Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Håkon Rune Folkenborg - Dosent

Håkon Rune Folkenborg

Timeplan for Håkon Rune Folkenborg - Dosent i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.225
LER-3250-1 Undervisning
H.R. Folkenborg
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Håkon Rune Folkenborg - Dosent i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Håkon Rune Folkenborg - Dosent i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.225
LER-3250-1 Undervisning
H.R. Folkenborg
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
LER-2600-2 Praksisforberedende møte
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
I.K. Jakobsen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
K-A. Sæther
A. Unhjem
V. Øie
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Håkon Rune Folkenborg - Dosent i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.225
LER-3250-1 Undervisning
H.R. Folkenborg
     
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 TEO-H1 1.317
LER-3250-1 Undervisning
H.R. Folkenborg
11:00      
12:00        
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.042
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledningslag GLU
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
R.E. Jakhelln
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Håkon Rune Folkenborg - Dosent i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.225
LER-3250-1 Undervisning
H.R. Folkenborg
     
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 TEO-H1 1.317
LER-3250-1 Undervisning
H.R. Folkenborg
11:00      
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Håkon Rune Folkenborg - Dosent i uke 9
Uke
9
Mandag
01.03.2021
Tirsdag
02.03.2021
Onsdag
03.03.2021
Torsdag
04.03.2021
Fredag
05.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.042
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledningslag GLU
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
R.E. Jakhelln
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Håkon Rune Folkenborg - Dosent i uke 10
Uke
10
Mandag
08.03.2021
Tirsdag
09.03.2021
Onsdag
10.03.2021
Torsdag
11.03.2021
Fredag
12.03.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.225
LER-3250-1 Undervisning
H.R. Folkenborg
     
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 TEO-H1 1.317
LER-3250-1 Undervisning
H.R. Folkenborg
11:00      
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Håkon Rune Folkenborg - Dosent i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Håkon Rune Folkenborg - Dosent i uke 12
Uke
12
Mandag
22.03.2021
Tirsdag
23.03.2021
Onsdag
24.03.2021
Torsdag
25.03.2021
Fredag
26.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.042
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledningslag GLU
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
R.E. Jakhelln
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
LER-2600-2 Praksisforberedende møte
Evalueringsmøte
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
I.K. Jakobsen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
K-A. Sæther
A. Unhjem
V. Øie
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Håkon Rune Folkenborg - Dosent i uke 14
Uke
14
Mandag
05.04.2021
Tirsdag
06.04.2021
Onsdag
07.04.2021
Torsdag
08.04.2021
Fredag
09.04.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.225
LER-3250-1 Undervisning
H.R. Folkenborg
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Håkon Rune Folkenborg - Dosent i uke 15
Uke
15
Mandag
12.04.2021
Tirsdag
13.04.2021
Onsdag
14.04.2021
Torsdag
15.04.2021
Fredag
16.04.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.225
LER-3250-1 Undervisning
H.R. Folkenborg
     
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 TEO-H1 1.317
LER-3250-1 Undervisning
H.R. Folkenborg
11:00      
12:00        
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.042
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledningslag GLU
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
R.E. Jakhelln
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Håkon Rune Folkenborg - Dosent i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.225
LER-3250-1 Undervisning
H.R. Folkenborg
     
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 TEO-H1 1.317
LER-3250-1 Undervisning
H.R. Folkenborg
11:00      
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Håkon Rune Folkenborg - Dosent i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.056
LER-3250-1 Undervisning
H.R. Folkenborg
     
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 TEO-H1 1.317
LER-3250-1 Undervisning
H.R. Folkenborg
11:00      
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Håkon Rune Folkenborg - Dosent i uke 22
Uke
22
Mandag
31.05.2021
Tirsdag
01.06.2021
Onsdag
02.06.2021
Torsdag
03.06.2021
Fredag
04.06.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Håkon Rune Folkenborg - Dosent i uke 23
Uke
23
Mandag
07.06.2021
Tirsdag
08.06.2021
Onsdag
09.06.2021
Torsdag
10.06.2021
Fredag
11.06.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.005
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledningslag GLU
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
R.E. Jakhelln
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
     
15:00        
16:00