Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Karin Helene Danielsen - Førstelektor

Karin Helene Danielsen

Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 1
Uke
1
Mandag
04.01.2021
Tirsdag
05.01.2021
Onsdag
06.01.2021
Torsdag
07.01.2021
Fredag
08.01.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:00
16:00-17:00 ILP 1.075
BOOKING- Booking JOT003
Ansattrim
K.H. Danielsen
   
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
LER-1354-2 Gruppe B
K.H. Danielsen
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:00
16:00-17:00 ILP 1.075
BOOKING- Booking JOT003
Ansattrim
K.H. Danielsen
   
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.043
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B.A. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
H. Sollid
K-A. Sæther
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
   
15:00        
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:00
16:00-17:00 ILP 1.075
BOOKING- Booking JOT003
Ansattrim
K.H. Danielsen
   
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-1354-2 Gruppe B
K.H. Danielsen
     
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
LER-1354-2 Gruppe A
K.H. Danielsen
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:00
16:00-17:00 ILP 1.075
BOOKING- Booking JOT003
Ansattrim
K.H. Danielsen
   
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.042
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledningslag GLU
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
R.E. Jakhelln
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
     
15:00        
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:00
16:00-17:00 ILP 1.075
BOOKING- Booking JOT003
Ansattrim
K.H. Danielsen
   
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 6
Uke
6
Mandag
08.02.2021
Tirsdag
09.02.2021
Onsdag
10.02.2021
Torsdag
11.02.2021
Fredag
12.02.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 SVHUM A3019
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:00
16:00-17:00 ILP 1.075
BOOKING- Booking JOT003
Ansattrim
K.H. Danielsen
   
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B.A. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
H. Sollid
K-A. Sæther
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:00
16:00-17:00 ILP 1.075
BOOKING- Booking JOT003
Ansattrim
K.H. Danielsen
   
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
AVLYST
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
     
15:00          
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:00
16:00-17:00 ILP 1.075
BOOKING- Booking JOT003
Ansattrim
K.H. Danielsen
   
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 9
Uke
9
Mandag
01.03.2021
Tirsdag
02.03.2021
Onsdag
03.03.2021
Torsdag
04.03.2021
Fredag
05.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.042
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledningslag GLU
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
R.E. Jakhelln
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
     
15:00        
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:00
16:00-17:00 ILP 1.075
BOOKING- Booking JOT003
Ansattrim
K.H. Danielsen
   
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 10
Uke
10
Mandag
08.03.2021
Tirsdag
09.03.2021
Onsdag
10.03.2021
Torsdag
11.03.2021
Fredag
12.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:00
16:00-17:00 ILP 1.075
BOOKING- Booking JOT003
Ansattrim
K.H. Danielsen
   
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B.A. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
H. Sollid
K-A. Sæther
   
15:00      
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:00
16:00-17:00 ILP 1.075
BOOKING- Booking JOT003
Ansattrim
K.H. Danielsen
   
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 12
Uke
12
Mandag
22.03.2021
Tirsdag
23.03.2021
Onsdag
24.03.2021
Torsdag
25.03.2021
Fredag
26.03.2021
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 KRAFT 102
LER-1354-2 Gruppe A
K.H. Danielsen
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT 102
LER-1354-2 Gruppe B
K.H. Danielsen
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Tromsø
Utdeling av arbeidskrav 3

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67687303274?pwd=R21PdDlqUVV6YzJibnVLcjB2N0dkZz09

Meeting ID: 676 8730 3274
Password: 235101

K.H. Danielsen
A.L.B. Wara
14:15-16:00 ILP 1.042
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledningslag GLU
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
R.E. Jakhelln
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
15:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Narvik
Utdeling av arbeidskrav 3

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66762962718?pwd=MktzYmJUb0VoL2t5dmZia2Y1a1Rxdz09

Meeting ID: 667 6296 2718
Password: 323843

K.H. Danielsen
A.L.B. Wara
     
15:00        
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:00
16:00-17:00 ILP 1.075
BOOKING- Booking JOT003
Ansattrim
K.H. Danielsen
   
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 13
Uke
13
Mandag
29.03.2021
Tirsdag
30.03.2021
Onsdag
31.03.2021
Torsdag
01.04.2021
Fredag
02.04.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:00
16:00-17:00 ILP 1.075
BOOKING- Booking JOT003
Ansattrim
K.H. Danielsen
   
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 14
Uke
14
Mandag
05.04.2021
Tirsdag
06.04.2021
Onsdag
07.04.2021
Torsdag
08.04.2021
Fredag
09.04.2021
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 KRAFT 102
LER-1354-2 Gruppe A
K.H. Danielsen
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _CANVAS
BLU-1015-2 Forelesning samlet kull
Kosthold i barnehagen.
Kosthold i barnehagen

Forelesningen er asynkron og ligger her

K.H. Danielsen
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT 102
LER-1354-2 Gruppe B
K.H. Danielsen
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
     
15:00          
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:00
16:00-17:00 ILP 1.075
BOOKING- Booking JOT003
Ansattrim
K.H. Danielsen
   
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 15
Uke
15
Mandag
12.04.2021
Tirsdag
13.04.2021
Onsdag
14.04.2021
Torsdag
15.04.2021
Fredag
16.04.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B.A. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
H. Sollid
K-A. Sæther
     
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.042
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledningslag GLU
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
R.E. Jakhelln
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
     
15:00        
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:00
16:00-17:00 ILP 1.075
BOOKING- Booking JOT003
Ansattrim
K.H. Danielsen
   
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Tromsø
Arbeidskrav 3
Forelesning og seminar

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67685809809?pwd=OElmVGdkZWJpN3ZIS016ZnVLSnNBdz09

Meeting ID: 676 8580 9809
Password: 918530

K.H. Danielsen
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Tromsø
Våren i barnehagen
Fremlegg arbeidskrav

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64481020076?pwd=Vy9lTERyNUM0ZzdaZEswQnRKUXVvQT09

Meeting ID: 644 8102 0076
Password: 597973

K.H. Danielsen
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Narvik
Arbeidskrav 3
Forelesning og seminar

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64687202931?pwd=RnBYd3RaRGNSZUtVRjVkZXJja2FOUT09

Meeting ID: 646 8720 2931
Password: 548966

K.H. Danielsen
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Narvik
Våren i barnehagen
Fremlegg arbeidskrav

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63015546335?pwd=NjJLUnNZOStuMW1SUnUvNkEvR3FvZz09

Meeting ID: 630 1554 6335
Password: 068553

K.H. Danielsen
A.L.B. Wara
09:00  
10:00  
11:00  
12:00      
13:00      
14:00          
15:00          
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:00
16:00-17:00 ILP 1.075
BOOKING- Booking JOT003
Ansattrim
K.H. Danielsen
   
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1354-2 Gruppe B
K.H. Danielsen
     
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 KRAFT 036-1
LER-1354-2 Gruppe A
K.H. Danielsen
C.H. Moen
 
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.343
LER-1354-2 Gruppe A
K.H. Danielsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT 036-1
LER-1354-2 Gruppe B
K.H. Danielsen
C.H. Moen
 
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
     
15:00          
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:00
16:00-17:00 ILP 1.075
BOOKING- Booking JOT003
Ansattrim
K.H. Danielsen
   
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 18
Uke
18
Mandag
03.05.2021
Tirsdag
04.05.2021
Onsdag
05.05.2021
Torsdag
06.05.2021
Fredag
07.05.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:00
16:00-17:00 ILP 1.075
BOOKING- Booking JOT003
Ansattrim
K.H. Danielsen
   
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 19
Uke
19
Mandag
10.05.2021
Tirsdag
11.05.2021
Onsdag
12.05.2021
Torsdag
13.05.2021
Fredag
14.05.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B.A. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
H. Sollid
K-A. Sæther
     
15:00        
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:00
16:00-17:00 ILP 1.075
BOOKING- Booking JOT003
Ansattrim
K.H. Danielsen
   
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 20
Uke
20
Mandag
17.05.2021
Tirsdag
18.05.2021
Onsdag
19.05.2021
Torsdag
20.05.2021
Fredag
21.05.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:00
16:00-17:00 ILP 1.075
BOOKING- Booking JOT003
Ansattrim
K.H. Danielsen
   
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 21
Uke
21
Mandag
24.05.2021
Tirsdag
25.05.2021
Onsdag
26.05.2021
Torsdag
27.05.2021
Fredag
28.05.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Re-Komp BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:00
16:00-17:00 ILP 1.075
BOOKING- Booking JOT003
Ansattrim
K.H. Danielsen
   
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 22
Uke
22
Mandag
31.05.2021
Tirsdag
01.06.2021
Onsdag
02.06.2021
Torsdag
03.06.2021
Fredag
04.06.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:00
16:00-17:00 ILP 1.075
BOOKING- Booking JOT003
Ansattrim
K.H. Danielsen
   
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 23
Uke
23
Mandag
07.06.2021
Tirsdag
08.06.2021
Onsdag
09.06.2021
Torsdag
10.06.2021
Fredag
11.06.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.036
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppe TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B.A. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
H. Sollid
K-A. Sæther
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.005
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledningslag GLU
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
R.E. Jakhelln
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
     
15:00      
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:00
16:00-17:00 ILP 1.075
BOOKING- Booking JOT003
Ansattrim
K.H. Danielsen
   
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 24
Uke
24
Mandag
14.06.2021
Tirsdag
15.06.2021
Onsdag
16.06.2021
Torsdag
17.06.2021
Fredag
18.06.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:00
16:00-17:00 ILP 1.075
BOOKING- Booking JOT003
Ansattrim
K.H. Danielsen
   
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 25
Uke
25
Mandag
21.06.2021
Tirsdag
22.06.2021
Onsdag
23.06.2021
Torsdag
24.06.2021
Fredag
25.06.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:00
16:00-17:00 ILP 1.075
BOOKING- Booking JOT003
Ansattrim
K.H. Danielsen
   
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 26
Uke
26
Mandag
28.06.2021
Tirsdag
29.06.2021
Onsdag
30.06.2021
Torsdag
01.07.2021
Fredag
02.07.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:00
16:00-17:00 ILP 1.075
BOOKING- Booking JOT003
Ansattrim
K.H. Danielsen