Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Gry Paulgaard - Professor

Gry Paulgaard

Uke 2
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 15.01.2021
Booking MBE076
Forskningsgruppa Sted, makt og mobilitet v/Marit Aure
Uke 3
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 22.01.2021
Booking MBE076
Forskningsgruppa Sted, makt og mobilitet v/Marit Aure
12:15-16:00 - 22.01.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Rom:
ILP 1.005
Uke 4
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 26.01.2021
Samling

 Opptak+live
10:15-12:00 - 26.01.2021
Samling
Lærer:
G. Paulgaard
12:15-14:00 - 26.01.2021
Samling
Lærer:
G. Paulgaard
Onsdag
Torsdag
13:15-15:00 - 28.01.2021
Samling

 Opptak+live
Lærer:
G. Paulgaard
Fredag
12:15-14:00 - 29.01.2021
Booking MBE076
Forskningsgruppa Sted, makt og mobilitet v/Marit Aure
Uke 5
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 05.02.2021
Booking MBE076
Forskningsgruppa Sted, makt og mobilitet v/Marit Aure
Uke 6
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
09:15-15:30 - 11.02.2021
Samling
Digital samling
Lærer:
G. Paulgaard
Rom:
Fredag
12:15-14:00 - 12.02.2021
Booking MBE076
Forskningsgruppa Sted, makt og mobilitet v/Marit Aure
Uke 7
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 19.02.2021
Booking MBE076
Forskningsgruppa Sted, makt og mobilitet v/Marit Aure
Uke 8
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 26.02.2021
Booking MBE076
Forskningsgruppa Sted, makt og mobilitet v/Marit Aure
Uke 9
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 05.03.2021
Booking MBE076
Forskningsgruppa Sted, makt og mobilitet v/Marit Aure
Uke 10
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 12.03.2021
Booking MBE076
Forskningsgruppa Sted, makt og mobilitet v/Marit Aure
Uke 11
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 19.03.2021
Booking MBE076
Forskningsgruppa Sted, makt og mobilitet v/Marit Aure
12:15-16:00 - 19.03.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Rom:
ILP 1.005
Uke 12
Mandag
Tirsdag
Onsdag
09:15-15:30 - 24.03.2021
Samling
Lærer:
G. Paulgaard
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 26.03.2021
Booking MBE076
Forskningsgruppa Sted, makt og mobilitet v/Marit Aure
Uke 14
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 09.04.2021
Booking MBE076
Forskningsgruppa Sted, makt og mobilitet v/Marit Aure
Uke 15
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 16.04.2021
Booking MBE076
Forskningsgruppa Sted, makt og mobilitet v/Marit Aure
Uke 16
Mandag
Tirsdag
10:15-16:00 - 20.04.2021
Samling
Lærer:
G. Paulgaard
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 23.04.2021
Booking MBE076
Forskningsgruppa Sted, makt og mobilitet v/Marit Aure
Uke 17
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 30.04.2021
Booking MBE076
Forskningsgruppa Sted, makt og mobilitet v/Marit Aure
Uke 18
Mandag
Tirsdag
12:30-15:30 - 04.05.2021
Samling
Lærer:
G. Paulgaard
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 07.05.2021
Booking MBE076
Forskningsgruppa Sted, makt og mobilitet v/Marit Aure
Uke 19
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 14.05.2021
Booking MBE076
Forskningsgruppa Sted, makt og mobilitet v/Marit Aure
Uke 20
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 21.05.2021
Booking MBE076
Forskningsgruppa Sted, makt og mobilitet v/Marit Aure