Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor

Linda Hjemgård Johansen

Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.006
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
 
09:00        
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.042
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
   
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 KRAFT 036-1
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
LER-1602-2 Praksisforberedende møte
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
G. Kalseth
S.T. Killengreen
H.E. Moe
K-A. Sæther
A. Unhjem
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.058
ILP 2.059
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
C.H. Moen
 
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.006
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM C1003
SVHUM C1004
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
C.H. Moen
 
11:00    
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 KRAFT 036-1
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.042
LER-1051-2 Gruppe D Kroppsøving
L.H. Johansen
15:00  
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1353-1 Kull 2018
L.H. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1353-1 Kull 2018
L.H. Johansen
 
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:30-11:15
09:30-11:15 TROMSØBAD 166-21
LER-1353-1 Kull 2018
L.H. Johansen
 
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1353-1 Kull 2018
L.H. Johansen
 
09:00        
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.047
LER-1353-1 Kull 2018
L.H. Johansen
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
08.02.2021
Tirsdag
09.02.2021
Onsdag
10.02.2021
Torsdag
11.02.2021
Fredag
12.02.2021
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-14:00
09:15-14:00
BLU-1015-2 Narvik
Ski og vinteraktiviteter UTE
I. Frenning
L.H. Johansen
   
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Tromsø
Ski og vinteraktiviteter UTE
Alternativ skidag pga. vær

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63463968505?pwd=WFpoK0I5NjkvMnBKbjd0cE5odU0xQT09

Meeting ID: 634 6396 8505
Password: 412855

I. Frenning
L.H. Johansen
11:00      
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.047
LER-1353-1 Kull 2019
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TROMSØBAD 166-2
LER-1353-1 Kull 2019
L.H. Johansen
 
09:00      
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.068
LER-1051-2 Felles undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
A. Unhjem
 
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.005
LER-1051-2 Felles undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
A. Unhjem
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1353-1 Kull 2019
L.H. Johansen
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.068
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
C.H. Moen
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 SVHUM C1004
SVHUM C1006
LER-1352-2 Felles undervisning
I. Frenning
L.H. Johansen
09:00      
10:00      
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
     
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.056
LER-1051-2 Felles undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
A. Unhjem
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 2.005
LER-1352-2 Felles undervisning
L.H. Johansen
 
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-1051-2 Felles undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
A. Unhjem
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
01.03.2021
Tirsdag
02.03.2021
Onsdag
03.03.2021
Torsdag
04.03.2021
Fredag
05.03.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.005
ILP 2.006
LER-1352-2 Felles undervisning
I. Frenning
L.H. Johansen
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:30-11:15
09:30-11:15 TROMSØBAD 166-21
LER-1353-1 Kull 2019
L.H. Johansen
 
10:00      
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1353-1 Kull 2019
L.H. Johansen
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 2.072
LER-1352-2 Felles undervisning
L.H. Johansen
 
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
LER-1602-2 Praksisforberedende møte
Evalueringsmøte
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
G. Kalseth
S.T. Killengreen
H.E. Moe
K-A. Sæther
A. Unhjem
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.007
ILP 1.058
LER-1352-2 Felles undervisning
L.H. Johansen
G.E. Mathisen
 
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 KRAFT 036-1
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
 
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.043
ILP 2.056
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
C.H. Moen
 
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
22.03.2021
Tirsdag
23.03.2021
Onsdag
24.03.2021
Torsdag
25.03.2021
Fredag
26.03.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.068
LER-1352-2 Gruppe B
I. Frenning
L.H. Johansen
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.006
LER-1352-2 Gruppe A
I. Frenning
L.H. Johansen
 
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00
LER-1352-2 Felles undervisning
L.H. Johansen
G.E. Mathisen
     
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 KRAFT 036-1
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
05.04.2021
Tirsdag
06.04.2021
Onsdag
07.04.2021
Torsdag
08.04.2021
Fredag
09.04.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.047
ILP 1.058
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
C.H. Moen
   
09:00        
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
C.H. Moen
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT 036-1
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
   
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 KRAFT 102
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
   
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
12.04.2021
Tirsdag
13.04.2021
Onsdag
14.04.2021
Torsdag
15.04.2021
Fredag
16.04.2021
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00
LER-1352-2 Felles undervisning
L.H. Johansen
G.E. Mathisen
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 KRAFT 036-1
KRAFT 036-2
KRAFT 036-3
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
 
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 KRAFT 036-1
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
C.H. Moen
15:00  
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-15:00
09:00-15:00
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
C.H. Moen
   
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.059
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
 
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00
LER-1352-2 Felles undervisning
I. Frenning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.007
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
C.H. Moen
 
14:00    
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
00:00    
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-16:00
00:00-16:00
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
   
01:00        
02:00        
03:00        
04:00        
05:00        
06:00        
07:00        
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-23:59
08:15-23:59
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
   
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-1353-1 Fellesundervisning
L.H. Johansen
11:00    
12:00      
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00
LER-1352-2 Felles undervisning
I. Frenning
L.H. Johansen
   
14:00    
15:00      
16:00        
17:00        
18:00        
19:00        
20:00        
21:00        
22:00        
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 20
Uke
20
Mandag
17.05.2021
Tirsdag
18.05.2021
Onsdag
19.05.2021
Torsdag
20.05.2021
Fredag
21.05.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.058
ILP 2.006
ILP 2.056
TEO-H1 1.217
BOOKING- Booking GFR010
Rom til eksamensavvikling LER-1353; bestilt ved linda.h.johansen@uit.no
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.058
ILP 2.006
ILP 2.056
TEO-H1 1.217
BOOKING- Booking GFR010
Rom til eksamensavvikling LER-1353; bestilt ved linda.h.johansen@uit.no
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.058
ILP 2.006
ILP 2.056
TEO-H1 1.217
BOOKING- Booking GFR010
Rom til eksamensavvikling LER-1353; bestilt ved linda.h.johansen@uit.no
L.H. Johansen
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 21
Uke
21
Mandag
24.05.2021
Tirsdag
25.05.2021
Onsdag
26.05.2021
Torsdag
27.05.2021
Fredag
28.05.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 2.025
ILP 2.050
ILP 2.061
ILP 2.062
BOOKING- Booking GFR010
Rom til eksamensavvikling LER-1353; bestilt ved linda.h.johansen@uit.no
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 2.058
ILP 2.059
ILP 2.060
ILP 2.061
BOOKING- Booking GFR010
Rom til eksamensavvikling LER-1353; bestilt ved linda.h.johansen@uit.no
L.H. Johansen
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
31.05.2021
Tirsdag
01.06.2021
Onsdag
02.06.2021
Torsdag
03.06.2021
Fredag
04.06.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00