Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Florian Hiss - Førsteamanuensis

Florian Hiss

Uke 2
Mandag
08:15-09:00 - 11.01.2021
Felles undervisning
Introduksjon, aktivitetsmappe +
Rom:
ILP 1.047
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 13.01.2021
Felles undervisning
Språkutvikling
Lærer:
F. Hiss
Rom:
ILP 1.006
Torsdag
15:15-16:00 - 14.01.2021
Felles undervisning
Ordforråd og begrepsforståelse
Rom:
Fredag
Uke 3
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-16:00 - 22.01.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Rom:
ILP 1.005
Uke 6
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 7
Mandag
14:15-16:00 - 15.02.2021
Gruppe 2
Dialogisme
Rom:
ILP 1.043
Tirsdag
12:15-14:00 - 16.02.2021
Gruppe 1
Dialogisme
Lærer:
F. Hiss
Rom:
ILP 1.006
14:15-16:00 - 16.02.2021
Gruppe 3
Dialogisme
Rom:
ILP U1.068
Onsdag
08:15-10:00 - 17.02.2021
Gruppe 1
Kommunikasjonsteori, språk og lek
12:15-14:00 - 17.02.2021
Gruppe 3
Kommunikasjonsteori, språk og lek
Torsdag
14:15-16:00 - 18.02.2021
Gruppe 2
Kommunikasjonsteori, språk og lek
Fredag
Uke 9
Mandag
10:15-16:00 - 01.03.2021
Gruppe 3
Lærer:
F. Hiss
Rom:
ILP 2.005
Tirsdag
08:15-14:00 - 02.03.2021
Gruppe 1
Lærer:
F. Hiss
Rom:
ILP 2.005
14:15-17:00 - 02.03.2021
Gruppe 2
Lærer:
F. Hiss
Rom:
ILP 2.005
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 04.03.2021
Gruppe 2
Lærer:
F. Hiss
Fredag
Uke 11
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-16:00 - 19.03.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Rom:
ILP 1.005
Uke 15
Mandag
08:15-14:00 - 12.04.2021
Gruppe 3
Lærer:
F. Hiss
15:15-16:00 - 12.04.2021
Felles undervisning
Etterarbeid praksis
Lærer:
F. Hiss
Rom:
ILP 1.058
Tirsdag
08:15-11:00 - 13.04.2021
Gruppe 3
Etterarbeid praksis
Rom:
ILP 2.056
12:15-16:00 - 13.04.2021
Gruppe 1
Lærer:
F. Hiss
Onsdag
10:15-13:00 - 14.04.2021
Gruppe 2
Etterarbeid praksis
Rom:
ILP 2.006
13:15-16:00 - 14.04.2021
Gruppe 1
Etterarbeid praksis
Rom:
ILP 2.072
Torsdag
08:15-14:00 - 15.04.2021
Gruppe 2
Lærer:
F. Hiss
Rom:
ILP 2.005
14:15-16:00 - 15.04.2021
Gruppe 1
Lærer:
F. Hiss
Fredag
08:15-10:00 - 16.04.2021
Felles undervisning
Ordforråd og begrepsforståelse

 Opptak+live
Rom:
ILP 1.047
10:15-12:00 - 16.04.2021
Felles undervisning
Godt språkmiljø
Rom:
ILP 1.058
13:15-16:00 - 16.04.2021
Gruppe 1
Lage oppgaver til Zoom
Uke 17
Mandag
10:15-16:00 - 26.04.2021
Gruppe 3
Lærer:
F. Hiss
Rom:
ILP 2.072
Tirsdag
08:15-14:00 - 27.04.2021
Gruppe 1
Lærer:
F. Hiss
Rom:
ILP 2.005
Onsdag
08:15-10:00 - 28.04.2021
Gruppe 1
Språklige observasjoner
Lærer:
F. Hiss
10:15-12:00 - 28.04.2021
Gruppe 3
Språklige observasjoner
Lærer:
F. Hiss
12:15-14:00 - 28.04.2021
Gruppe 2
Språklige observasjoner
Lærer:
F. Hiss
14:15-16:00 - 28.04.2021
Gruppe 1
Inkluderende språkfellesskap
Rom:
ILP 1.059
Torsdag
08:15-13:00 - 29.04.2021
Gruppe 2
Lærer:
F. Hiss
Fredag
08:15-09:00 - 30.04.2021
Felles undervisning
Inkluderende språkfellesskap
Lærer:
F. Hiss
Rom:
ILP 1.047
09:15-12:00 - 30.04.2021
Felles undervisning
Zoom med barnehagen
12:15-14:00 - 30.04.2021
Gruppe 3
Inkluderende språkfellesskap
Rom:
ILP 1.059
14:15-16:00 - 30.04.2021
Gruppe 2
Inkluderende språkfellesskap
Rom:
ILP 1.059
Uke 21
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 22
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag