Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Frida Lydia Hansen - Universitetslektor

Frida Lydia Hansen

Timeplan for Frida Lydia Hansen - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 1.047
BLU-1210-1 Felles undervisning
Introduksjon, aktivitetsmappe +
F.L. Hansen
F. Hiss
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 2
Musikk som virkemiddel og lydkulisser
F.L. Hansen
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 2
Nordnorske sanger
F.L. Hansen
I.C. Nordli
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 3
Musikk som virkemiddel og lydkulisser
F.L. Hansen
     
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 3
Nordnorske sanger
F.L. Hansen
I.C. Nordli
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 1
Musikk som virkemiddel og lydkulisser
F.L. Hansen
     
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 1
Nordnorske sanger
F.L. Hansen
I.C. Nordli
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Frida Lydia Hansen - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 1
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid
Musikk i forestilling og forestillingsarbeid
F.L. Hansen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 1
Lydkomposisjon
F.L. Hansen
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 2
Dramatisere og formidle fortelling
F.L. Hansen
M. Wiik
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 2
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid
Musikk i forestilling og forestillingsarbeid
F.L. Hansen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 3
Lydkomposisjon
F.L. Hansen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 3
Dramatisere og formidle fortelling
F.L. Hansen
M. Wiik
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 2
Lydkomposisjon
F.L. Hansen
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 1
Dramatisere og formidle fortelling
F.L. Hansen
M. Wiik
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 3
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid
Musikk i forestilling og forestillingsarbeid
F.L. Hansen
M. Wiik
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Frida Lydia Hansen - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 2
Veiledning til forestilling
F.L. Hansen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 2
Vandreforestilling
F.L. Hansen
I.C. Nordli
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 3
Vandreforestilling
F.L. Hansen
I.C. Nordli
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 1
Vandreforestilling
F.L. Hansen
I.C. Nordli
M. Wiik
09:00  
10:00    
11:00    
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 3
Veiledning til forestilling
F.L. Hansen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 1
Veiledning til forestilling
F.L. Hansen
M. Wiik
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Frida Lydia Hansen - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
12.04.2021
Tirsdag
13.04.2021
Onsdag
14.04.2021
Torsdag
15.04.2021
Fredag
16.04.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.057
ILP 2.058
ILP 2.059
ILP 2.060
ILP 2.061
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1210-1 Gruppe 1
Forberedelse og gjennomføring digital billedbok
F.L. Hansen
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.057
ILP 2.058
ILP 2.059
ILP 2.060
ILP 2.061
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1210-1 Gruppe 2
Forberedelse og gjennomføring digital billedbok
F.L. Hansen
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.057
ILP 2.058
ILP 2.059
ILP 2.060
ILP 2.061
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1210-1 Gruppe 3
Forberedelse og gjennomføring digital billedbok
F.L. Hansen
G.O. Pettersen
M. Volden
   
09:00    
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.007
ILP 2.057
ILP 2.058
ILP 2.059
ILP 2.060
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1210-1 Gruppe 1
Gjennomføring digital billedbok
F.L. Hansen
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.007
ILP 2.057
ILP 2.058
ILP 2.059
ILP 2.060
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1210-1 Gruppe 2
Gjennomføring digital billedbok
F.L. Hansen
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.043
ILP 2.057
ILP 2.058
ILP 2.059
ILP 2.060
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1210-1 Gruppe 3
Gjennomføring digital billedbok
F.L. Hansen
G.O. Pettersen
M. Volden
   
13:00    
14:00    
15:00          
16:00          
Timeplan for Frida Lydia Hansen - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.006
BLU-1210-1 Gruppe 1
Eksamensforberedelser
F.L. Hansen
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.059
BLU-1210-1 Gruppe 3
Eksamensforberedelser
F.L. Hansen
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.042
BLU-1210-1 Gruppe 2
Eksamensforberedelser
F.L. Hansen
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
     
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Frida Lydia Hansen - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
31.05.2021
Tirsdag
01.06.2021
Onsdag
02.06.2021
Torsdag
03.06.2021
Fredag
04.06.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00