Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Kai-Arne Nyborg - Universitetslektor

Kai-Arne Nyborg

Timeplan for Kai-Arne Nyborg - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.043
BLU-1218-2 Gruppe 1
K.A. Nyborg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.007
BLU-1208-2 Gruppe 2
Filosofi i barnehagen. Filosofiske samtaler med barn
K.A. Nyborg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.072
BLU-1208-2 Gruppe 1
Filosofi i barnehagen. Filosofiske samtaler med barn
K.A. Nyborg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.007
BLU-1208-2 Gruppe 3
Filosofi i barnehagen. Filosofiske samtaler med barn
K.A. Nyborg
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP U1.068
BLU-1218-2 Gruppe 1
K.A. Nyborg
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1218-2 Gruppe 2
K.A. Nyborg
     
12:00      
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1218-2 Gruppe 2
K.A. Nyborg
     
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Kai-Arne Nyborg - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.007
BLU-1208-2 Gruppe 2
Filosofiske samtaler med barn
K.A. Nyborg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.056
BLU-1208-2 Gruppe 3
Filosofiske samtaler med barn
K.A. Nyborg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.005
LER-1451-1 Undervisning
K.A. Nyborg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.068
BLU-1208-2 Gruppe 1
Filosofiske samtaler med barn
K.A. Nyborg
 
09:00  
10:00  
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.006
LER-1451-1 Undervisning
K.A. Nyborg
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Kai-Arne Nyborg - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.047
LER-1451-1 Undervisning
K.A. Nyborg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BLU-1208-2 Forelesninger
Felles forelesning 1208/1218

Microsoft Teams meeting

Join on your computer or mobile app

Click here to join the meeting

K.A. Nyborg
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.006
LER-1451-1 Undervisning
K.A. Nyborg
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Kai-Arne Nyborg - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.058
LER-1451-1 Undervisning
K.A. Nyborg
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.043
LER-1451-1 Undervisning
K.A. Nyborg
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Kai-Arne Nyborg - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
08.02.2021
Tirsdag
09.02.2021
Onsdag
10.02.2021
Torsdag
11.02.2021
Fredag
12.02.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 TEO-H1 1.413
BLU-1208-2 Gruppe 1
K.A. Nyborg
 
09:00        
10:00        
11:00          
12:00          
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 TEO-H1 1.413
BLU-1208-2 Gruppe 3
K.A. Nyborg
 
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 TEO-H1 1.413
BLU-1208-2 Gruppe 2
K.A. Nyborg
   
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 SVHUM A3019
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Kai-Arne Nyborg - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00
BLU-1218-2 Forelesning
M. Dardanou
T. Isaksen
O.M. Kanck
K.A. Nyborg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.068
BLU-1208-2 Gruppe 2
K.A. Nyborg
     
09:00        
10:00        
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP U1.068
BLU-1208-2 Gruppe 3
K.A. Nyborg
     
12:00        
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 2.056
BLU-1208-2 Gruppe 1
K.A. Nyborg
   
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Kai-Arne Nyborg - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.005
LER-1451-1 Undervisning
K.A. Nyborg
   
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
LER-1451-1 Undervisning
K.A. Nyborg
   
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kai-Arne Nyborg - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.047
LER-1451-1 Undervisning
K.A. Nyborg
 
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
LER-1451-1 Undervisning
K.A. Nyborg
     
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.047
LER-1451-1 Undervisning
K.A. Nyborg
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Kai-Arne Nyborg - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
22.03.2021
Tirsdag
23.03.2021
Onsdag
24.03.2021
Torsdag
25.03.2021
Fredag
26.03.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.059
LER-1451-1 Undervisning
K.A. Nyborg
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.047
LER-1451-1 Undervisning
K.A. Nyborg
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kai-Arne Nyborg - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
05.04.2021
Tirsdag
06.04.2021
Onsdag
07.04.2021
Torsdag
08.04.2021
Fredag
09.04.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.005
LER-1451-1 Undervisning
K.A. Nyborg
   
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
LER-1451-1 Undervisning
K.A. Nyborg
   
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kai-Arne Nyborg - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
12.04.2021
Tirsdag
13.04.2021
Onsdag
14.04.2021
Torsdag
15.04.2021
Fredag
16.04.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.042
BLU-1218-2 Gruppe 1
M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 TEO-H1 1.417
BLU-1218-2 Gruppe 2
M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
 
09:00      
10:00      
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.006
LER-1451-1 Undervisning
K.A. Nyborg
     
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.058
LER-1451-1 Undervisning
K.A. Nyborg
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.047
LER-1451-1 Undervisning
K.A. Nyborg
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Kai-Arne Nyborg - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.047
LER-1451-1 Undervisning
K.A. Nyborg
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 2

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66365477730?pwd=aFBJaWxQekFMVmNPZXNFNWFXeEt6dz09

Meeting ID: 663 6547 7730
Password: 504625

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
LER-1451-1 Undervisning
K.A. Nyborg
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 3

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62409226061?pwd=eElDTjl6bTI3RHFoVVNETkdkV3FwQT09

Meeting ID: 624 0922 6061
Password: 210805

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 3

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62238343734?pwd=QlR1dmJHODJHUmh4T3NjSTR0QktrQT09

Meeting ID: 622 3834 3734
Password: 811742

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
11:00  
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 2

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65606490041?pwd=MlhZdVNiTjhNcUVoSERFb1ZRaXN6QT09

Meeting ID: 656 0649 0041
Password: 333541

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 1

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65915350967?pwd=QlJHUFpUbkk4dDRQcklmTUpzNk04dz09

Meeting ID: 659 1535 0967
Password: 142718

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 1

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65890780216?pwd=WnRQMnVIRkEvV3IxbWVmbHhRSjVidz09

Meeting ID: 658 9078 0216
Password: 427091

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Kai-Arne Nyborg - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 3
Eksamensforberedelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66575785273?pwd=R3kwOE5tNThnYjBUOUxtZkcxYU0zZz09

Meeting ID: 665 7578 5273
Password: 644878

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.059
LER-1451-1 Undervisning
K.A. Nyborg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1218-2 Gruppe 2
Eksamensforberedelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68006262347?pwd=eDhja2pwdHNkZlBGYXcxYit1OEUwZz09

Meeting ID: 680 0626 2347
Password: 095600

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 2
Eksamensforberedelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62828674881?pwd=STRGRGlLVGJDQWorTi83WWcxUStJZz09

Meeting ID: 628 2867 4881
Password: 112368

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1218-2 Forelesning
K.A. Nyborg
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1218-2 Gruppe 1
Eksamensforberedelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64231279854?pwd=bk1vZ3NlOUFzOWZxcE1NbkpESVNUdz09

Meeting ID: 642 3127 9854
Password: 876509

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
 
12:00        
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 1
Eksamensforberedelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65395523082?pwd=MS94SlhUSjdjSE1VUWF3Q1NJMzVMUT09

Meeting ID: 653 9552 3082
Password: 552456

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
     
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Kai-Arne Nyborg - Universitetslektor i uke 21
Uke
21
Mandag
24.05.2021
Tirsdag
25.05.2021
Onsdag
26.05.2021
Torsdag
27.05.2021
Fredag
28.05.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Re-Komp BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Kai-Arne Nyborg - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
31.05.2021
Tirsdag
01.06.2021
Onsdag
02.06.2021
Torsdag
03.06.2021
Fredag
04.06.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00