Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor

Kristine Nordman-Strand

Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
12.01.2021
08:15-10:00 ILP 1.006
PFF-3021-1 Forelesning K. Nordman-Strand
Torsdag
14.01.2021
10:15-12:00 ILP 1.006
PFF-3021-1 Forelesning K. Nordman-Strand
Fredag
15.01.2021
12:15-14:00 UB 244
PFF-3021-1 Forelesning K. Nordman-Strand
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
19.01.2021
12:15-14:00 TEO-H1 1.343
PFF-3021-1 Forelesning K. Nordman-Strand
Torsdag
21.01.2021
08:15-10:00 ILP 2.056
PFF-3021-1 Forelesning K. Nordman-Strand
Fredag
22.01.2021
10:15-12:00 TEO-H1 1.307
PFF-3021-1 Seminar 1 K. Nordman-Strand
10:15-12:00 TEO-H1 1.225
PFF-3021-1 Seminar 2 K. Nordman-Strand
10:15-12:00 TEO-H1 1.229
PFF-3021-1 Seminar 3 K. Nordman-Strand
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
25.01.2021
08:15-12:00 ILP 1.058
PFF-5030-1 Forelesning K. Nordman-Strand
Tirsdag
26.01.2021
08:15-10:00 ILP 1.042
PFF-3021-1 Forelesning K. Nordman-Strand
Onsdag
27.01.2021
08:15-12:00 LER-2252-2 Forelesning
Digital undervisning
K. Nordman-Strand
Torsdag
28.01.2021
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-2252-2 Seminargruppe C ENG K. Nordman-Strand
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-2252-2 Seminargruppe A NOR K. Nordman-Strand
Fredag
29.01.2021
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-2252-2 Seminargruppe B MAT NAT K. Nordman-Strand
10:15-12:00 TEO-H1 1.258
PFF-3021-1 Seminar 3 K. Nordman-Strand
10:15-12:00 TEO-H1 1.225
PFF-3021-1 Seminar 2 K. Nordman-Strand
10:15-12:00 TEO-H1 1.221
PFF-3021-1 Seminar 1 K. Nordman-Strand
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
02.02.2021
08:15-12:00 ILP 2.072
LER-2252-2 Forelesning K. Nordman-Strand
Onsdag
03.02.2021
08:15-10:00 PFF-3021-1 Forelesning
Gruppe 1
K. Nordman-Strand
10:15-12:00 PFF-3021-1 Forelesning
Gruppe 2
K. Nordman-Strand
Torsdag
04.02.2021
10:15-12:00 SVHUM C1007
LER-2252-2 Seminargruppe C ENG K. Nordman-Strand
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-2252-2 Seminargruppe A NOR K. Nordman-Strand
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-2252-2 Seminargruppe B MAT NAT K. Nordman-Strand
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
10.02.2021
10:15-12:00 TEO-H1 1.343
PFF-3021-1 Forelesning K. Nordman-Strand
Torsdag
11.02.2021
10:15-12:00 TEO-H1 1.317
PFF-3021-1 Seminar 1 K. Nordman-Strand
10:15-12:00 TEO-H1 1.313
PFF-3021-1 Seminar 3 K. Nordman-Strand
10:15-12:00 TEO-H1 1.333
PFF-3021-1 Seminar 2 K. Nordman-Strand
Fredag
12.02.2021
08:15-10:00 ILP 1.007
PFF-3021-1 Forelesning K. Nordman-Strand
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
16.02.2021
12:15-14:00 ILP 1.007
PFF-3021-1 Forelesning K. Nordman-Strand
Onsdag
17.02.2021
08:15-10:00 TEO-H1 1.307
PFF-3021-1 Seminar 1 K. Nordman-Strand
08:15-10:00 TEO-H1 1.229
PFF-3021-1 Seminar 2 K. Nordman-Strand
08:15-10:00 TEO-H1 1.233
PFF-3021-1 Seminar 3 K. Nordman-Strand
Fredag
19.02.2021
12:15-14:00 ILP 2.056
PFF-3021-1 Forelesning K. Nordman-Strand
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
23.02.2021
10:15-12:00 ILP 1.007
PFF-3021-1 Forelesning K. Nordman-Strand
Onsdag
24.02.2021
08:15-10:00 TEO-H1 1.229
PFF-3021-1 Seminar 2 K. Nordman-Strand
08:15-10:00 TEO-H1 1.233
PFF-3021-1 Seminar 3 K. Nordman-Strand
08:15-10:00 TEO-H1 1.307
PFF-3021-1 Seminar 1 K. Nordman-Strand
Torsdag
25.02.2021
10:15-12:00 ILP U1.068
PFF-3021-1 Forelesning K. Nordman-Strand
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 10
Uke 10
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
08.03.2021
12:15-16:00 ILP 1.047
ILP 1.058
PFF-5030-1 Forelesning K. Nordman-Strand
Tirsdag
09.03.2021
12:15-16:00 TEO-H1 1.307
PFF-5071-1 Forelesning K. Nordman-Strand
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
17.03.2021
12:15-16:00 ILP 2.005
LER-2252-2 Forelesning K. Nordman-Strand
Torsdag
18.03.2021
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-2252-2 Seminargruppe A NOR K. Nordman-Strand
10:15-12:00 ILP 1.006
LER-2252-2 Seminargruppe C ENG K. Nordman-Strand
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-2252-2 Seminargruppe B MAT NAT K. Nordman-Strand
Fredag
19.03.2021
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
23.03.2021
12:15-16:00 LER-2252-2 Forelesning
Digital undervisning
K. Nordman-Strand
Torsdag
25.03.2021
08:15-10:00 TEO-H1 1.323
LER-2252-2 Seminargruppe A NOR K. Nordman-Strand
10:15-12:00 TEO-H1 1.323
LER-2252-2 Seminargruppe C ENG K. Nordman-Strand
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-2252-2 Seminargruppe B MAT NAT K. Nordman-Strand
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
19.04.2021
12:15-16:00 ILP 1.058
PFF-5030-1 Forelesning K. Nordman-Strand
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 18
Uke 18
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
05.05.2021
08:15-10:00 ILP 1.042
PFF-3021-1 Forelesning K. Nordman-Strand
Fredag
07.05.2021
08:15-10:00 ILP 1.042
PFF-3021-1 Forelesning K. Nordman-Strand
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 22
Uke 22
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
31.05.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie