Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Line Husjord - Førstelektor

Line Husjord

Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-2 Gruppe A
L. Husjord
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1502-2 Sem A MAT / SAMF
L. Husjord
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-2 Forelesning
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-2 Gruppe B
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1502-2 Forelesning
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1502-2 Sem B NAT / NOR
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00
14:00
15:00
16:00          
Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-2 Gruppe A
L. Husjord
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1502-2 Sem A MAT / SAMF
L. Husjord
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-2 Forelesning
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-2 Gruppe B
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1502-2 Forelesning
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1502-2 Sem B NAT / NOR
L. Husjord
 
13:00  
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-2 Forelesning
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-2 Gruppe B
L. Husjord
     
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 9
Uke
9
Mandag
01.03.2021
Tirsdag
02.03.2021
Onsdag
03.03.2021
Torsdag
04.03.2021
Fredag
05.03.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-2 Gruppe A
L. Husjord
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1502-2 Sem A MAT / SAMF
L. Husjord
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-2 Forelesning
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-2 Gruppe B
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1502-2 Forelesning
L. Husjord
   
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 10
Uke
10
Mandag
08.03.2021
Tirsdag
09.03.2021
Onsdag
10.03.2021
Torsdag
11.03.2021
Fredag
12.03.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-2 Gruppe A
L. Husjord
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1502-2 Sem A MAT / SAMF
L. Husjord
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-2 Forelesning
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-2 Gruppe B
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1502-2 Forelesning
L. Husjord
   
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-2 Gruppe A
L. Husjord
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-2 Forelesning
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-2 Gruppe B
L. Husjord
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 12
Uke
12
Mandag
22.03.2021
Tirsdag
23.03.2021
Onsdag
24.03.2021
Torsdag
25.03.2021
Fredag
26.03.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1502-2 Sem A MAT / SAMF
L. Husjord
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-2 Forelesning
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-2 Gruppe B
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1502-2 Forelesning
L. Husjord
   
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 14
Uke
14
Mandag
05.04.2021
Tirsdag
06.04.2021
Onsdag
07.04.2021
Torsdag
08.04.2021
Fredag
09.04.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1502-2 Sem B NAT / NOR
L. Husjord
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1502-2 Forelesning
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1502-2 Sem A MAT / SAMF
L. Husjord
 
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 15
Uke
15
Mandag
12.04.2021
Tirsdag
13.04.2021
Onsdag
14.04.2021
Torsdag
15.04.2021
Fredag
16.04.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-2 Gruppe A
L. Husjord
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1502-2 Sem A MAT / SAMF
L. Husjord
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-2 Forelesning
L. Husjord
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1502-2 Forelesning
L. Husjord
   
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1502-2 Sem A MAT / SAMF
L. Husjord
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-2 Forelesning
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-2 Gruppe B
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1502-2 Forelesning
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1502-2 Sem B NAT / NOR
L. Husjord
 
13:00  
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1502-2 Sem A MAT / SAMF
L. Husjord
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-2 Forelesning
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-2 Gruppe B
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1502-2 Forelesning
L. Husjord
   
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 18
Uke
18
Mandag
03.05.2021
Tirsdag
04.05.2021
Onsdag
05.05.2021
Torsdag
06.05.2021
Fredag
07.05.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1502-2 Sem A MAT / SAMF
L. Husjord
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1502-2 Forelesning
L. Husjord
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 21
Uke
21
Mandag
24.05.2021
Tirsdag
25.05.2021
Onsdag
26.05.2021
Torsdag
27.05.2021
Fredag
28.05.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Re-Komp BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 22
Uke
22
Mandag
31.05.2021
Tirsdag
01.06.2021
Onsdag
02.06.2021
Torsdag
03.06.2021
Fredag
04.06.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00