Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis

Gregor Ross Maxwell

Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
18.01.2021
10:15-12:00 PED-1018-1 Forelesning G.R. Maxwell
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1018-1 Seminargruppe 1 G.R. Maxwell
Tirsdag
19.01.2021
10:15-12:00 ILP 1.007
PED-1018-1 Seminargruppe 4 G.R. Maxwell
Onsdag
20.01.2021
12:15-14:00 ILP 1.042
PED-1018-1 Seminargruppe 3 G.R. Maxwell
14:15-16:00 UB 244
PED-1018-1 Seminargruppe 2 G.R. Maxwell
Fredag
22.01.2021
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
25.01.2021
10:15-12:00 PED-1018-1 Forelesning G.R. Maxwell
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1018-1 Seminargruppe 1 G.R. Maxwell
Tirsdag
26.01.2021
10:15-12:00 ILP 1.042
PED-1018-1 Seminargruppe 4 G.R. Maxwell
14:15-15:30 REALF B302
PED-3054-1 Samling G.R. Maxwell
Onsdag
27.01.2021
12:15-14:00 ILP 1.042
PED-1018-1 Seminargruppe 3 G.R. Maxwell
14:15-16:00 UB 244
PED-1018-1 Seminargruppe 2 G.R. Maxwell
Torsdag
28.01.2021
09:15-12:00 SVHUM B1003
PED-3054-1 Samling

 Opptak+live
G.R. Maxwell
S. Thorvaldsen
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
01.02.2021
10:15-12:00 PED-1018-1 Forelesning G.R. Maxwell
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1018-1 Seminargruppe 1 G.R. Maxwell
Tirsdag
02.02.2021
10:15-12:00 ILP 1.007
PED-1018-1 Seminargruppe 4 G.R. Maxwell
Onsdag
03.02.2021
12:15-14:00 ILP 1.042
PED-1018-1 Seminargruppe 3 G.R. Maxwell
14:15-16:00 UB 244
PED-1018-1 Seminargruppe 2 G.R. Maxwell
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
08.02.2021
10:15-12:00 PED-1018-1 Forelesning G.R. Maxwell
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1018-1 Seminargruppe 1 G.R. Maxwell
Tirsdag
09.02.2021
10:15-12:00 ILP 1.007
PED-1018-1 Seminargruppe 4 G.R. Maxwell
10:15-16:00 PED-3054-1 Samling
Digital samling
G.R. Maxwell
S. Thorvaldsen
Onsdag
10.02.2021
10:15-12:00 ILP 1.042
PED-1018-1 Seminargruppe 3 G.R. Maxwell
14:15-16:00 UB 244
PED-1018-1 Seminargruppe 2 G.R. Maxwell
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.02.2021
10:15-12:00 PED-1018-1 Forelesning G.R. Maxwell
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1018-1 Seminargruppe 1 G.R. Maxwell
Tirsdag
16.02.2021
10:15-12:00 ILP 1.007
PED-1018-1 Seminargruppe 4 G.R. Maxwell
Onsdag
17.02.2021
12:15-14:00 TEO-H1 1.329
PED-1018-1 Seminargruppe 3 G.R. Maxwell
14:15-16:00 TEO-H1 1.425
PED-1018-1 Seminargruppe 2 G.R. Maxwell
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
01.03.2021
10:15-12:00 PED-1018-1 Forelesning G.R. Maxwell
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1018-1 Seminargruppe 1 G.R. Maxwell
Tirsdag
02.03.2021
10:15-12:00 ILP 1.007
PED-1018-1 Seminargruppe 4 G.R. Maxwell
10:15-16:00 PED-3054-1 Samling
Digital samling
G.R. Maxwell
S. Thorvaldsen
Onsdag
03.03.2021
12:15-14:00 ILP 1.042
PED-1018-1 Seminargruppe 3 G.R. Maxwell
14:15-16:00 UB 244
PED-1018-1 Seminargruppe 2 G.R. Maxwell
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 10
Uke 10
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
08.03.2021
10:15-12:00 PED-1018-1 Forelesning G.R. Maxwell
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1018-1 Seminargruppe 1 G.R. Maxwell
Tirsdag
09.03.2021
10:15-12:00 ILP 1.007
PED-1018-1 Seminargruppe 4 G.R. Maxwell
Onsdag
10.03.2021
12:15-14:00 ILP 1.042
PED-1018-1 Seminargruppe 3 G.R. Maxwell
14:15-16:00 UB 244
PED-1018-1 Seminargruppe 2 G.R. Maxwell
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.03.2021
10:15-12:00 PED-1018-1 Forelesning G.R. Maxwell
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1018-1 Seminargruppe 1 G.R. Maxwell
Tirsdag
16.03.2021
10:15-12:00 ILP 1.007
PED-1018-1 Seminargruppe 4 G.R. Maxwell
Onsdag
17.03.2021
12:15-14:00 ILP 1.042
PED-1018-1 Seminargruppe 3 G.R. Maxwell
14:15-16:00 UB 244
PED-1018-1 Seminargruppe 2 G.R. Maxwell
Fredag
19.03.2021
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
22.03.2021
10:15-12:00 PED-1018-1 Forelesning G.R. Maxwell
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1018-1 Seminargruppe 1 G.R. Maxwell
Tirsdag
23.03.2021
10:15-12:00 ILP 1.007
PED-1018-1 Seminargruppe 4 G.R. Maxwell
10:15-16:00 TEO-H1 1.313
PED-3054-1 Samling G.R. Maxwell
S. Thorvaldsen
Onsdag
24.03.2021
12:15-14:00 ILP 1.042
PED-1018-1 Seminargruppe 3 G.R. Maxwell
14:15-16:00 TEO-H1 1.425
PED-1018-1 Seminargruppe 2 G.R. Maxwell
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
07.04.2021
10:15-12:00 PED-1018-1 Forelesning G.R. Maxwell
12:15-14:00 ILP 1.042
PED-1018-1 Seminargruppe 3 G.R. Maxwell
14:15-16:00 UB 244
PED-1018-1 Seminargruppe 2 G.R. Maxwell
Fredag
09.04.2021
10:15-12:00 ILP U1.068
PED-1018-1 Seminargruppe 1 G.R. Maxwell
12:15-14:00 ILP U1.068
PED-1018-1 Seminargruppe 4 G.R. Maxwell
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
22.04.2021
09:15-15:30 TEO-H1 1.413
PED-3054-1 Samling G.R. Maxwell
S. Thorvaldsen
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 18
Uke 18
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
06.05.2021
09:15-15:30 ILP 1.007
ILP 1.042
ILP 1.043
ILP 1.047
ILP 2.056
Klikk for å vise/skjule alle
PED-3054-1 Samling Y. Antonsen
J. Breivik
G.R. Maxwell
G. Paulgaard