Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor

Kristine Nordman-Strand

Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
PFF-3021-1 Forelesning
K. Nordman-Strand
     
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
PFF-3021-1 Forelesning
K. Nordman-Strand
 
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 UB 244
PFF-3021-1 Forelesning
K. Nordman-Strand
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
PFF-3021-1 Forelesning
K. Nordman-Strand
 
09:00        
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.229
PFF-3021-1 Seminar 3
K. Nordman-Strand
10:15-12:00 TEO-H1 1.225
PFF-3021-1 Seminar 2
K. Nordman-Strand
10:15-12:00 TEO-H1 1.307
PFF-3021-1 Seminar 1
K. Nordman-Strand
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.343
PFF-3021-1 Forelesning
K. Nordman-Strand
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.058
PFF-5030-1 Forelesning
K. Nordman-Strand
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
PFF-3021-1 Forelesning
K. Nordman-Strand
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
LER-2252-2 Forelesning
Digital undervisning
K. Nordman-Strand
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-2252-2 Seminargruppe B MAT NAT
K. Nordman-Strand
09:00  
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-2252-2 Seminargruppe C ENG
K. Nordman-Strand
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.225
PFF-3021-1 Seminar 2
K. Nordman-Strand
10:15-12:00 TEO-H1 1.221
PFF-3021-1 Seminar 1
K. Nordman-Strand
10:15-12:00 TEO-H1 1.258
PFF-3021-1 Seminar 3
K. Nordman-Strand
11:00  
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-2252-2 Seminargruppe A NOR
K. Nordman-Strand
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.072
LER-2252-2 Forelesning
K. Nordman-Strand
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
PFF-3021-1 Forelesning
Gruppe 1
K. Nordman-Strand
   
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
PFF-3021-1 Forelesning
Gruppe 2
K. Nordman-Strand
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM C1007
LER-2252-2 Seminargruppe C ENG
K. Nordman-Strand
 
11:00    
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-2252-2 Seminargruppe A NOR
K. Nordman-Strand
 
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-2252-2 Seminargruppe B MAT NAT
K. Nordman-Strand
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
08.02.2021
Tirsdag
09.02.2021
Onsdag
10.02.2021
Torsdag
11.02.2021
Fredag
12.02.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
PFF-3021-1 Forelesning
K. Nordman-Strand
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.343
PFF-3021-1 Forelesning
K. Nordman-Strand
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.313
PFF-3021-1 Seminar 3
K. Nordman-Strand
10:15-12:00 TEO-H1 1.317
PFF-3021-1 Seminar 1
K. Nordman-Strand
10:15-12:00 TEO-H1 1.333
PFF-3021-1 Seminar 2
K. Nordman-Strand
 
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.307
PFF-3021-1 Seminar 1
K. Nordman-Strand
08:15-10:00 TEO-H1 1.233
PFF-3021-1 Seminar 3
K. Nordman-Strand
08:15-10:00 TEO-H1 1.229
PFF-3021-1 Seminar 2
K. Nordman-Strand
   
09:00        
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
PFF-3021-1 Forelesning
K. Nordman-Strand
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
PFF-3021-1 Forelesning
K. Nordman-Strand
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.229
PFF-3021-1 Seminar 2
K. Nordman-Strand
08:15-10:00 TEO-H1 1.233
PFF-3021-1 Seminar 3
K. Nordman-Strand
08:15-10:00 TEO-H1 1.307
PFF-3021-1 Seminar 1
K. Nordman-Strand
   
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
PFF-3021-1 Forelesning
K. Nordman-Strand
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
PFF-3021-1 Forelesning
K. Nordman-Strand
 
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
08.03.2021
Tirsdag
09.03.2021
Onsdag
10.03.2021
Torsdag
11.03.2021
Fredag
12.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.047
ILP 1.058
PFF-5030-1 Forelesning
K. Nordman-Strand
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.307
PFF-5071-1 Forelesning
K. Nordman-Strand
     
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-2252-2 Seminargruppe A NOR
K. Nordman-Strand
 
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
LER-2252-2 Seminargruppe C ENG
K. Nordman-Strand
 
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.005
LER-2252-2 Forelesning
K. Nordman-Strand
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-2252-2 Seminargruppe B MAT NAT
K. Nordman-Strand
15:00    
16:00          
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
22.03.2021
Tirsdag
23.03.2021
Onsdag
24.03.2021
Torsdag
25.03.2021
Fredag
26.03.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.323
LER-2252-2 Seminargruppe A NOR
K. Nordman-Strand
 
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.323
LER-2252-2 Seminargruppe C ENG
K. Nordman-Strand
 
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
LER-2252-2 Forelesning
Digital undervisning
K. Nordman-Strand
     
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-2252-2 Seminargruppe B MAT NAT
K. Nordman-Strand
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.058
PFF-5030-1 Forelesning
K. Nordman-Strand
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 18
Uke
18
Mandag
03.05.2021
Tirsdag
04.05.2021
Onsdag
05.05.2021
Torsdag
06.05.2021
Fredag
07.05.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
PFF-3021-1 Forelesning
K. Nordman-Strand
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
PFF-3021-1 Forelesning
K. Nordman-Strand
09:00      
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
31.05.2021
Tirsdag
01.06.2021
Onsdag
02.06.2021
Torsdag
03.06.2021
Fredag
04.06.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00