Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis

Gregor Ross Maxwell

Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
PED-1018-1 Forelesning
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
PED-1018-1 Seminargruppe 4
G. Maxwell
     
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
PED-1018-1 Seminargruppe 3
G. Maxwell
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1018-1 Seminargruppe 1
G. Maxwell
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 UB 244
PED-1018-1 Seminargruppe 2
G. Maxwell
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 SVHUM B1003
PED-3054-1 Samling

 Opptak+live
G. Maxwell
S. Thorvaldsen
 
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
PED-1018-1 Forelesning
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
PED-1018-1 Seminargruppe 4
G. Maxwell
   
11:00    
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
PED-1018-1 Seminargruppe 3
G. Maxwell
   
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1018-1 Seminargruppe 1
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30 REALF B302
PED-3054-1 Samling
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 UB 244
PED-1018-1 Seminargruppe 2
G. Maxwell
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
PED-1018-1 Forelesning
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
PED-1018-1 Seminargruppe 4
G. Maxwell
     
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
PED-1018-1 Seminargruppe 3
G. Maxwell
   
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1018-1 Seminargruppe 1
G. Maxwell
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 UB 244
PED-1018-1 Seminargruppe 2
G. Maxwell
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 6
Uke
6
Mandag
08.02.2021
Tirsdag
09.02.2021
Onsdag
10.02.2021
Torsdag
11.02.2021
Fredag
12.02.2021
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
PED-1018-1 Forelesning
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
PED-1018-1 Seminargruppe 4
G. Maxwell
10:15-16:00
PED-3054-1 Samling
Digital samling
G. Maxwell
S. Thorvaldsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
PED-1018-1 Seminargruppe 3
G. Maxwell
   
11:00    
12:00        
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1018-1 Seminargruppe 1
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 UB 244
PED-1018-1 Seminargruppe 2
G. Maxwell
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
PED-1018-1 Forelesning
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
PED-1018-1 Seminargruppe 4
G. Maxwell
     
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.329
PED-1018-1 Seminargruppe 3
G. Maxwell
   
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1018-1 Seminargruppe 1
G. Maxwell
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.425
PED-1018-1 Seminargruppe 2
G. Maxwell
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 9
Uke
9
Mandag
01.03.2021
Tirsdag
02.03.2021
Onsdag
03.03.2021
Torsdag
04.03.2021
Fredag
05.03.2021
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
PED-1018-1 Forelesning
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
PED-1018-1 Seminargruppe 4
G. Maxwell
10:15-16:00
PED-3054-1 Samling
Digital samling
G. Maxwell
S. Thorvaldsen
     
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
PED-1018-1 Seminargruppe 3
G. Maxwell
   
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1018-1 Seminargruppe 1
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 UB 244
PED-1018-1 Seminargruppe 2
G. Maxwell
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 10
Uke
10
Mandag
08.03.2021
Tirsdag
09.03.2021
Onsdag
10.03.2021
Torsdag
11.03.2021
Fredag
12.03.2021
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
PED-1018-1 Forelesning
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
PED-1018-1 Seminargruppe 4
G. Maxwell
     
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
PED-1018-1 Seminargruppe 3
G. Maxwell
   
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1018-1 Seminargruppe 1
G. Maxwell
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 UB 244
PED-1018-1 Seminargruppe 2
G. Maxwell
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
PED-1018-1 Forelesning
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
PED-1018-1 Seminargruppe 4
G. Maxwell
     
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
PED-1018-1 Seminargruppe 3
G. Maxwell
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1018-1 Seminargruppe 1
G. Maxwell
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 UB 244
PED-1018-1 Seminargruppe 2
G. Maxwell
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 12
Uke
12
Mandag
22.03.2021
Tirsdag
23.03.2021
Onsdag
24.03.2021
Torsdag
25.03.2021
Fredag
26.03.2021
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
PED-1018-1 Forelesning
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
PED-1018-1 Seminargruppe 4
G. Maxwell
10:15-16:00 TEO-H1 1.313
PED-3054-1 Samling
G. Maxwell
S. Thorvaldsen
     
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
PED-1018-1 Seminargruppe 3
G. Maxwell
   
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1018-1 Seminargruppe 1
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.425
PED-1018-1 Seminargruppe 2
G. Maxwell
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 14
Uke
14
Mandag
05.04.2021
Tirsdag
06.04.2021
Onsdag
07.04.2021
Torsdag
08.04.2021
Fredag
09.04.2021
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
PED-1018-1 Forelesning
G. Maxwell
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
PED-1018-1 Seminargruppe 1
G. Maxwell
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
PED-1018-1 Seminargruppe 3
G. Maxwell
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
PED-1018-1 Seminargruppe 4
G. Maxwell
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 UB 244
PED-1018-1 Seminargruppe 2
G. Maxwell
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:30
09:15-15:30 TEO-H1 1.413
PED-3054-1 Samling
G. Maxwell
S. Thorvaldsen
 
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 18
Uke
18
Mandag
03.05.2021
Tirsdag
04.05.2021
Onsdag
05.05.2021
Torsdag
06.05.2021
Fredag
07.05.2021
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:30
09:15-15:30 ILP 1.007
ILP 1.042
ILP 1.043
ILP 1.047
ILP 2.056
Klikk for å vise/skjule alle
PED-3054-1 Samling
Y. Antonsen
J. Breivik
G. Maxwell
G. Paulgaard
 
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00