Timeplan 2021 Vår - lærer Karley Lynn Campbell - Førsteamanuensis
Uke 4
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 28.01.2021
Lectures
Primary production (Zoom)
Primary production (Zoom)
Rom:
Fredag
Uke 5
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 02.02.2021
Lectures
Primary production (Zoom)
Primary production (Zoom)
Rom:
10:15-12:00 - 02.02.2021
Seminar gr. 2
Primary production
Primary production
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 04.02.2021
Lecture
Sea ice biogeochemistry
Sea ice biogeochemistry
12:15-14:00 - 04.02.2021
Seminar
Sea ice biogeochemistry
Sea ice biogeochemistry
14:15-16:00 - 04.02.2021
Seminar gr. 2
Primary production
Primary production
Fredag
08:15-10:00 - 05.02.2021
Seminar gr. 1 with BIO-2010 and BIO-2516
Primay production
Primay production
Uke 6
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
10:15-12:00 - 12.02.2021
Seminar gr. 1 with BIO-2010 and BIO-2516
Primay production
Primay production
Uke 7
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 16.02.2021
Lecture
Sea ice climate change, impacts
Sea ice climate change, impacts
Onsdag
10:15-15:00 - 17.02.2021
Booking MMJ022
Fagdag AMB
Fagdag AMB
Lærer:
P-A. Amundsen
S.L. Basedow
J. Berge
K.A. Bråthen
K. Campbell
I.B. Costa
K.B. Fischer
L. Folkow
J.X.L. Godfroid
R.R. Gradinger
U. Grote
G. Gusarova
V.H. Hausner
I. Heiland
W. Hemmingsen
E. Jørgensen
R. Knudsen
K. Krause
E.M. Nilssen
E.S. Nordøy
F. Norrbin
E. Pebay-Peyroula
S. Peruzzi
A. Renner
J.E.T. Strand
M.A. Sundset
C. Svensen
M. Tryland
A.T. Tveit
P.F. Wassmann
N. Yoccoz
P-A. Amundsen
S.L. Basedow
J. Berge
K.A. Bråthen
K. Campbell
I.B. Costa
K.B. Fischer
L. Folkow
J.X.L. Godfroid
R.R. Gradinger
U. Grote
G. Gusarova
V.H. Hausner
I. Heiland
W. Hemmingsen
E. Jørgensen
R. Knudsen
K. Krause
E.M. Nilssen
E.S. Nordøy
F. Norrbin
E. Pebay-Peyroula
S. Peruzzi
A. Renner
J.E.T. Strand
M.A. Sundset
C. Svensen
M. Tryland
A.T. Tveit
P.F. Wassmann
N. Yoccoz
Rom:
Torsdag
08:15-16:15 - 18.02.2021
Booking MMJ022
Undervisningsfri dag Håp i havet
Undervisningsfri dag Håp i havet
Lærer:
P-A. Amundsen
S.L. Basedow
J. Berge
K.A. Bråthen
K. Campbell
I.B. Costa
K.B. Fischer
L. Folkow
J.X.L. Godfroid
R.R. Gradinger
U. Grote
G. Gusarova
V.H. Hausner
I. Heiland
W. Hemmingsen
E. Jørgensen
R. Knudsen
K. Krause
E.M. Nilssen
E.S. Nordøy
F. Norrbin
E. Pebay-Peyroula
S. Peruzzi
A. Renner
M.A. Sundset
C. Svensen
M. Tryland
A.T. Tveit
P.F. Wassmann
N. Yoccoz
P-A. Amundsen
S.L. Basedow
J. Berge
K.A. Bråthen
K. Campbell
I.B. Costa
K.B. Fischer
L. Folkow
J.X.L. Godfroid
R.R. Gradinger
U. Grote
G. Gusarova
V.H. Hausner
I. Heiland
W. Hemmingsen
E. Jørgensen
R. Knudsen
K. Krause
E.M. Nilssen
E.S. Nordøy
F. Norrbin
E. Pebay-Peyroula
S. Peruzzi
A. Renner
M.A. Sundset
C. Svensen
M. Tryland
A.T. Tveit
P.F. Wassmann
N. Yoccoz
Rom:
Fredag
10:15-12:00 - 19.02.2021
Seminar
Sea ice climate change, impacts
Sea ice climate change, impacts
Uke 8
Mandag
12:15-14:00 - 22.02.2021
Lectures
Microbial production
Opptak+live
Microbial production
Opptak+live
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
10:15-12:00 - 26.02.2021
Seminar gr. 2
Microbial production
Microbial production
12:15-14:00 - 26.02.2021
Seminar gr. 1 with BIO-2010 and BIO-2516
Microbial production
Microbial production