Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Kristin Isaksen - Universitetslektor

Kristin Isaksen

Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-1052-2 Forelesning

Zoomforelesning

O.G. Drageset
T.F. Eidissen
I. Frenning
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.047
LER-1050-2 Seminar 5-10 ENG
K. Isaksen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-1052-2 Seminargr Engelsk
K. Isaksen
 
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-1050-2 Forelesning

Zoomforelesning

S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
G.O. Pettersen
M. Volden
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
LER-1152-2 Forelesning
Fairy tales: Fractured fairy tales

Preparations: 

  •  Read Cinderella, Jack and the Beanstalk and Little Red Riding Hood in Dahl's Revolting Rhymes
K. Isaksen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
LER-1050-2 Seminar 5-10 ENG
K. Isaksen
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
LER-1152-2 Forelesning
Fairy tales: Traditional fairy tales

Preparations: 

  • Read Gamble ch.6 "Traditional Stories and Fairy Tales" and Opie's Cinderella , Little Red Riding Hood and Jack and the Beanstalk (find fairy tales in fairy tale module in Canvas
  • Do the preparation tasks you find on the "Traditional fairy tale" page in the module
K. Isaksen
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-1050-2 Seminar 5-10 ENG
K. Isaksen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-1052-2 Seminargr Engelsk
K. Isaksen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
ILP 1.047
LER-1152-2 Forelesning
Fairy tales: English and drama
K. Isaksen
M. Wiik
09:00  
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.031
ILP U1.068
LER-1152-2 Forelesning
Fairy tales: English and drama
K. Isaksen
M. Wiik
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
     
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
LER-1651-2 Praksisforberedende møte
O.G. Drageset
B. Grønvik
J. Höper
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
Y. Sørensen
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.043
ENG-6011-1 Samling
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
12:15-14:00 ILP 1.059
LER-1152-2 Forelesning
K. Isaksen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 1.006
ENG-6011-1 Samling
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-1052-2 Seminargr Engelsk
K. Isaksen
 
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 2.056
ENG-6011-1 Samling
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
   
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.056
LER-2152-2 Forelesning
K. Isaksen
13:00  
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.068
LER-2152-2 Forelesning
K. Isaksen
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.056
LER-1050-2 Seminar 5-10 ENG
K. Isaksen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.047
LER-1050-2 Seminar 5-10 ENG
K. Isaksen
09:00      
10:00      
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.047
LER-1050-2 Seminar 5-10 ENG
K. Isaksen
 
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
01.03.2021
Tirsdag
02.03.2021
Onsdag
03.03.2021
Torsdag
04.03.2021
Fredag
05.03.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-1052-2 Seminargr Engelsk
K. Isaksen
 
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-1052-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
I. Frenning
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
       
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-1052-2 Seminargr Engelsk
K. Isaksen
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
08.03.2021
Tirsdag
09.03.2021
Onsdag
10.03.2021
Torsdag
11.03.2021
Fredag
12.03.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-1052-2 Seminargr Engelsk
K. Isaksen
 
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
LER-1651-2 Praksisforberedende møte
Evalueringsmøte
O.G. Drageset
B. Grønvik
J. Höper
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
Y. Sørensen
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
       
09:00        
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
22.03.2021
Tirsdag
23.03.2021
Onsdag
24.03.2021
Torsdag
25.03.2021
Fredag
26.03.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1152-2 Forelesning
The Hunger Games
K. Isaksen
09:00        
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 2.072
LER-2152-2 Forelesning
K. Isaksen
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
05.04.2021
Tirsdag
06.04.2021
Onsdag
07.04.2021
Torsdag
08.04.2021
Fredag
09.04.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-1152-2 Forelesning
The Hunger Games
K. Isaksen
09:00        
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-1152-2 Forelesning
The Hunger Games
K. Isaksen
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
12.04.2021
Tirsdag
13.04.2021
Onsdag
14.04.2021
Torsdag
15.04.2021
Fredag
16.04.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-1152-2 Forelesning
AVLYST
K. Isaksen
09:00        
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
LER-1152-2 Forelesning
Digital technology in the English classroom

You have previously had a practical/digital session in the Future Lab (Framtidssmia) in LER-1154 where you were introduced to different digital tools relevant for the English classroom. Our session will focus on the following learning aim from your course plan:

  • Studenten kan vurdere pedagogisk bruk av digitale verktøy i undervisninga

Preparations: (also published in modules)

  • Skim through Ørevik's chapter.7 "Digital technology in the English classroom" in Fenner and Skulstad
  • Read the article "Engelsk and onlinespill" by Breivik and Garvoll (2019) and summarize:

- What are their main findings?

- Based on their findings: What are the implications/recommendations for teaching?

Here's the zoom link:

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/69686691886?pwd=bW9HZzk2L2dKOENoMVhTUEJvYzdJdz09

Meeting ID: 696 8669 1886

K. Isaksen
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.043
ENG-6011-1 Samling
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 1.006
ENG-6011-1 Samling
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
   
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 2.056
ENG-6011-1 Samling
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
   
11:00    
12:00    
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.006
LER-1152-2 Forelesning
Exam prep.
K. Isaksen
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 18
Uke
18
Mandag
03.05.2021
Tirsdag
04.05.2021
Onsdag
05.05.2021
Torsdag
06.05.2021
Fredag
07.05.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
09:00    
10:00    
11:00    
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
31.05.2021
Tirsdag
01.06.2021
Onsdag
02.06.2021
Torsdag
03.06.2021
Fredag
04.06.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00