Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Ingrid Frenning - Førstelektor

Ingrid Frenning

Uke 2
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 12.01.2021
Felles undervisning
Lærer:
I. Frenning
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 15.01.2021
Seminargr Kroppsøving
Lærer:
I. Frenning
Rom:
ILP 1.058
12:15-14:00 - 15.01.2021
Gruppe A
Lærer:
I. Frenning
Rom:
KRAFT K1-1
14:15-16:00 - 15.01.2021
Gruppe B
Lærer:
I. Frenning
Rom:
KRAFT K1-1
Uke 3
Mandag
10:15-12:00 - 18.01.2021
Seminargr Kroppsøving
Lærer:
I. Frenning
12:15-14:00 - 18.01.2021
Gruppe A
Lærer:
I. Frenning
Rom:
KRAFT K1-1
14:15-16:00 - 18.01.2021
Gruppe B
Lærer:
I. Frenning
Rom:
KRAFT K1-1
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 20.01.2021
Gruppe A
Lærer:
I. Frenning
14:15-16:00 - 20.01.2021
Gruppe B
Lærer:
I. Frenning
Torsdag
Fredag
12:15-16:00 - 22.01.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Rom:
ILP 1.005
Uke 4
Mandag
10:15-12:00 - 25.01.2021
Gruppe A
Lærer:
I. Frenning
Rom:
KRAFT K1-1
12:15-14:00 - 25.01.2021
Gruppe B
Lærer:
I. Frenning
Rom:
KRAFT K1-1
Tirsdag
Onsdag
10:15-14:00 - 27.01.2021
Forelesning
Torsdag
10:15-12:00 - 28.01.2021
Seminargr Kroppsøving
Lærer:
I. Frenning
Rom:
ILP 1.047
Fredag
10:15-12:00 - 29.01.2021
Forelesning
12:15-16:00 - 29.01.2021
Forelesning
Rom:
ILP 2.006
Uke 5
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 6
Mandag
Tirsdag
Onsdag
09:15-14:00 - 10.02.2021
Narvik
Ski og vinteraktiviteter UTE
Rom:
Torsdag
Fredag
10:15-12:00 - 12.02.2021
Tromsø
Ski og vinteraktiviteter UTE
Alternativ skidag pga. vær

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63463968505?pwd=WFpoK0I5NjkvMnBKbjd0cE5odU0xQT09

Meeting ID: 634 6396 8505
Password: 412855

Uke 7
Mandag
Tirsdag
09:15-14:00 - 16.02.2021
Finnsnes
Ski og vinteraktiviteter UTE
Uteundervisning
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
09:15-14:00 - 19.02.2021
Harstad
Ski og vinteraktiviteter UTE
Uteundervisning
Rom:
Uke 8
Mandag
Tirsdag
08:15-11:00 - 23.02.2021
Felles undervisning
Lærer:
I. Frenning
Rom:
ILP 2.006
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-11:00 - 26.02.2021
Felles undervisning
Uke 9
Mandag
13:15-16:00 - 01.03.2021
Felles undervisning
Lærer:
I. Frenning
Rom:
ILP 2.072
Tirsdag
12:15-14:00 - 02.03.2021
Seminargr Kroppsøving
Lærer:
I. Frenning
Rom:
ILP 1.006
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 04.03.2021
Seminargr Kroppsøving
Lærer:
I. Frenning
Rom:
ILP 1.006
Fredag
08:15-11:00 - 05.03.2021
Felles undervisning
Uke 10
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 11.03.2021
Seminargr Kroppsøving
Lærer:
I. Frenning
Rom:
ILP 1.006
Fredag
Uke 11
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
09:15-12:00 - 19.03.2021
Felles undervisning
Lærer:
I. Frenning
12:15-16:00 - 19.03.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Rom:
ILP 1.005
Uke 12
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 25.03.2021
Gruppe B
Rom:
ILP U1.068
12:15-16:00 - 25.03.2021
Gruppe A
Rom:
ILP 1.006
Fredag
Uke 14
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 15
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 16
Mandag
13:15-15:00 - 19.04.2021
Felles undervisning
Rom:
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 17
Mandag
13:15-15:00 - 26.04.2021
Felles undervisning
Rom:
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
10:15-16:00 - 29.04.2021
Forelesning
Rom:
KRAFT K1-1
Fredag
Uke 21
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 22
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 23
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag