. 1 i boka Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole, kopi legges ut i Canvas.

https://uit.zoom.us/j/67615023228

F. Geisler
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.071
LER-1302-1 Gruppe B
Gruppe A blir med! Kraft og bevegelse: Fjærkraft/Friksjon

Les resten av kap. 2 (fra og med kap. 2.5) i boka Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole, kopi legges ut i Canvas.

Denne økta er slått sammen til felles undervisning med Gruppe A!

https://uit.zoom.us/j/69978236564

F. Geisler
09:00      
10:00        
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 2.071
LER-1301-1 Felles undervisning
Bølger

En oppgave om bølger formuleres i denne økta. Rapporten leveres via Canvas i uke 16 (Frist: 22.04.21, kl. 23:59).

https://uit.zoom.us/j/69801661434

F. Geisler
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.071
LER-1301-1 Felles undervisning
Astrofysikk: Solsystemet/En himmel full av stjerner/Undervisning om astrofysikk

Les kap. 5 (s. 202 - 222) og resten av kap. 5 (fra og med s. 244) i boka Fysikk for lærere, kopi legges ut i Canvas.

https://uit.zoom.us/j/63343368832

F. Geisler
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 2.071
LER-1302-1 Gruppe B
Gruppe A blir med! Kraft og bevegelse: Krefter/Vekselvirkning mellom to legemer: Newtons 3. lov/Tyngdekrefter/Sammenhengen mellom krefter og bevegelse: Newtons 1. og 2. lov

Les kap. 2.1 - 2.4 i boka Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole, kopi legges ut i Canvas.

Denne økta er slått sammen til felles undervisning med Gruppe A!

https://uit.zoom.us/j/65636192591

F. Geisler
 
13:00    
14:00    
15:00        
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
12.04.2021
Tirsdag
13.04.2021
Onsdag
14.04.2021
Torsdag
15.04.2021
Fredag
16.04.2021
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-15:00
10:15-15:00 ILP 2.071
VID-6063-1 Undervisning

https://uit.zoom.us/j/61847378002

F. Geisler
   
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.071
VID-6063-1 Undervisning

https://uit.zoom.us/j/63197678997

F. Geisler
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.071
VID-6063-1 Undervisning

https://uit.zoom.us/j/68314521380

F. Geisler
   
13:00    
14:00    
15:00      
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.071
LER-1301-1 Felles undervisning
Elektrisitet: Elektriske krefter og ladninger/Elektrisk spenning og arbeid/Elektrisk strøm

Les kap. 17.1 - 17.3 i boka "Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole", kopi legges ut i Canvas.

F. Geisler
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.006
LER-1302-1 Felles undervisning
Energi: Arbeid/Kinetisk energi

Les kap. 4.1 og 4.2 i boka Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole, kopi legges ut i Canvas.

https://uit.zoom.us/j/64279897961

F. Geisler
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 VIRTUELT _ZOOM
LER-1302-1 Felles undervisning
Energi: Potensiell energi/Mekanisk energi og arbeid/Loven om bevaring av mekanisk energi/Effekt

Les resten av kap. 4 (fra og med kap. 4.3) i boka Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole, kopi legges ut i Canvas.

https://uit.zoom.us/j/68496843068

F. Geisler
09:00    
10:00    
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 2.071
LER-1301-1 Felles undervisning
Elektrisk felt: Ladning, krefter og Coulombs lov/Elektrisk feltstyrke; Magnetisk felt: Magneter og magnetiske felt/Magnetisk kraft på ladninger i fart

Les kap. 22.1 og 22.2, og 23.1 og 23.2 i boka "Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole", kopi legges ut i Canvas.

F. Geisler
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.006
LER-1302-1 Felles undervisning
Repetisjon

Repeter vanskelige tema.

Vi setter av denne økta for repetisjonsspørsmål.

https://uit.zoom.us/j/64670974137

F. Geisler
       
09:00        
10:00        
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 2.071
LER-1301-1 Felles undervisning
Nordlys: Årsaker til nordlyset

Les kap. 2 i boka "Aurora", fil legges ut i Canvas (https://link.springer.com/content/pdf/10.1007%2F978-0-387-68469-7_2.pdf).

F. Geisler
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 2.071
LER-1301-1 Felles undervisning
Energi: Arbeid/Kinetisk energi

Les kap. 4.1 og 4.2 i boka Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole, kopi legges ut i Canvas.

F. Geisler
   
13:00      
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 18
Uke
18
Mandag
03.05.2021
Tirsdag
04.05.2021
Onsdag
05.05.2021
Torsdag
06.05.2021
Fredag
07.05.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.071
LER-1301-1 Felles undervisning
Repetisjon

Repeter vanskelige tema.

Vi setter av denne økta for repetisjonsspørsmål.

F. Geisler
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 2.071
LER-1301-1 Felles undervisning
Energi: Potensiell energi/Mekanisk energi og arbeid/Loven om bevaring av mekanisk energi/Effekt

Les resten av kap. 4 (fra og med kap. 4.3) i boka Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole, kopi legges ut i Canvas.

F. Geisler
       
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
31.05.2021
Tirsdag
01.06.2021
Onsdag
02.06.2021
Torsdag
03.06.2021
Fredag
04.06.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00