Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Inger Merethe Hansen - Universitetslektor

Inger Merethe Hansen

Timeplan for Inger Merethe Hansen - Universitetslektor i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
12.01.2021
08:15-16:00 PED-6327-2 Samling
Digital samling
I.M. Hansen
R. Olsen
K.S. Worum
Onsdag
13.01.2021
08:15-16:00 PED-6327-2 Samling
Digital samling
I.M. Hansen
R. Olsen
K.S. Worum
Timeplan for Inger Merethe Hansen - Universitetslektor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
21.01.2021
08:15-16:00 PED-6342-1 Samling
Digital samling
I.M. Hansen
R. Olsen
K.S. Worum
Fredag
22.01.2021
08:15-16:00 PED-6342-1 Samling
Digital samling
I.M. Hansen
R. Olsen
K.S. Worum
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Inger Merethe Hansen - Universitetslektor i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
16.02.2021
08:15-16:00 SVHUM B1004
SVHUM C1002
SVHUM C1003
SVHUM C1004
SVHUM E0103
Klikk for å vise/skjule alle
PED-6327-2 Samling I.M. Hansen
R. Olsen
K.S. Worum
Onsdag
17.02.2021
08:15-16:00 SVHUM B1004
SVHUM C1002
SVHUM C1003
SVHUM C1004
SVHUM E0103
Klikk for å vise/skjule alle
PED-6327-2 Samling I.M. Hansen
R. Olsen
K.S. Worum
Torsdag
18.02.2021
14:30-15:00 BLU-2000-1 Felles undervisning
Informasjonsmøte om nasjonale rammer for veiledning av nyutdannede barnehagelærere

Zoom-lenke:
https://uit.zoom.us/j/62806973748?pwd=OXplL00xM3FVSW9rNENIMzRPUHdsdz09

I.M. Hansen
K.S. Worum
Timeplan for Inger Merethe Hansen - Universitetslektor i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
04.03.2021
08:15-16:00 PED-6342-1 Samling
Digital samling
I.M. Hansen
R. Olsen
K.S. Worum
Fredag
05.03.2021
08:15-16:00 PED-6342-1 Samling
Digital samling
I.M. Hansen
R. Olsen
K.S. Worum
Timeplan for Inger Merethe Hansen - Universitetslektor i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
19.03.2021
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Inger Merethe Hansen - Universitetslektor i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
08.04.2021
08:15-16:00 SVHUM B1004
SVHUM C1002
SVHUM C1003
SVHUM C1004
SVHUM E0103
Klikk for å vise/skjule alle
PED-6327-2 Samling I.M. Hansen
R. Olsen
K.S. Worum
Fredag
09.04.2021
08:15-16:00 SVHUM B1004
SVHUM C1002
SVHUM C1003
SVHUM C1004
SVHUM E0103
Klikk for å vise/skjule alle
PED-6327-2 Samling I.M. Hansen
R. Olsen
K.S. Worum
Timeplan for Inger Merethe Hansen - Universitetslektor i uke 15
Uke 15
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
15.04.2021
08:15-16:00 SVHUM C1002
SVHUM C1003
SVHUM C1004
SVHUM E0103
SVHUM E0104
Klikk for å vise/skjule alle
PED-6342-1 Samling I.M. Hansen
R. Olsen
K.S. Worum
Fredag
16.04.2021
08:15-16:00 SVHUM C1002
SVHUM C1003
SVHUM C1004
SVHUM E0103
SVHUM E0104
Klikk for å vise/skjule alle
PED-6342-1 Samling I.M. Hansen
R. Olsen
K.S. Worum