Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis

Ingrid Marie Kielland

Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H6 6.303-AUD3
SPL-1002-1 Forelesning
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM E0103
SPL-1002-1 Seminargruppe 2
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
   
09:00      
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H6 6.303-AUD3
SPL-1002-1 Forelesning
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM E0103
SPL-1002-1 Seminargruppe 1
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00    
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H6 6.303-AUD3
SPL-1002-1 Forelesning
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM E0103
SPL-1002-1 Seminargruppe 2
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
   
09:00      
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM E0103
SPL-1002-1 Seminargruppe 1
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
     
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
LER-2600-2 Praksisforberedende møte
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
I.K. Jakobsen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
K-A. Sæther
A. Unhjem
V. Øie
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H6 6.303-AUD3
SPL-1002-1 Forelesning
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 6
Uke
6
Mandag
08.02.2021
Tirsdag
09.02.2021
Onsdag
10.02.2021
Torsdag
11.02.2021
Fredag
12.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H6 6.303-AUD3
SPL-1002-1 Forelesning
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM E0103
SPL-1002-1 Seminargruppe 2
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
   
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
SPL-2012-1 Forelesning
I.M. Kielland
       
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM E0103
SPL-1002-1 Seminargruppe 1
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
     
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H6 6.303-AUD3
SPL-1002-1 Forelesning
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H6 6.303-AUD3
SPL-1002-1 Forelesning
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H6 6.303-AUD3
SPL-1002-1 Forelesning
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM E0103
SPL-1002-1 Seminargruppe 2
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
   
09:00      
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM E0103
SPL-1002-1 Seminargruppe 1
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 9
Uke
9
Mandag
01.03.2021
Tirsdag
02.03.2021
Onsdag
03.03.2021
Torsdag
04.03.2021
Fredag
05.03.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H6 6.303-AUD3
SPL-1002-1 Forelesning
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM E0105
SPL-1002-1 Seminargruppe 2
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
   
09:00      
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM E0104
SPL-1002-1 Seminargruppe 1
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 10
Uke
10
Mandag
08.03.2021
Tirsdag
09.03.2021
Onsdag
10.03.2021
Torsdag
11.03.2021
Fredag
12.03.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H6 6.303-AUD3
SPL-1002-1 Forelesning
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 12
Uke
12
Mandag
22.03.2021
Tirsdag
23.03.2021
Onsdag
24.03.2021
Torsdag
25.03.2021
Fredag
26.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
LER-2600-2 Praksisforberedende møte
Evalueringsmøte
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
I.K. Jakobsen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
K-A. Sæther
A. Unhjem
V. Øie
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.425
SPL-2011-1 Seminar
A. Buanes
I.M. Kielland
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00          
09:00        
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-13:00
09:15-13:00 TEO-H1 1.343
SPL-2011-1 Seminar
Seminargruppe 1
A. Buanes
I.M. Kielland
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E0101
SPL-2011-1 Forelesning
I.M. Kielland
11:00      
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 18
Uke
18
Mandag
03.05.2021
Tirsdag
04.05.2021
Onsdag
05.05.2021
Torsdag
06.05.2021
Fredag
07.05.2021
08:00          
09:00        
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-13:00
09:15-13:00 SVHUM B1003
SPL-2011-1 Seminar
Seminargruppe 2
A. Buanes
I.M. Kielland
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E0101
SPL-2011-1 Forelesning
I.M. Kielland
11:00      
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 20
Uke
20
Mandag
17.05.2021
Tirsdag
18.05.2021
Onsdag
19.05.2021
Torsdag
20.05.2021
Fredag
21.05.2021
08:00          
09:00        
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-13:00
09:15-13:00 SVHUM B1003
SPL-2011-1 Seminar
Seminargruppe 1
A. Buanes
I.M. Kielland
10:00        
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 21
Uke
21
Mandag
24.05.2021
Tirsdag
25.05.2021
Onsdag
26.05.2021
Torsdag
27.05.2021
Fredag
28.05.2021
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 UB 132
SPL-2011-1 Forelesning
I.M. Kielland
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 SVHUM B1003
SPL-2011-1 Seminar
Seminargruppe 2
A. Buanes
I.M. Kielland
11:00      
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 22
Uke
22
Mandag
31.05.2021
Tirsdag
01.06.2021
Onsdag
02.06.2021
Torsdag
03.06.2021
Fredag
04.06.2021
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 UB 132
SPL-2011-1 Forelesning
I.M. Kielland
   
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
NB: Semester 2021 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 2, 13, 14, 15, 19, 23, 24, 25