Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor

Kristine Nordman-Strand

Uke 2
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 12.01.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.006
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 14.01.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.006
Fredag
12:15-14:00 - 15.01.2021
Forelesning
Rom:
UB 244
Uke 3
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 19.01.2021
Forelesning
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 21.01.2021
Forelesning
Rom:
ILP 2.056
Fredag
10:15-12:00 - 22.01.2021
Seminar 1
10:15-12:00 - 22.01.2021
Seminar 2
10:15-12:00 - 22.01.2021
Seminar 3
12:15-16:00 - 22.01.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Rom:
ILP 1.005
Uke 4
Mandag
08:15-12:00 - 25.01.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.058
Tirsdag
08:15-10:00 - 26.01.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.042
Onsdag
08:15-12:00 - 27.01.2021
Forelesning
Digital undervisning
Rom:
Torsdag
10:15-12:00 - 28.01.2021
Seminargruppe C ENG
Rom:
ILP 1.042
12:15-14:00 - 28.01.2021
Seminargruppe A NOR
Rom:
ILP U1.068
Fredag
08:15-10:00 - 29.01.2021
Seminargruppe B MAT NAT
Rom:
ILP U1.068
10:15-12:00 - 29.01.2021
Seminar 3
10:15-12:00 - 29.01.2021
Seminar 2
10:15-12:00 - 29.01.2021
Seminar 1
Uke 5
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 02.02.2021
Forelesning
Rom:
ILP 2.072
Onsdag
08:15-10:00 - 03.02.2021
Forelesning
Gruppe 1
Rom:
10:15-12:00 - 03.02.2021
Forelesning
Gruppe 2
Rom:
Torsdag
10:15-12:00 - 04.02.2021
Seminargruppe C ENG
12:15-14:00 - 04.02.2021
Seminargruppe A NOR
Rom:
ILP U1.068
14:15-16:00 - 04.02.2021
Seminargruppe B MAT NAT
Rom:
ILP U1.068
Fredag
Uke 6
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 10.02.2021
Forelesning
Torsdag
10:15-12:00 - 11.02.2021
Seminar 1
10:15-12:00 - 11.02.2021
Seminar 3
10:15-12:00 - 11.02.2021
Seminar 2
Fredag
08:15-10:00 - 12.02.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.007
Uke 7
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 16.02.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.007
Onsdag
08:15-10:00 - 17.02.2021
Seminar 1
08:15-10:00 - 17.02.2021
Seminar 2
08:15-10:00 - 17.02.2021
Seminar 3
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 19.02.2021
Forelesning
Rom:
ILP 2.056
Uke 8
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 23.02.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.007
Onsdag
08:15-10:00 - 24.02.2021
Seminar 2
08:15-10:00 - 24.02.2021
Seminar 3
08:15-10:00 - 24.02.2021
Seminar 1
Torsdag
10:15-12:00 - 25.02.2021
Forelesning
Rom:
ILP U1.068
Fredag
Uke 10
Mandag
12:15-16:00 - 08.03.2021
Forelesning
Tirsdag
12:15-16:00 - 09.03.2021
Forelesning
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 11
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:15-16:00 - 17.03.2021
Forelesning
Rom:
ILP 2.005
Torsdag
08:15-10:00 - 18.03.2021
Seminargruppe A NOR
Rom:
ILP U1.068
10:15-12:00 - 18.03.2021
Seminargruppe C ENG
Rom:
ILP 1.006
14:15-16:00 - 18.03.2021
Seminargruppe B MAT NAT
Rom:
ILP 2.056
Fredag
12:15-16:00 - 19.03.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Rom:
ILP 1.005
Uke 12
Mandag
Tirsdag
12:15-16:00 - 23.03.2021
Forelesning
Digital undervisning
Rom:
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 25.03.2021
Seminargruppe A NOR
10:15-12:00 - 25.03.2021
Seminargruppe C ENG
14:15-16:00 - 25.03.2021
Seminargruppe B MAT NAT
Rom:
ILP 2.056
Fredag
Uke 16
Mandag
12:15-16:00 - 19.04.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.058
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 18
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 05.05.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.042
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 07.05.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.042
Uke 22
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag