Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis

Ingrid Marie Kielland

Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
18.01.2021
12:15-14:00 TEO-H6 6.303-AUD3
SPL-1002-1 Forelesning A.M. Cabrera
I.M. Kielland
Tirsdag
19.01.2021
08:15-10:00 TEO-H6 6.303-AUD3
SPL-1002-1 Forelesning A.M. Cabrera
I.M. Kielland
12:15-14:00 SVHUM E0103
SPL-1002-1 Seminargruppe 1 A.M. Cabrera
I.M. Kielland
Onsdag
20.01.2021
08:15-10:00 SVHUM E0103
SPL-1002-1 Seminargruppe 2 A.M. Cabrera
I.M. Kielland
Fredag
22.01.2021
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
26.01.2021
08:15-10:00 TEO-H6 6.303-AUD3
SPL-1002-1 Forelesning A.M. Cabrera
I.M. Kielland
12:15-14:00 SVHUM E0103
SPL-1002-1 Seminargruppe 1 A.M. Cabrera
I.M. Kielland
14:15-15:30 LER-2600-2 Praksisforberedende møte O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
I.K. Jakobsen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
K-A. Sæther
A. Unhjem
V. Øie
Onsdag
27.01.2021
08:15-10:00 SVHUM E0103
SPL-1002-1 Seminargruppe 2 A.M. Cabrera
I.M. Kielland
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
02.02.2021
08:15-10:00 TEO-H6 6.303-AUD3
SPL-1002-1 Forelesning A.M. Cabrera
I.M. Kielland
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
08.02.2021
10:15-12:00 SPL-2012-1 Forelesning I.M. Kielland
14:15-16:00 TEO-H6 6.303-AUD3
SPL-1002-1 Forelesning A.M. Cabrera
I.M. Kielland
Tirsdag
09.02.2021
08:15-10:00 TEO-H6 6.303-AUD3
SPL-1002-1 Forelesning A.M. Cabrera
I.M. Kielland
12:15-14:00 SVHUM E0103
SPL-1002-1 Seminargruppe 1 A.M. Cabrera
I.M. Kielland
Onsdag
10.02.2021
08:15-10:00 SVHUM E0103
SPL-1002-1 Seminargruppe 2 A.M. Cabrera
I.M. Kielland
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
16.02.2021
08:15-10:00 TEO-H6 6.303-AUD3
SPL-1002-1 Forelesning A.M. Cabrera
I.M. Kielland
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
23.02.2021
08:15-10:00 TEO-H6 6.303-AUD3
SPL-1002-1 Forelesning A.M. Cabrera
I.M. Kielland
12:15-14:00 SVHUM E0103
SPL-1002-1 Seminargruppe 1 A.M. Cabrera
I.M. Kielland
Onsdag
24.02.2021
08:15-10:00 SVHUM E0103
SPL-1002-1 Seminargruppe 2 A.M. Cabrera
I.M. Kielland
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
02.03.2021
08:15-10:00 TEO-H6 6.303-AUD3
SPL-1002-1 Forelesning A.M. Cabrera
I.M. Kielland
12:15-14:00 SVHUM E0104
SPL-1002-1 Seminargruppe 1 A.M. Cabrera
I.M. Kielland
Onsdag
03.03.2021
08:15-10:00 SVHUM E0105
SPL-1002-1 Seminargruppe 2 A.M. Cabrera
I.M. Kielland
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 10
Uke 10
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
09.03.2021
08:15-10:00 TEO-H6 6.303-AUD3
SPL-1002-1 Forelesning A.M. Cabrera
I.M. Kielland
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
19.03.2021
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
25.03.2021
14:15-15:30 LER-2600-2 Praksisforberedende møte
Evalueringsmøte
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
I.K. Jakobsen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
K-A. Sæther
A. Unhjem
V. Øie
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
23.04.2021
10:15-12:00 TEO-H1 1.425
SPL-2011-1 Seminar A. Buanes
I.M. Kielland
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
29.04.2021
10:15-12:00 SVHUM E0101
SPL-2011-1 Forelesning I.M. Kielland
Fredag
30.04.2021
09:15-13:00 TEO-H1 1.343
SPL-2011-1 Seminar
Seminargruppe 1
A. Buanes
I.M. Kielland
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 18
Uke 18
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
06.05.2021
10:15-12:00 SVHUM E0101
SPL-2011-1 Forelesning I.M. Kielland
Fredag
07.05.2021
09:15-13:00 SVHUM B1003
SPL-2011-1 Seminar
Seminargruppe 2
A. Buanes
I.M. Kielland
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 20
Uke 20
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
21.05.2021
09:15-13:00 SVHUM B1003
SPL-2011-1 Seminar
Seminargruppe 1
A. Buanes
I.M. Kielland
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 21
Uke 21
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
26.05.2021
10:15-12:00 UB 132
SPL-2011-1 Forelesning I.M. Kielland
Fredag
28.05.2021
10:15-14:00 SVHUM B1003
SPL-2011-1 Seminar
Seminargruppe 2
A. Buanes
I.M. Kielland
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 22
Uke 22
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
02.06.2021
10:15-12:00 UB 132
SPL-2011-1 Forelesning I.M. Kielland