Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Geir Olaf Pettersen - Førstelektor

Geir Olaf Pettersen

Uke 2
Mandag
08:15-09:00 - 11.01.2021
Felles undervisning
Introduksjon, aktivitetsmappe +
Rom:
ILP 1.047
Tirsdag
10:15-14:00 - 12.01.2021
Forelesning
Onsdag
08:15-12:00 - 13.01.2021
Seminar 1-7 Matematikk
Rom:
ILP 2.006
12:15-14:00 - 13.01.2021
Forelesning
Rom:
ILP 2.056
Torsdag
15:15-16:00 - 14.01.2021
Felles undervisning
Ordforråd og begrepsforståelse
Rom:
Fredag
08:15-12:00 - 15.01.2021
Seminar 1-7 Matematikk
Rom:
ILP 2.006
Uke 3
Mandag
Tirsdag
10:15-14:00 - 19.01.2021
Forelesning
Onsdag
08:15-12:00 - 20.01.2021
Seminar 1-7 Matematikk
Rom:
ILP 2.006
12:15-16:00 - 20.01.2021
1-7 MAT fag1/fordypning
Rom:
ILP 2.056
Torsdag
Fredag
12:15-16:00 - 22.01.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Rom:
ILP 1.005
Uke 4
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 27.01.2021
Forelesning
Torsdag
Fredag
Uke 5
Mandag
10:15-12:00 - 01.02.2021
Forelesning
Rom:
ILP U1.068
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 04.02.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.007
Fredag
10:15-12:00 - 05.02.2021
Forelesning
Uke 6
Mandag
10:15-12:00 - 08.02.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.059
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
10:15-14:00 - 11.02.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.059
Fredag
10:15-12:00 - 12.02.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.059
Uke 7
Mandag
10:15-14:00 - 15.02.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.059
Tirsdag
08:15-10:00 - 16.02.2021
Gruppe 3
Forberedelse til digitalt verksted
Rom:
ILP 2.057
Onsdag
12:15-14:00 - 17.02.2021
Gruppe 1
Forberedelse til digitalt verksted
Rom:
ILP 2.057
Torsdag
08:15-10:00 - 18.02.2021
Gruppe 2
Forberedelse til digitalt verksted
Rom:
ILP 2.057
10:15-12:00 - 18.02.2021
Gruppe 1
Planlegging digital billedbok
Rom:
ILP 2.057
Fredag
08:15-10:00 - 19.02.2021
Gruppe 2
Planlegging digital billedbok
Rom:
ILP 2.057
10:15-12:00 - 19.02.2021
Gruppe 3
Planlegging digital billedbok
Rom:
ILP 2.057
Uke 8
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 23.02.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.059
10:15-12:00 - 23.02.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.059
Onsdag
08:15-12:00 - 24.02.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.059
12:15-16:00 - 24.02.2021
Seminar 1-7 Matematikk
Rom:
ILP 2.051
Torsdag
08:15-16:00 - 25.02.2021
Seminar 1-7 Matematikk
Rom:
ILP 1.043
Fredag
08:15-12:00 - 26.02.2021
Seminar 1-7 Matematikk
Rom:
ILP 1.043
Uke 9
Mandag
08:15-10:00 - 01.03.2021
Forelesning
Tirsdag
08:15-12:00 - 02.03.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.006
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 10
Mandag
14:15-16:00 - 08.03.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.059
Tirsdag
10:15-14:00 - 09.03.2021
Forelesning
Rom:
ILP U1.068
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 12.03.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.059
14:15-16:00 - 12.03.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.059
Uke 11
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-16:00 - 19.03.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Rom:
ILP 1.005
Uke 12
Mandag
08:15-12:00 - 22.03.2021
1-7 MAT fag1/fordypning
Rom:
ILP 2.056
Tirsdag
08:15-12:00 - 23.03.2021
1-7 MAT fag1/fordypning
Rom:
ILP 1.042
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 14
Mandag
Tirsdag
Onsdag
14:15-16:00 - 07.04.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.059
Torsdag
Fredag
Uke 15
Mandag
08:15-12:00 - 12.04.2021
Gruppe 1
Forberedelse og gjennomføring digital billedbok
12:15-15:00 - 12.04.2021
Gruppe 1
Gjennomføring digital billedbok
Tirsdag
08:15-12:00 - 13.04.2021
Gruppe 2
Forberedelse og gjennomføring digital billedbok
12:15-15:00 - 13.04.2021
Gruppe 2
Gjennomføring digital billedbok
15:15-16:00 - 13.04.2021
Felles undervisning
Status digital billedbok
Rom:
ILP 1.007
Onsdag
08:15-12:00 - 14.04.2021
Gruppe 3
Forberedelse og gjennomføring digital billedbok
12:15-15:00 - 14.04.2021
Gruppe 3
Gjennomføring digital billedbok
Torsdag
12:15-16:00 - 15.04.2021
Forelesning
Rom:
MH U8.121
Fredag
08:15-10:00 - 16.04.2021
Felles undervisning
Ordforråd og begrepsforståelse

 Opptak+live
Rom:
ILP 1.047
10:15-12:00 - 16.04.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.059
13:15-16:00 - 16.04.2021
Gruppe 1
Lage oppgaver til Zoom
Uke 16
Mandag
08:15-10:00 - 19.04.2021
Forelesning
Rom:
ILP 2.057
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 21.04.2021
Forelesning
Rom:
ILP 2.057
Torsdag
Fredag
Uke 17
Mandag
08:15-12:00 - 26.04.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.059
12:15-16:00 - 26.04.2021
Gruppe 3
Eksamensforberedelser
Rom:
ILP 1.059
Tirsdag
08:15-12:00 - 27.04.2021
Gruppe 1
Eksamensforberedelser
Rom:
ILP 2.006
12:15-16:00 - 27.04.2021
Gruppe 2
Eksamensforberedelser
Rom:
ILP 1.042
Onsdag
Torsdag
10:15-16:00 - 29.04.2021
Forelesning
Rom:
KRAFT K1-1
Fredag
09:15-12:00 - 30.04.2021
Felles undervisning
Zoom med barnehagen
Uke 18
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 21
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 22
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag