Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Harald Eivind Moe - Universitetslektor

Harald Eivind Moe

Uke 2
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-16:00 - 15.01.2021
Undervisning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP U1.003
Uke 3
Mandag
12:15-16:00 - 18.01.2021
Undervisning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP U1.003
Tirsdag
Onsdag
14:15-16:00 - 20.01.2021
Gruppe E Kunst- og håndverk
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP 2.072
Torsdag
Fredag
12:15-16:00 - 22.01.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Rom:
ILP 1.005
Uke 4
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-12:00 - 29.01.2021
Undervisning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP U1.003
Uke 7
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 8
Mandag
Tirsdag
08:15-14:00 - 23.02.2021
Undervisning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP U1.003
Onsdag
12:15-16:00 - 24.02.2021
Undervisning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP U1.003
Torsdag
Fredag
Uke 9
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:15-16:00 - 03.03.2021
Undervisning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP U1.003
Torsdag
14:15-15:45 - 04.03.2021
Praksisforberedende møte
Evalueringsmøte
Rom:
Fredag
08:15-12:00 - 05.03.2021
Undervisning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP U1.003
Uke 10
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
10:15-14:00 - 11.03.2021
Undervisning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP U1.003
Fredag
08:15-12:00 - 12.03.2021
Undervisning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP U1.003
Uke 11
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-16:00 - 17.03.2021
Undervisning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP U1.003
Torsdag
Fredag
08:15-12:00 - 19.03.2021
Undervisning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP U1.003
12:15-16:00 - 19.03.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Rom:
ILP 1.005
Uke 12
Mandag
Tirsdag
12:15-16:00 - 23.03.2021
Undervisning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP U1.003
Onsdag
12:15-16:00 - 24.03.2021
Undervisning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP U1.003
Torsdag
Fredag
Uke 15
Mandag
Tirsdag
08:15-11:00 - 13.04.2021
Gruppe 3
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP 2.072
Onsdag
08:15-13:00 - 14.04.2021
Gruppe 2
Lærer:
H.E. Moe
14:15-16:00 - 14.04.2021
Gruppe 3
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP 2.005
Torsdag
08:15-13:00 - 15.04.2021
Gruppe 1
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
NLYSTH AUD
Fredag
Uke 16
Mandag
08:15-10:00 - 19.04.2021
Forelesning
Lærer:
H.E. Moe
12:15-16:00 - 19.04.2021
Undervisning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP U1.003
Tirsdag
08:15-12:00 - 20.04.2021
Undervisning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP U1.003
14:15-16:00 - 20.04.2021
5-10 NOR fag1/fordypning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP 1.007
Onsdag
08:15-10:00 - 21.04.2021
5-10 ENG fag1/fordypning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP 1.007
12:15-14:00 - 21.04.2021
1-7 NOR fag1/fordypning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP U1.068
Torsdag
08:15-10:00 - 22.04.2021
1-7 ENG fag1/fordypning
Lærer:
H.E. Moe
10:15-12:00 - 22.04.2021
1-7 MAT fag1/fordypning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP 1.006
12:15-14:00 - 22.04.2021
5-10 NAT fag1/fordypning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP 1.006
14:15-16:00 - 22.04.2021
5-10 MAT fag1/fordypning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP 2.005
Fredag
08:15-10:00 - 23.04.2021
5-10 SAMF fag1/fordypning
Lærer:
H.E. Moe
12:15-16:00 - 23.04.2021
Undervisning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP U1.003
Uke 17
Mandag
Tirsdag
08:15-14:00 - 27.04.2021
Gruppe 3
Lærer:
H.E. Moe
Onsdag
08:15-14:00 - 28.04.2021
Gruppe 2
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP 2.072
Torsdag
08:15-13:00 - 29.04.2021
Gruppe 1
Lærer:
H.E. Moe
Fredag
Uke 18
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 04.05.2021
Undervisning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP U1.003
Onsdag
12:15-16:00 - 05.05.2021
Undervisning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP U1.003
Torsdag
Fredag
08:15-12:00 - 07.05.2021
Undervisning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP U1.003
Uke 19
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 11.05.2021
Undervisning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP U1.006
Onsdag
08:15-12:00 - 12.05.2021
Undervisning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP U1.006
Torsdag
Fredag
08:15-12:00 - 14.05.2021
Undervisning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP U1.003
Uke 20
Mandag
Tirsdag
08:15-14:00 - 18.05.2021
Undervisning
Lærer:
H.E. Moe
Rom:
ILP U1.006
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 22
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag