Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Gabrielle Irene Adrienne Grenier - Stipendiat

Gabrielle Irene Adrienne Grenier

Timeplan for Gabrielle Irene Adrienne Grenier - Stipendiat i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BIO-1104-1 Lab. gr. 1 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Protozoa (Digital)
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BIO-1104-1 Koll. gr. 2 velges av B-BIO og lektor m/MAT-1004
Kollokvie: Protozoa (i Zoom)
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Gabrielle Irene Adrienne Grenier - Stipendiat i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BIO-1104-1 Koll. gr. 2 velges av B-BIO og lektor m/MAT-1004
Kollokvie: Porifera, Cnidaria
G.I.A. Grenier
E. Hansen
 
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 NFH D-208
BIO-1104-1 Lab gr. 3 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Porifera, Cnidaria
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
13:15-16:00 NFH D-209
BIO-1104-1 Lab gr. 4 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab:Porifera, Cnidaria
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 NFH D-209
BIO-1104-1 Lab. gr. 2 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Porifera, Cnidaria
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
13:15-16:00 NFH D-208
BIO-1104-1 Lab. gr. 1 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Porifera, Cnidaria
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
 
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Gabrielle Irene Adrienne Grenier - Stipendiat i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BIO-1104-1 Koll.gr. 3 velges av B-BIO og lektor m/KJE-1005
Kollokvie: Plathyhelmintes, Nematoda
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
V. Seljestokken
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Gabrielle Irene Adrienne Grenier - Stipendiat i uke 6
Uke
6
Mandag
08.02.2021
Tirsdag
09.02.2021
Onsdag
10.02.2021
Torsdag
11.02.2021
Fredag
12.02.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 NFH D-209
BIO-1104-1 Lab gr. 4 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Mollusca
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
08:15-11:00 NFH D-208
BIO-1104-1 Lab gr. 3 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Mollusca
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
 
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 NFH D-208
BIO-1104-1 Lab. gr. 1 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Mollusca
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
10:15-13:00 NFH D-209
BIO-1104-1 Lab. gr. 2 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Mollusca
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
   
11:00        
12:00        
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 NFH D-208
BIO-1104-1 Lab gr. 5 velges av B-BIO og lektor m/MAT-1004
Lab: Molusca
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
13:15-16:00 NFH D-209
BIO-1104-1 Lab gr. 6 velges av B-BIO og lektor m/KJE-1005
Lab: Mollusca
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Gabrielle Irene Adrienne Grenier - Stipendiat i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 NFH D-208
BIO-1104-1 Lab. gr. 1 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Annelida
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
08:15-11:00 NFH D-209
BIO-1104-1 Lab. gr. 2 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Annelida
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH D-111
BIO-1104-1 Koll. gr. 1 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Kollokvie: Mollusca
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
09:00      
10:00        
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-111
BIO-1104-1 Koll.gr. 3 velges av B-BIO og lektor m/KJE-1005
Kollokvie: Mollusca
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
     
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 NFH D-209
BIO-1104-1 Lab gr. 6 velges av B-BIO og lektor m/KJE-1005
Lab: Annelida
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
13:15-16:00 NFH D-208
BIO-1104-1 Lab gr. 5 velges av B-BIO og lektor m/MAT-1004
Lab: Annelida
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-111
BIO-1104-1 Koll. gr. 2 velges av B-BIO og lektor m/MAT-1004
Kollokvie: Mollusca
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Gabrielle Irene Adrienne Grenier - Stipendiat i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 NFH D-209
BIO-1104-1 Lab gr. 4 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Annelida
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
09:15-12:00 NFH D-208
BIO-1104-1 Lab gr. 3 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Annelida
C. Erhart
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
 
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-19:00
16:15-19:00 NFH D-209
BIO-1104-1 Lab. gr. 2 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Crustacea
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
16:15-19:00 NFH D-208
BIO-1104-1 Lab. gr. 1 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Crustacea
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-19:00
16:15-19:00 NFH D-209
BIO-1104-1 Lab gr. 4 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Crustacea
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
16:15-19:00 NFH D-208
BIO-1104-1 Lab gr. 3 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Crustacea
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-19:00
16:15-19:00 NFH D-208
BIO-1104-1 Lab gr. 5 velges av B-BIO og lektor m/MAT-1004
Lab: Crustacea
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
16:15-19:00 NFH D-209
BIO-1104-1 Lab gr. 6 velges av B-BIO og lektor m/KJE-1005
Lab: Crustacea
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
   
17:00    
18:00    
Timeplan for Gabrielle Irene Adrienne Grenier - Stipendiat i uke 10
Uke
10
Mandag
08.03.2021
Tirsdag
09.03.2021
Onsdag
10.03.2021
Torsdag
11.03.2021
Fredag
12.03.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH D-111
BIO-1104-1 Koll. gr. 1 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Kollokvie: Annelida
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
   
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
BIO-1104-1 Koll.gr. 3 velges av B-BIO og lektor m/KJE-1005
Kollokvie: Annelida
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
 
11:00        
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-111
BIO-1104-1 Koll. gr. 2 velges av B-BIO og lektor m/MAT-1004
Kollokvie: Annelida
C. Gawinski
G.I.A. Grenier
E. Hansen
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Gabrielle Irene Adrienne Grenier - Stipendiat i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 NFH D-209
BIO-1104-1 Lab. gr. 2 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Echinodermata
G.I.A. Grenier
E. Hansen
08:15-11:00 NFH D-208
BIO-1104-1 Lab. gr. 1 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Echinodermata
G.I.A. Grenier
E. Hansen
   
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 NFH D-208
BIO-1104-1 Lab gr. 3 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Echinodermata
G.I.A. Grenier
E. Hansen
09:15-12:00 NFH D-209
BIO-1104-1 Lab gr. 4 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Echinodermata
G.I.A. Grenier
E. Hansen
     
10:00      
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 NFH D-208
BIO-1104-1 Lab gr. 5 velges av B-BIO og lektor m/MAT-1004
Lab: Echinodermata
G.I.A. Grenier
E. Hansen
12:15-15:00 NFH D-209
BIO-1104-1 Lab gr. 6 velges av B-BIO og lektor m/KJE-1005
Lab: Echinodermata
G.I.A. Grenier
E. Hansen
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Gabrielle Irene Adrienne Grenier - Stipendiat i uke 12
Uke
12
Mandag
22.03.2021
Tirsdag
23.03.2021
Onsdag
24.03.2021
Torsdag
25.03.2021
Fredag
26.03.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 NFH D-209
BIO-1104-1 Lab gr. 6 velges av B-BIO og lektor m/KJE-1005
Lab: Hemichordata/Chordata
G.I.A. Grenier
E. Hansen
08:15-11:00 NFH D-208
BIO-1104-1 Lab gr. 5 velges av B-BIO og lektor m/MAT-1004
Lab: Hemichordata/Chordata
G.I.A. Grenier
E. Hansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 NFH D-209
BIO-1104-1 Lab. gr. 2 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Hemichordata/Chordata
G.I.A. Grenier
E. Hansen
08:15-11:00 NFH D-208
BIO-1104-1 Lab. gr. 1 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Hemichordata/Chordata
G.I.A. Grenier
E. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH D-111
BIO-1104-1 Koll. gr. 1 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Kollokvie: Echinodermata
G.I.A. Grenier
E. Hansen
09:00    
10:00      
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 NFH D-209
BIO-1104-1 Lab gr. 4 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Hemichordata/Chordata
G.I.A. Grenier
E. Hansen
11:15-14:00 NFH D-208
BIO-1104-1 Lab gr. 3 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Hemichordata/Chordata
G.I.A. Grenier
E. Hansen
 
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-111
BIO-1104-1 Koll.gr. 3 velges av B-BIO og lektor m/KJE-1005
Kollokvie: Echinodermata
G.I.A. Grenier
E. Hansen
 
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-111
BIO-1104-1 Koll. gr. 2 velges av B-BIO og lektor m/MAT-1004
Kollokvie: Echinodermata
G.I.A. Grenier
E. Hansen
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Gabrielle Irene Adrienne Grenier - Stipendiat i uke 14
Uke
14
Mandag
05.04.2021
Tirsdag
06.04.2021
Onsdag
07.04.2021
Torsdag
08.04.2021
Fredag
09.04.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 NFH D-209
BIO-1104-1 Lab. gr. 2 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Fisk
Y.V. Bodur
G.I.A. Grenier
A. Lynghammar
V. Seljestokken
08:15-11:00 NFH D-208
BIO-1104-1 Lab. gr. 1 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Fisk
Y.V. Bodur
G.I.A. Grenier
A. Lynghammar
V. Seljestokken
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 NFH D-209
BIO-1104-1 Lab gr. 4 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Fisk
Y.V. Bodur
G.I.A. Grenier
A. Lynghammar
V. Seljestokken
08:15-11:00 NFH D-208
BIO-1104-1 Lab gr. 3 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Lab: Fisk
Y.V. Bodur
G.I.A. Grenier
A. Lynghammar
V. Seljestokken
 
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
BIO-1104-1 Koll. gr. 2 velges av B-BIO og lektor m/MAT-1004
Kollokvie: Hemichordata/Chordata
G.I.A. Grenier
E. Hansen
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-111
BIO-1104-1 Koll. gr. 1 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Kollokvie: Hemichordata/Chordata
G.I.A. Grenier
E. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-111
BIO-1104-1 Koll.gr. 3 velges av B-BIO og lektor m/KJE-1005
Kollokvie: Hemichordata/Chordata
G.I.A. Grenier
E. Hansen
   
13:00      
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-17:00
14:15-17:00 NFH D-209
BIO-1104-1 Lab gr. 6 velges av B-BIO og lektor m/KJE-1005
Lab: Fisk
Y.V. Bodur
G.I.A. Grenier
A. Lynghammar
V. Seljestokken
14:15-17:00 NFH D-208
BIO-1104-1 Lab gr. 5 velges av B-BIO og lektor m/MAT-1004
Lab: Fisk
Y.V. Bodur
G.I.A. Grenier
A. Lynghammar
V. Seljestokken
 
15:00        
16:00        
Timeplan for Gabrielle Irene Adrienne Grenier - Stipendiat i uke 15
Uke
15
Mandag
12.04.2021
Tirsdag
13.04.2021
Onsdag
14.04.2021
Torsdag
15.04.2021
Fredag
16.04.2021
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
BIO-1104-1 Koll. gr. 1 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Kollokvie: Fisk
Y.V. Bodur
G.I.A. Grenier
V. Seljestokken
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
BIO-1104-1 Koll.gr. 3 velges av B-BIO og lektor m/KJE-1005
Kollokvie: Fisk
Y.V. Bodur
G.I.A. Grenier
V. Seljestokken
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
BIO-1104-1 Koll. gr. 2 velges av B-BIO og lektor m/MAT-1004
Kollokvie: Fisk
Y.V. Bodur
G.I.A. Grenier
V. Seljestokken
11:00    
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00